lek. med. Jakub Sazanów-Lubelski

lek. med. Jakub Sazanów-Lubelski

Brak opinii
Dodaj opinię
Mickiewicza 14/2, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Jakub Sazanów-Lubelski
lek. med. Jakub Sazanów-Lubelski
Brak opinii

Informacje

  • 471 wizyt na profilu

Lek. Jakub Sazanów-Lubelski – lekarz i współwłaściciel kliniki medycyny estetycznej Skin Laser Lubelscy w Bielsku-Białej i Katowicach.

Lek. Jakub Sazanów-Lubelski ukończył studia medyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Medycynę studiował również na renomowanym Uniwersytecie im. Georga Augusta w Getyndze (Niemcy). Staż odbywał w wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu.

Aktualnie lek. Jakub Sazanów-Lubelski jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z zakresu dermatologii i wenerologii. Już w czasie studiów brał udział w warsztatach i kursach z zakresu medycyny estetycznej w kraju i za granicami. Swoje umiejętności nieustannie doskonali i rozwija biorąc udział w kongresach i konferencjach poświęconych medycynie estetycznej.

Swoje zamiłowanie do estetyki oraz piękna pogłębiał i doskonalił studiując na Uniwersytetach i Akademiach Sztuki w Wiedniu, Katowicach i Krakowie otrzymując tytuł magistra sztuki.

Specjalizacje

Lek. Jakub Sazanów-Lubelski specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, takich jak: usuwanie zmarszczek, przeszczep tłuszczu, laserowe zabiegi odmładzające, mezoterapia igłowa, zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych, dermatoskopia, wycinanie znamion, laserowe leczenie trądziku, leczenie nadpotliwości, lipoliza iniekcyjna, odmładzanie okolicy oka, a nawet przeszczep włosów. Dzięki czemu swoim pacjentom i pacjentkom pozwala pozbyć się niedoskonałości i defektów estetycznych takich jak zmarszczki i bruzdy na twarzy, rozstępy, cellulit, blizny potrądzikowe oraz pourazowe, łysienie i wypadanie włosów, wiotkość skóry, trądzik młodzieńczy, pospolity i różowaty, przebarwienia, zmiany naczyniowe i zmiany skórne, włókniaki, brodawki, kłykciny kończyste oraz inne choroby skóry, włosów i paznokci. 

Lokalizacja

Na konsultacje i zabiegi do doktora Lubelskiego w klinice Skin Laser Lubelscy w Bielsku-Białej i Katowicach pacjenci mogą się umówić kontaktując się telefonicznie z recepcją ośrodka, bądz korzystając z formularza kontaktowego.

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
  • Inne:
  • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Zdjęcia (7)

lek. med. Jakub Sazanów-Lubelski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!