lek. med. Irmina Janicka

lek. med. Irmina Janicka

Brak opinii
Dodaj opinię
Al. W. Korfantego 70, Katowice, Śląskie
lek. med. Irmina Janicka
lek. med. Irmina Janicka
Brak opinii

Informacje

Lek. med. Irmina Janicka jest lekarzem dermatologiem oraz specjalistą medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim zabiegi laseroterapii. Pracuje w Centrum Medycznym DER-MED znajdującym się w Katowicach.

Lek. med. Irmina Janicka jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w 2012 roku. Następnie zdobyła specjalizację z zakresu dermatologii ogólnej. Od początku kariery zawodowej interesowała się medycyną estetyczną, szczególnie laseroterapią. W związku z tym uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach, pozwalających jej zdobywać nowe i doskonalić nabyte już umiejętności. Do dziś chętnie bierze udział w konferencjach naukowych i targach, podczas których poznaje najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie, aby móc proponować pacjentom jak optymalny program leczenia.

Specjalizacje

Ceniona specjalistka w zakresie dermatologii ogólnej. Jej prawdziwą pasją jest także medycyna estetyczna. Wykonuje przede wszystkim zabiegi z użyciem lasera ablacyjnego i frakcyjnego. W jej gabinecie możecie poddać się terapii liftingującej skóry pozwalającej pozbyć się zmarszczek i poprawić jej sprężystość. Jest również ekspertką w zakresie laserowego usuwania blizn i rozstępów. W swojej pracy wykonuje zabiegi zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych na twarzy oraz nogach.

Klinika

Centrum Medyczne DER-MED w Katowicach od 1999 roku troszczy się o piękny wygląd i doskonałe samopoczucie swoich pacjentów. Wykwalifikowana kadra wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, w tym małoinwazyjne terapie odmładzające z wykorzystaniem wypełniaczy czy niechirurgiczną korekcję kształtu nosa i ust z użyciem kwasu hialuronowego. To także miejsce, w którym poddacie się mezoterapii.

Klinika dysponuje nowoczesnymi laserami. Z pomocą urządzenia Alma Harmony XL PRO lekarze przeprowadzają zabiegi pozwalające ujędrnić skórę, wyrównać jej koloryt oraz zamknąć rozszerzone naczynka krwionośne, a także usuwają tatuaże. W rewitalizacji i odmładzaniu skóry pomocny jest zaawansowany technologicznie laser ablacyjny.

Na tym jednak nie koniec zabiegów, jakie znajdziecie w ofercie Centrum Medycznego DER-MED. Znakomici specjaliści przeprowadzają również operacje z zakresu chirurgii plastycznej. W klinice poddacie się zabiegom redukcji czy powiększania piersi oraz wykonacie liposukcję. To doskonały adres dla pacjentów planujących blefaroplastykę czy operacje z zakresu ginekologii estetycznej.

Lokalizacja  

Lek. med. Irmina Janicka współpracuje z katowickim oddziałem Centrum Medyczne DER-MED.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 120

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.