dr Dorota Żukowska
dr Dorota Żukowska

dr Dorota Żukowska Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
Wąwozowa 8/7b, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr Dorota Żukowska
dr Dorota Żukowska Premium
Brak opinii

Informacje

Dr n. med. Dorota Żukowska to specjalistka chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, a także chirurgii dziecięcej oraz lekarz medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE).

Dr n. med. Dorota Żukowska jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Prawo do wykonywania zawodu uzyskała w 1983 roku. I stopień specjalizacji z chirurgii dziecięcej uzyskała w 1988 roku, a II stopień – w 1999 roku. Pracowała jako chirurg dziecięcy i wyspecjalizowała się w wymagających wyjątkowo dużej precyzji operacjach dzieci (od noworodków do młodzieży), w tym w operacjach rozszczepu wargi i podniebienia.

Chirurgią plastyczną zajmuje się od 1999 roku, kiedy uzyskała II stopień specjalizacji w tej dziedzinie. Doświadczenie i umiejętności z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej zdobywała również na licznych stażach, kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, między innymi w Hiszpanii, Grecji, Rosji czy Indiach. Wśród jej osiągnięć możemy wymienić także obronę doktoratu w 1996 roku. Jest autorką i współautorką wielu prac naukowych dotyczących chirurgii plastycznej i dziecięcej.

Specjalizacje

Dr n. med. Dorota Żukowska oferuje szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Wykonuje operacje w obrębie głowy i szyi, takie jak między innymi operacja plastyczna uszu, plastyka powiek czy korekcja nosa. W swojej praktyce zajmuje się też operacjami piersi (powiększanie biustu implantami, zmniejszanie piersi i mastopeksja, czyli lifting piersi) oraz chirurgicznym leczeniem ginekomastii u mężczyzn. W obrębie ciała ma do zaoferowania takie zabiegi jak plastyka brzucha i chirurgiczne leczenie przepuklin.

W ramach usług medycyny estetycznej oferuje swoim pacjentom procedury nieinwazyjne, jak na przykład niwelowanie blizn i zmarszczek.

Lokalizacja

Dr n. med. Dorota Żukowska współpracuje z prywatnymi klinikami w różnych miastach Polski, w tym z Kliniką Elite w Warszawie, Centrum Medycznym DERMED i Instytutem Zdrowia Matki Polki w Łodzi i kliniką Humana Medica Omeda w Białymstoku.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Historie (1)

dr Dorota Żukowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!