Chirurgia Plastyczna E.A. Barańscy

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Bolesława Krzywoustego 1, Słubice, Lubuskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000020649
Chirurgia Plastyczna E.A. Barańscy
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

 • 4470 wizyt na profilu

Klinika Chirurgii Plastycznej Barańscy specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej oraz zabiegach medycyny estetycznej. O zdrowie i piękno pacjentów oraz  bezpieczeństwo zabiegów dbają nie tylko właściciele dr Elżbieta Parka-Barańska oraz dr Andrzej Barański, ale również wykwalifikowany personel medyczny. Lekarze to specjaliści chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, członkowie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz ISAPS, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w krajowych oraz zagranicznych kursach, sympozjach oraz kongresach, aby zapewnić jak najwyższy poziom świadczonych usług. W swojej klinice oddają do dyspozycji pacjentów nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale i komfortowe warunki oraz rodzinną, pełną ciepła atmosferę. Wszystkie zabiegi poprzedzają szczegółowe rozmowy konsultacyjne wraz z badaniami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów. Klinika posiada i stale odnawia certyfikaty ISO.

Nasi lekarze:

 • dr Elżbieta Parka-Barańska - specjalista chirurgii plastycznej. Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej (1982), od 1987 praca na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w Sosnowcu. Od 1992 praca w samodzielnym gabinecie chirurgii plastycznej.
 • dr Andrzej Barański  - specjalista chirurgii plastycznej. Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie (1975). Od 1987 praca w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, od 1991 praca na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Tarnowskich Górach, od 1992 praca w samodzielnym gabinecie chirurgii plastycznej, od 1996 do 1999 dyrektor do spraw lecznictwa szpitala w Słubicach.
 • dr Antoni Bońkowski - absolwent Śląskiej Akademii Medycznej (1990). Od 1991 praca na Oddziale Chirurgii Ogólnej w Katowicach. Od 2003 związany z NZOZ Chirurgia Plastyczna w Słubicach.
 • dr Fabian Urban -specjalista chirurgii plastycznej. Absolwent PAM w Szczecinie (2006). W latach 2017-2018 zastępca ordynatora w Samodzielnym Publicznym Zespole ZOZ w Gryficach – Zachodniopomorskie Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej
 • dr Radosław Prończuk - specjalista Anestezjologii i Intensywnej Terapii II Stopnia. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu (1991r).

Główną specjalnością naszej kliniki jest chirurgia plastyczna. Zabiegi, które wykonywane są w naszym gabinecie to: powiększanie piersi, podnoszenie piersi, odsysanie tłuszczu (liposukcja), lifting twarzy, korekcja nosa, korekcja odstających małżowin usznych, lifting ramion, lifting ud, leczenie ginekomastii, labioplastyka, korekcja powiek, plastyka powłok brzusznych. Przeprowadzamy również drobne zabiegi chirurgiczne takie jak usuwanie znamion i zmian skórnych (chirurgicznie i elektrokoagulacja), leczenie wrastających paznokci, korekcje blizn.

Naszym pacjentom po liposukcji oferujemy promocyjne zestawy zabiegów drenująco-ujędrniających aparatem VINCI II. Przy zakupie 5 zabiegów – 6. GRATIS. Przy zakupie 10 zabiegów – GRATIS bandażowy zabieg silnie detoksykujący i usuwający zastoje wodne AquaDrain AROSHA.

Zabiegami z zakresu medycyny estetycznej zajmuje się dr Antoni Bońkowski. Przeprowadza między innymi NIWELOWANIE ZMARSZCZEK TOKSYNĄ BOTULINOWĄ oraz  leczenie nadpotliwości pach, dłoni, stóp, WYPEŁNIENIA KWASEM HIALURONOWYM, powiększanie ust, korekcję doliny łez, korekcję blizn, zabiegi wolumetryczne, SONOQUEEN HIFU LIFT - lifting falami ultradźwiękowymi jako alternatywę do operacyjnego faceliftingu, PEELINGI Compositum Bi-light, migdałowy, pirogronowy, TCA, glikolowy, fenolowy w celu spłycenia zmarszczek, likwidacji przebarwień, rozjaśnienia i odmłodzenia skóry, skorygowania „podkrążonych oczu, REDUKCJE PRZEBARWIEŃ SKÓRY (Maska Cosmelan), MEZOTERAPIE w celu biorewitalizacji i biostymulacji skóry twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, pośladków, ud i rąk, redukcji celullitu i tkanki tłuszczowej, zapobieganiu i leczenie łysienia (Dr Cyj i osocze bogatopłytkowe), LIPOLIZY Aqualyx w celu niwelowania tkanki tłuszczowej, DEPILACJE - laserowe oraz enzymatyczne usuwanie nadmiernego owłosienia twarzy metodą Epilar, usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego, REGENERIS osocze bogatopłytkowe, tzw. „wampirzy lifting”, LASER FRAKCYJNY, Fotoodmładzanie, VASCU MASTER zamykanie drobnych naczynek, niwelowanie znamion rubinowych.

Klinika Urody Ciała i Twarzy to nasza kosmetyczna strefa relaksu i piękności. O Państwa dobre samopoczucie i rewelacyjne efekty zadba Pani Małgosia.

W klinice odczujecie Państwo rodzinną atmosferę, personel jest tu tylko dla Was. Nowoczesna aparatura i sprzęt medyczny, przytulne pokoje pacjentów oraz pyszne obiady zamawiane w renomowanej restauracji, to tylko niektóre atuty naszej kliniki. 

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • niemiecki

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 120

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca
Chirurgia Plastyczna E.A. Barańscy udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (2)

Zdjęcia (20)

Chirurgia Plastyczna E.A. Barańscy udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (2)

Ruchomy kwas hiluronowy
Odpowiedź specjalisty · 8 wrz 2021
Szanowna Pani, proszę skontaktować się z lekarzem, który wykonywał zabieg ostrzyknięcia, będzie najlepszym ekspertem do odpowiedzi na Pani pytania. Pozdrawiam. E. Barańska

Artykuł (1)

Chirurgia Plastyczna E.A. Barańscy udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!