Wypełnianie zmarszczek Kraków

Znajdź specjalistę na wypełnianie zmarszczek Kraków

Jak wybrać najlepszego lekarza medycyny estetycznej na wypełnianie zmarszczek Kraków? Na Estheticon znajdziesz 39 lekarzy i 18 klinik, którzy wykonują zabiegi wypełniania zmarszczek. Na temat wypełniania zmarszczek Kraków znajdziesz na Estheticon 8 opinii, w tym 2 opinii, w których pacjenci podają cenę zabiegu wypełniania zmarszczek Kraków. Według nich średnia cena wypełnień iniekcyjnych Kraków wynosi 2 027 zł.

sortuj:  znaczenie  |  najlepsza opinia
dr n. med. Tomasz Basta Ginekologia Plastyczna
Ginekologia i położnictwo – Kraków
Odpowiada w : 96%, < 1 dnia
5.0
60 rekomendacji
Cena od
800 zł
Cena do
1 600 zł
Klinika La Perla
Warszawa, Zakopane, Kraków, Józefów, Bolesławiec, Rzeszów
Odpowiada w : 98%, < 1 dnia
4.8
39 rekomendacji
Cena od
600 zł
Cena do
2 800 zł
dr n. med. Aldona Stachura
Chirurgia Plastyczna – Warszawa, Zakopane, Kraków
6 lat praktyki
Odpowiada w : 92%, < 1 dnia
4.6
17 rekomendacji
Cena od
600 zł
Cena do
2 800 zł
Lek. med. Joanna Górecka
Ginekologia i położnictwo – Kraków
Cena od
800 zł
Cena do
1 600 zł
SCM Estetic
Kraków
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
5.0
4 rekomendacji
Cena od
700 zł
Cena do
1 800 zł
dr n. med. Joanna Sułowicz
Dermatologia – Kraków
7 lat praktyki
Odpowiada w : 100%, < 1 dnia
Cena od
1 400 zł
Cena do
3 200 zł

Wypełnianie zmarszczek Kraków

Do wypełniania zmarszczek wykorzystuje się m.in. kwas hialuronowy, kwas polimlekowy oraz własny tłuszcz. Zabiegi wypełniania zmarszczek najczęściej wykonują dermatolodzy. Usunięcie zmarszczek oraz odmłodzenie twarzy można uzyskać wykonując zabiegi takie jak: usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, lifting nićmi, laserowe odmładzanie skóry czy też peeling chemiczny. Wypełnienia iniekcyjne pozwalają pozbyć się problemów takich jak: kurze łapki oraz inne zmarszczki w okolicy oka, zmarszczki na czole, czy bruzdy nosowo-wargowe.

Specjalista medycyny estetycznej Kraków

W Polsce zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy mogą być wykonywane przez specjalistów dermatologów oraz innych lekarzy, którzy zajmują się medycyną estetyczną. Ważne jest jednak by zabieg wykonywał lekarz, a nie kosmetolog czy kosmetyczka. Chociaż powikłania mogą wydarzyć się również w gabinecie lekarskim – tylko lekarz ma odpowiednią wiedzę i możliwości by sobie z nimi poradzić. Oprócz wypełniania zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego można m.in. wykonać zabieg korekcji nosa kwasem hialuronowym.

Wypełnienia iniekcyjne Kraków

Kwas hialuronowy jest dobrze tolerowany przez organizm, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekt zabiegu wypełnienia zmarszczek z użyciem kwasu hialuronowego utrzymuje się średnio od 5 do 8 miesięcy, dlatego jeśli mieszkasz w Kraków warto wybrać specjalistę z Kraków.

Specjaliści w Twojej okolicy