Say WOW! Medycyna Estetyczna

Brak opinii
Katowice
Cena od: 100 zł
Say WOW! to innowacyjne miejsce na estetycznej mapie nie tylko Katowic, ale całego kraju. Klinika jest oddziałem New Horizons Center for Cosmetic Surgery, prestiżowej placówki z Chicago, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie medycyny estetycznej. Polsko-amerykańska filia została uznana za „Najlepszą Klinikę Medycyny i Dermatologii Estetycznej w Polsce 2019” przez czytelników i ekspertów magazynu Gala.  Say WOW! od początku swojej... (usunięcie tatuażu Katowice)

dr n. med Martyna Zbiciak-Nylec

(1) 100 % poleca
Katowice
Dr n. med. Martyna Zbiciak-Nylec jest specjalistką z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej oraz trichologii. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Swoich pacjentów zaprasza na konsultacje do kliniki SayWow w Katowicach. Dr n. med. Martyna Zbiciak-Nylec specjalizuje się w zakresie dermatologii i dermatochirurgii. Podczas konsultacji dokonuje szczegółowego badania dermatoskopowego zmian skórnych u swoich pacjentów, oceniając... (usuwanie tatuaży Katowice)

NZOZ Euroklinika

(14) 100 % poleca
Katowice
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (usuwanie tatuaży Katowice)

dr Krystyna Lubelska

(5) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 50 zł do 2.000 zł
W Skin Laser Lubelscy łączymy wieloletnie doświadczenie oraz najwyższe kompetencje z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się Państwo do nas zwrócicie, dzięki doświadczeniu naszych specjalistów pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszą metodę leczenia.Możemy pochwalić się niezwykle bogatą ofertą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów... (usuwanie tatuaży Katowice)

lek. med. Jakub Sazanów-Lubelski

Brak opinii
Katowice
Cena od: 300 zł
Doktor Jakub Sazanów-Lubelski - lekarz i współwłaściciel kliniki medycyny estetycznej Skin Laser Lubelscy w Bielsku-Białej i Katowicach.Lek. Jakub Sazanów-Lubelski specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, takich jak: usuwanie zmarszczek, przeszczep tłuszczu, laserowe zabiegi odmładzające, mezoterapia igłowa, zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych, dermatoskopia, wycinanie znamion, laserowe leczenie trądziku... (laserowe usuwanie tatuażu Katowice)

Centrum DER-MED Katowice

(3) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 290 zł do 890 zł
Zadbaj o siebie bez względu na wiek. W Centrum DER-MED znajdziesz zabiegi, które pozwolą Ci osiągnąć widoczne rezultaty. Zapraszamy do Centrum DER-MED. Na Śląsku, a szczególnie w Katowicach, jest dużo miejsc, które oferują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii czy chirurgii. Jednak niewiele jest takich miejsc, które poza bogatą ofertą zabiegów, dają coś więcej. W Centrum DER-MED pacjent uzyska fachową poradę, wykona zabieg... (laserowe usuwanie tatuażu Katowice)

Derma VIP

(2) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 50 zł do 400 zł
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki.Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą popularnością... (laserowe usuwanie tatuażu Katowice)

dr n. med. Ewa Pierzchała

Brak opinii
Katowice
Dr n. med. Ewa Pierzchała jest specjalistką z zakresu dermatologii i wenerologii. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) i funkcjonującej przy nim Sekcji Dermatochirurgii. Jest też członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Obrazowania Skóry (MTOS) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMiAA). Pacjentów przyjmuje w Prywatnym Gabinecie w Katowicach.Dr n. med. Ewa Pierzchała specjalizuje się w diagnostyce... (usunięcie tatuażu Katowice)

Klinika Beauty Medica Katowice

(4) 100 % poleca
Katowice
Cena od: 550 zł
Klinika kosmetologii, medycyny estetycznej i laseroterapii Beauty Medica w Katowicach oferuje zabiegi pielęgnacyjne z dziedziny kosmetologii, ale jest również miejscem, w którym można poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej na twarz i ciało. Placówka specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz leczeniu zmian związanych z upływem czasu. W ofercie kliniki Beauty Medica możecie znaleźć duży wybór małoinwazyjnych... (laserowe usuwanie tatuażu Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak opinii
Będzin
Cena od: 700 zł
Dr Zbigniew Łucki Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej... (laserowe usuwanie tatuażu Katowice)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

izab822692815

Witam serdecznie chciałabym się dowiedziec czy jest możliwość u was usunięcia tatuażu tak zwanej mgiełki typowo więzienny tatuaż na dolnej powiece na lininwodnej oka załączam zdiecie a jeśli jest możliwość to jaka cena Pozdrawiam serdecznie Wysłane z iPhone'a

agusia_28383050

Dzień dobry, Piszę do Państwa e-meil, ponieważ mieszkam ok. 100 km od Lublina i zanim umówię się na wizytę chciałabym zasięgnąć opinii online. Szukam dobrej kliniki, która usunęłaby mi z pleców tatuaż a raczej to co z niego zostało. Czy jest możliwość usunięcia w Państwa Klinice tatuażu i blizny, która na tym tatuażu powstała po domowych próbach jego usunięcia? Ile mniej więcej potrzeba zabiegów do całkowitego usunięcia i tatuażu i blizny? I czy w ogóle Państwo podjęliby się tego? Bardzo proszę o odpowiedź. W załączniku przesyłam zdjęcia tego co chcę usunąć. Czy jest jakiś cień nadziei, że uda mi się to usunąć? Jaki byłby koszt jednego zabiegu?