dr n. med. Aldona Stachura

dr n. med. Aldona Stachura

(14 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Zgrupowania AK "Żmija " 12, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
dr n. med. Aldona Stachura
dr n. med. Aldona Stachura
(14 Opinii)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Dr n. med. Aldona Stachura jest chirurgiem plastycznym, estetycznym i rekonstrukcyjnym. Może poszczycić się ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest laureatką nagrody I stopnia Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za cykl prac naukowych. Z Kliniką La Perla jest związana od 2012 roku.

Dr n. med. Aldona Stachura ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 2003 roku. Już na ostatnim roku studiów podjęła pracę jako wykładowca w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Klinicznej i Doświadczalnej. W 2005 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii ogólnej. W 2008 roku obroniła pracę doktorską, do tego czasu pracowała także jako asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, mieszczącej się w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Sosnowcu.

W 2008 roku dr n. med. Aldona Stachura rozpoczęła drugą specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej. Jednocześnie podjęła pracę w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej, należącej do Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach. Jednocześnie pracowała we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Szpitalu Powiatowym w Łęcznej.

Jeszcze w czasie studiów uczestniczyła w praktykach zagranicznych w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Nadal poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach i zjazdach w kraju oraz za granicą.

Będąc wybitnym specjalistą z dziedziny chirurgii plastycznej, dr n. med. Aldona Stachura stała się współzałożycielem fundacji leczenia oparzeń Combustions, działającej przy szpitalu w Łęcznej. Jest także członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA – Poland, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizacje

Dr n. med. Aldona Stachura jest wybitną specjalistką z zakresu medycyny rekonstrukcyjnej i estetycznej, zajmującą się między innymi leczeniem oparzeń czy wad rozwojowych. Swoim pacjentom oferuje szeroki wachlarz usług medycznych, związanych z leczeniem chorób deformujących wygląd, w tym ginekomastii i blizn. Zajmuje się także problemami starzenia się skóry.

Ta wybitna specjalistka wiedzę teoretyczną uważa za niezbędną podstawę, która musi być rozwijana dzięki praktyce pod okiem mistrzów. Kierując się tą filozofią, swoje umiejętności rozwijała pod okiem wybitnych specjalistów z Polski, Niemiec, Stanów Zjednoczonych i innych krajów.

W swojej pracy wykorzystuje wiedzę, łącząc ją z cierpliwym i pełnym empatii podejściem do pacjentów. Profesjonalne, a jednocześnie przyjazne zachowanie zjednuje jej pacjentów. Doceniają ją za zaangażowanie okazywane od pierwszej wizyty oraz udzielanie wyczerpujących informacji na temat leczenia.

Lokalizacja

Dr n. med. Aldona Stachura przyjmuje pacjentów w prywatnych ośrodkach w Warszawie.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2013

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (14)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Polecam Panią Doktor zarówno ze względu na efekt jej pracy, jak i podejście do pacjenta. Pani Doktor była życzliwa, cierpliwa i komunikatywna, naprawdę chciała się dowiedzieć, czego oczekuje pacjentka i udzielała bezpośredniej informacji zwrotnej na...Czytaj więcej

Plastyka piersi - nasi fachowcy są cenieni za granicą, bo reprezentują poziom najwyższej jakości

Historia ukończona (Mastopeksja):

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Doktor. Wykonałam plastykę piersi. Stres okazał się niepotrzebny bo zabieg był wykonany perfekcyjnie. Jestem mega zadowolona. Profesjonalizm, fachowość i talent w jednej osobie. Wyrazy uznania. No cóż reas...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.