dr n. med. Joanna Jędrys

dr n. med. Joanna Jędrys

(18 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
ul.Zabłocie 35/68, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 31 godzin
dr n. med. Joanna Jędrys
dr n. med. Joanna Jędrys
(18 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 1447 wizyt na profilu

Dr n. med. Joanna Jędrys jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w operacjach plastycznych piersi. Należy do grona członków Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego (PTU). Pacjentów konsultuje we własnym Centrum Medycznym Dbaj o Piersi w Krakowie.

Ekspertka w zakresie diagnozowania i leczenia chorób piersi. Od 15 lat przeprowadza zabiegi powiększania, redukcji oraz rekonstrukcji piersi. Ponadto jest cenioną specjalistką w zakresie abdominoplastyki. Wykonuje też korekcję kształtu uszu, plastykę powiek oraz zabiegi odmładzające laserem frakcyjnym CO2.

Zapewnia swoim pacjentom nowoczesne metody leczenia. Uważnie śledzi nowatorskie rozwiązania, pozwalające zwiększyć komfort pacjenta i skrócić czas rekonwalescencji po zabiegu. Do każdej osoby, która trafia do jej gabinetu, podchodzi indywidualnie i stara się stworzyć przyjazną atmosferę zmniejszającą stres oraz pozwalającą zbudować z pacjentem relację opartą na zaufaniu.

Centrum Medyczne Dbaj o Piersi to miejsce stworzone przede wszystkim z myślą o kobietach. Wykwalifikowana kadra specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób piersi. W ofercie gabinetu znajdują się także konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej: mastopeksji, abdominoplastyki, blefaroplastyki i otoplastyki.

W Centrum Medycznym Dbaj o Piersi możecie dodatkowo poddać się małoinwazyjnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Dużą popularnością cieszy się terapia odmładzająca twarzy, wykorzystująca wypełniacze – kwas hialuronowy, botoks oraz osocze bogatopłytkowe. Certyfikowani specjaliści wykonują mezoterapię igłową oraz zabiegi liftingujące twarzy nićmi PDO. W gabinecie możecie też powiększyć i wymodelować kontur ust.

Klinika jest wyposażona w nowoczesny sprzęt do laseroterapii. Udając się do Centrum Medycznego Dbaj o Piersi, możecie więc poddać się nieinwazyjnym zabiegom odmładzania skóry laserem frakcyjnym CO2 lub wykonać termolifting. Wykwalifikowani specjaliści z zakresu medycyny estetycznej wykonują ponadto laserowe usuwanie zmian skórnych, przebarwień oraz tatuaży. Za pomocą lasera zamykają także rozszerzone naczynia krwionośne (tzw. pajączki).

Dr n. med. Joanna Jędrys jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jegiellońskiego. Ukończyła studia w 2002 roku. Osiem lat później uzyskała tytuł specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej. W tym samym roku z wyróżnieniem obroniła rozprawę doktorską. W 2016 roku ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej. Schorzeniami i estetyką piersi interesowała się już podczas studiów. Odbyła staż w School of Medicine and Dentistry w Rochester. Pracowała na oddziale uniwersyteckim Multidisciplinary Breast Center w Nowym Jorku oraz w prywatnym centrum diagnostyki piersi Elizabeth Wendy Breast Center. Po powrocie do kraju była zatrudniona w Regionalnej Poradni Chorób Sutka przy I Klinice Chirurgii Ogólnej w Krakowie oraz na Oddziale Chirurgii Plastycznej krakowskiego Szpitala im. Rydygiera. Nieustannie doskonaliła przy tym swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i konferencjach międzynarodowych. Jej znakomite kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty uzyskane w czasie szkoleń z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2010

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (18)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Operacja piersi Kraków

Plastyka powiek górnych Kraków

Historia ukończona (Blefaroplastyka):

Tydzień temu miałam robioną plastykę powiek. Sam zabieg nie był bolesny, następnego dnia troszeczkę spuchły mi również powieki dolne. Po pięciu dniach doktor Jędrys zdjęła mi szwy i widziałam pierwsze rezultaty. Opuchlizna zeszła już prawie całkowici...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Joanna Jędrys udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (4)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (7)

dr n. med. Joanna Jędrys udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (44)

Bez stanika po powiększeniu biustu
Odpowiedź specjalisty · 3 sty 2019

Przez 6-8 tygodni po operacji powiększenia piersi implantami zaleca się noszenie specjalistycznego, bezszwowego stanika pooperacyjnego. Później również wskazane jest noszenie dobrze dobranego biustonosza. Implanty ważą, a grawitacja jest nieubłagana!...

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
dr n. med. Joanna Jędrys udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!