Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

Specjaliści w Twojej okolicy

Więcej

dr n. med Małgorzata Uchman - Musielak

Ginekologia i położnictwo Warszawa

6454460

Ginekologia i położnictwo Warszawa

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr n. med Małgorzata Uchman - Musielak? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil - dr n. med Małgorzata Uchman - Musielak - Ginekologia i położnictwo Warszawa

O mnie

Dr n. med. Małgorzata Uchman-Musielak jest specjalistką ginekologi i położnictwa. Łączy praktykę szpitalną z pracą naukową na warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz w gabinecie prywatnym. W 2015 roku wydała książke „Ginekologia Plastyczna”.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Doktor Uchman-Musielak w swojej praktyce szczególną uwagę poświęca kobietom w ciąży. Oprócz tego w swoim prywatnym gabinecie wykonuje zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego w okolicach intymnych, dzięki czemu pozwala swoim pacjentkom pozbyć się problemów takich jak bolesne i źle zagojone blizny po nacięciu krocza i cięciu cesarskim, które wymagają wypełnienia, suchośc pochwy, wulwodynia czy podrażnienie okolic intymnych. Zajmuje się także leczeniem niepłodności, zaburzeń miesiączkowania i innych schorzeń ginekologicznych. 

Nasz gabinet/klinika

Aktualnie doktor Musielak przyjmuje swoich pacjentów w nowym gabinecie Feminity, który znajduje się przy ulicy Jagiellońskiej w Warszawie. 

Na wizytę pacjentki mogą umówić się korzystając z formularza kontaktowego.

Wykształcenie i doświadczenie

Doktor Małgorzata Uchman-Musielak uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie ginekologii i położnictwa w 2010 roku. Przeszło 13 lat pracowała w Szpitalu CMKP im. W. Orłowskiego w Klinice Ginekologii i położnictwa, gdzie spotkała się z wieloma bardzo trudnymi przypadkami patologii ciąży. Ciągle pogłębia swoja wiedzę w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, a także European Society of Aesthetic Gynecology. Jest absolwentką Amerykańskiego Instytutu Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. 
Jako jedna z pierwszych zaczęła stosować nową metodę operacyjną przedsionka pochwy przy użyciu nici Vaginal Narrower. Bierze udział w międzynarodowym naukowym projekcie nad badaniami nad kwasem hialuronowym stosowanym w ginekologii plastycznej. Szkoli lekarzy w kraju i za granicą z nowoczesnych procedur stosowanych w ginekologii plastycznej. 

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej Pokaż mniej

Zabiegi

Augmentacja (powiększenie) punktu G
Laserowe zabiegi ginekologii estetycznej
   Laserowe odmładzanie pochwy
Plastyka warg sromowych (Labioplastyka)
Wypełnianie warg sromowych

Pokaż więcej Pokaż mniej

Uwaga

  • Podane ceny są orientacyjne.
  • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Ginekologia i położnictwo Warszawa
Adres
Nowy Świat 53
Warszawa
Polska