dr n. med. Joanna Jędrys

dr n. med. Joanna Jędrys

(18 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Zabłocie 35/68, Kraków, Małopolskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
dr n. med. Joanna Jędrys
dr n. med. Joanna Jędrys
(18 Opinii)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Dr n. med. Joanna Jędrys jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w operacjach plastycznych piersi. Należy do grona członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU). Pacjentów konsultuje we własnym Centrum Medycznym Dbaj o Piersi w Krakowie.

Dr n. med. Joanna Jędrys jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jegiellońskiego. Ukończyła studia w 2002 roku. Osiem lat później uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej. W tym samym roku z wyróżnieniem obroniła rozprawę doktorską. W 2016 roku ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej. Schorzeniami i estetyką piersi interesowała się już podczas studiów. Odbyła staż w School of Medicine and Dentistry w Rochester. Pracowała na oddziale uniwersyteckim Multidisciplinary Breast Center w Nowym Jorku oraz w prywatnym centrum diagnostyki piersi Elizabeth Wendy Breast Center. Po powrocie do kraju była zatrudniona w Regionalnej Poradni Chorób Sutka przy I Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie oraz na Oddziale Chirurgii Plastycznej krakowskiego Szpitala im. Rydygiera. Nieustannie doskonaliła przy tym swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i konferencjach międzynarodowych. Jej znakomite kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty uzyskane w czasie szkoleń z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Specjalizacje

Ekspertka w zakresie diagnozowania i leczenia chorób piersi. Od 15 lat przeprowadza zabiegi powiększania, redukcji oraz rekonstrukcji piersi. Ponadto jest cenioną specjalistką w zakresie abdominoplastyki. Wykonuje też korekcję kształtu uszu, plastykę powiek oraz zabiegi odmładzające laserem frakcyjnym CO2.

Dr n. med. Joanna Jędrys  zapewnia swoim pacjentom nowoczesne metody leczenia. Uważnie śledzi nowatorskie rozwiązania, pozwalające zwiększyć komfort pacjenta i skrócić czas rekonwalescencji po zabiegu. Do każdej osoby, która trafia do jej gabinetu, podchodzi indywidualnie i stara się stworzyć przyjazną atmosferę zmniejszającą stres oraz pozwalającą zbudować z pacjentem relację opartą na zaufaniu.

Klinika

Centrum Medyczne Dbaj o Piersi to miejsce stworzone przede wszystkim z myślą o kobietach. Wykwalifikowana kadra specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób piersi. W ofercie gabinetu znajdują się także konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej: mastopeksji, abdominoplastyki, blefaroplastyki i otoplastyki.

W Centrum Medycznym Dbaj o Piersi możecie dodatkowo poddać się małoinwazyjnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Dużą popularnością cieszy się terapia odmładzająca twarzy, wykorzystująca wypełniacze – kwas hialuronowy, botoks oraz osocze bogatopłytkowe. Certyfikowani specjaliści wykonują mezoterapię igłową oraz zabiegi liftingujące twarzy nićmi PDO. W gabinecie możecie też powiększyć i wymodelować kontur ust. Klinika jest wyposażona w nowoczesny sprzęt do laseroterapii. Udając się do Centrum Medycznego Dbaj o Piersi, możecie więc poddać się nieinwazyjnym zabiegom odmładzania skóry laserem frakcyjnym CO2 lub wykonać termolifting. Wykwalifikowani specjaliści z zakresu medycyny estetycznej wykonują ponadto laserowe usuwanie zmian skórnych, przebarwień oraz tatuaży. Za pomocą lasera zamykają także rozszerzone naczynia krwionośne (tzw. pajączki).

Lokalizacja

Dr n. med. Joanna Jędrys  przyjmuje pacjentów w Centrum Medycznym Dbaj o Piersi zlokalizowanym w Krakowie.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2010

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Opinie (18)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Operacja piersi Kraków

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.