dr n. med. Aldona Stachura

dr n. med. Aldona Stachura

(13 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Łowicka 21b/1, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr n. med. Aldona Stachura
dr n. med. Aldona Stachura
(13 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 7028 wizyt na profilu

Dr n. med. Aldona Stachura jest chirurgiem plastycznym, estetycznym i rekonstrukcyjnym. Może poszczycić się ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest laureatką nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za cykl prac naukowych. Z Kliniką La Perla jest związana od 2012 roku.

Będąc wybitnym specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, dr n. med. Aldona Stachura stała się współzałożycielem fundacji leczenia oparzeń Combustions, działającej przy szpitalu w Łęcznej. Jest także członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Dr n. med. Aldona Stachura jest wybitną specjalistką z zakresu medycyny rekonstrukcyjnej i estetycznej, zajmującą się między innymi leczeniem oparzeń czy wad rozwojowych. Swoim pacjentom oferuje szeroki wachlarz usług medycznych, związanych z leczeniem chorób deformujących wygląd, w tym ginekomastii i blizn. Zajmuje się także problemami starzenia się skóry.

Ta wybitna specjalistka wiedzę teoretyczną uważa za niezbędną podstawę, która musi być rozwijana dzięki praktyce pod okiem mistrzów. Kierując się tą filozofią, swoje umiejętności rozwijała pod okiem wybitnych specjalistów z Polski, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę, łącząc ją z cierpliwym i pełnym empatii podejściem do pacjentów. Profesjonalne, a jednocześnie przyjazne zachowanie zjednuje jej pacjentów. Doceniają ją za zaangażowanie okazywane od pierwszej wizyty oraz udzielanie wyczerpujących informacji na temat leczenia.

Klinika La Perla skupia lekarzy, których łączy pasja oraz profesjonalizm. Etyka lekarska łączy się tutaj z wiedzą i doświadczeniem. Dlatego każdy pacjent otoczony jest tutaj indywidualną opieką na najwyższym poziomie. Proponowane są mu rozwiązania, które w skuteczny i kompleksowy sposób rozwiązują jego problemy i spełniają oczekiwania.

Klinika La Perla poszczycić może się nowoczesnym sprzętem oraz współpracą z wybitnymi specjalistami, wśród których znalazła się w 2012 roku dr n. med. Aldona Stachura. Do zespołu należą także doświadczeni lekarze innych specjalności, w tym ginekolodzy i anestezjolodzy. Ich działania wspierają wybitni kosmetolodzy i dietetycy. Pacjenci potrzebujący wsparcia psychicznego w czasie leczenia mogą liczyć na konsultacje z psychoterapeutą lub trenerem personalnym.

Dr n. med. Aldona Stachura ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 2003 roku. Już na ostatnim roku studiów podjęła pracę jako wykładowca w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Klinicznej i Doświadczalnej. W 2005 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii ogólnej. W 2008 roku obroniła pracę doktorską, do tego czasu pracowała także jako asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, mieszczącej się w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Sosnowcu.

W 2008 roku dr n. med. Aldona Stachura rozpoczęła drugą specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej. Jednocześnie podjęła pracę w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, należącej do Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach. Jednocześnie pracowała we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Powiatowym w Łęcznej.

Jeszcze w czasie studiów uczestniczyła w praktykach zagranicznych w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Nadal poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach i zjazdach w kraju oraz za granicą.

Prywatnie Aldona Stachura interesuje się sztuką i kulturą, w tym poezją, teatrem, muzyką i architekturą. Jej wielką pasją są antyki.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2013

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (13)

4.8
średnia ocen
100% poleca

Plastyka piersi - nasi fachowcy są cenieni za granicą, bo reprezentują poziom najwyższej jakości

Historia ukończona (Mastopeksja):

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Doktor. Wykonałam plastykę piersi. Stres okazał się niepotrzebny bo zabieg był wykonany perfekcyjnie. Jestem mega zadowolona. Profesjonalizm, fachowość i talent w jednej osobie. Wyrazy uznania. No cóż reas...Czytaj więcej

Śmiało mogę polecić dr Aldonę Stachurę - idealnie dobrała implanty

Historia ukończona (Powiększanie biustu):

Śmiało mogę polecić Panią dr Aldonę Stachurę jeśli chodzi o operację powiększania piersi . Ja swoją miałam robioną 2 tygodnie temu w klinice La Perla w Warszawie . Wszystko pięknie się goi a efekt z dnia na dzień jest coraz lepszy . Pani doktor przed...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr n. med. Aldona Stachura udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (14)

Minal prawie rok i niczego nie żałuję!

Dzień dobry, Zabieg miałam wykonany w klinice Magnuccy u dr. Aldony Stachury. Już pierwsza wizyta sprawiła, że miałam od razu ochotę zrealizować plan, który dotychczas był tylko planem. Bardzo fajny kontakt. Wcześniej byłam u innego ewentualnego...

Czytaj więcej
Nieudana poprawka po labioplastyce

Miałam robioną korektę innej labioplastyki. Wargi mniejsze miały być przycięte i wyrównane, ponieważ wcześniej była symetria. Miała być zrobiona też plastyka fałdów wokół łechtaczki. Chciałam, by wargi zostały mocno ścięte, Pani doktor zapewniła,...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (5)

Filmy (5)

dr n. med. Aldona Stachura udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (1)

Artykuły (2)

Miejsca pracy

Klinika La Perla

Klinika La Perla

dr n. med. Aldona Stachura udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!