Dr Zofia Bochen
Dr Zofia Bochen

Dr Zofia Bochen Premium

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Królewicza Jakuba 37, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 36 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2456587
Dr Zofia Bochen
Dr Zofia Bochen Premium
Brak opinii

Informacje

Doktor Zofia Bochen jest specjalistką chirurgii plastycznej. 

Ukończyła studia na kierunku lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2009 roku. W trakcie studiów współpracowała z siecią szpitali Helios Klinikum w Niemczech, gdzie odbywała coroczne praktyki. Doktor Zofia Bochen zainteresowanie chirurgią plastyczną rozwijała już jako studentka, uczestnicząc w pracy Kliniki Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. W tym ośrodku odbyła szkolenie specjalizacyjne w latach 2010-2016 i w 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Równolegle z podstawowym szkoleniem specjalizacyjnym rozszerzała swoją wiedzę, zdobywała umiejętności i doświadczenie w zakresie chirurgii estetycznej pod okiem doktora Marka Szczyta. W Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie zajmowała się operacjami rekonstrukcyjnymi po usunięciu nowotworów. Od wielu lat związana z Kliniką dr Szczyt, gdzie wykonuje operacje korekcyjne w obrębie twarzy i sylwetki, operacje wad wrodzonych u dzieci oraz zajmuje się medycyną estetyczną. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Doktor Bochen jest autorką publikacji naukowych i zjazdowych w zakresie chirurgii plastycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizacje

Doktor Zofia Bochen wykonuje zabiegi korekcyjne w obrębie twarzy (takie jak na przykład korekcja powiek, korekcja nosa) i sylwetki (takie jak liposukcja, abdominoplastyka, operacje piersi) oraz operacje korekcji wad wrodzonych u dzieci (korekcja rozszczepu podniebienia i wargi). Oprócz tego zajmuje się również wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Lokalizacja

Doktor Zofia Bochen przyjmuje swoich pacjentów w warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt. Pacjenci mogą umawiać się na konsultacje korzystając z formularza kontaktowego, a także drogą telefoniczną, kontaktując się z recepcją kliniki.

Opcja wideokonsultacji:

  • Tak

Stowarzyszenia i nagrody:

  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE)

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zdjęcia (3)

Filmy (6)

Dr Zofia Bochen udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (2)

Przeziębienie a operacja
Odpowiedź specjalisty · 23 lis 2019

Szanowna Pani, decyzja należy do lekarza który będzie Panią operował i anestezjologa, który będzie znieczulał. Jeżeli uda się Pani uniknąć rozwoju infekcji i do dnia operacji będzie Pani w dobrej formie, to nie powinno być problemu. Zwykle...

Czytaj więcej

Miejsca pracy

Dr Zofia Bochen udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!