Dr n. med  Jarosław Stańczyk

Dr n. med Jarosław Stańczyk

(2 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Nowiniarska 1, Warszawa, Mazowieckie
Dr n. med  Jarosław Stańczyk
Dr n. med Jarosław Stańczyk
(2 Opinie)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Jarosław Stańczyk to niezwykle utalentowany chirurg plastyczny. Zawodowo związany z Warszawą. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Studia ukończył na Akademii Medycznej w Warszawie. W latach 1991-2003 pracował w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie – na początku jako asystent, później jako adiunkt. Specjalizację z chirurgii plastycznej uzyskał pod kierownictwem twórcy tej dziedziny medycznej w Polsce, prof. dr hab. Michała Kraussa. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych stażach i szkoleniach. Biegle mówi po angielsku i francusku.

Specjalizacje

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Wśród oferowanych usług pacjenci znajdą popularne zabiegi – plastyka piersi (powiększanie, pomniejszanie, podnoszenie), powiek, odstających uszu, ud, korekta nosa lub ust, ale również te bardziej wyspecjalizowane. Należy tu przede wszystkim wymienić zmniejszenie/korekcję brodawek, facelift, czy też forehead lift. Posiada też kwalifikacje do przeprowadzania zabiegów dla mężczyzn, takich jak plastyka nosa, powłok brzucha, korekcja ginekomastii.

Klinika

Doktor na pierwszym miejscu stawia pacjenta i jego oczekiwania. Dba o to, aby każdy z podopiecznych otoczony był indywidualną troską. Jego filozofia doskonale wpisuje się w założenia Linea Corporis, warszawskiej kliniki, w której pracuje. Placówka ta w harmonijny sposób łączy medycynę i sztukę, sprawiając, że pacjenci odzyskują radość życia i pewność siebie. Pasja, zaangażowanie i wiedza to nadrzędne cechy personelu Linea CorporisLinea Corporis to także klinika otwarta na piękno. Ciało traktowane jest jako swoiste dzieło sztuki, o które należy odpowiednio dbać przez całe swoje życie. Usługi świadczone przez tutejszych specjalistów obejmują nie tylko zabiegi z chirurgii plastycznej, ale również chirurgii naczyniowej oraz operacje intymne. Bez względu na przypadłość, każdy pacjent ma dostęp do fachowej opieki lekarskiej i skutecznego procesu leczenia.

Lokalizacja

Dr n. med. Jarosław Stańczyk pacjentów przyjmuje w klinice chirurgii plastycznej Linea Corporis w Warszawie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 300

Opinie (2)

5.0
2 Opinie · 100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.