dr Zofia Bochen

dr Zofia Bochen

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Królewicza Jakuba 37, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr Zofia Bochen
dr Zofia Bochen
Brak opinii

Informacje

  • 1292 wizyty na profilu

Doktor Zofia Bochen jest specjalistką chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w Warszawie.

Ukończyła studia na kierunku lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2009 roku.W trakcie studiów współpracowała z siecią szpitali Helios Klinikum w Niemczech, gdzie odbywała coroczne praktyki. Zainteresowanie chirurgią plastyczną rozwijała już jako studentka, uczestnicząc w pracy Kliniki Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. W tym ośrodku odbyła szkolenie specjalizacyjne w latach 2010-2016 i w 2016 roku uzyskała tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Równolegle z podstawowym szkoleniem specjalizacyjnym rozszerzała swoją wiedzę, zdobywała umiejętności i doświadczenie w zakresie chirurgii estetycznej pod okiem doktora Marka Szczyta. W Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie zajmowała się operacjami rekonstrukcyjnymi po usunięciu nowotworów. Od wielu lat związana z Kliniką dr Szczyt, gdzie wykonuje operacje korekcyjne w obrębie twarzy i sylwetki, operacje wad wrodzonych u dzieci oraz zajmuje się medycyną estetyczną. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Doktor Bochen jest autorką publikacji naukowych i zjazdowych w zakresie chirurgii plastycznej. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Specjalizacje

Doktor Zofia Bochen wykonuje zabiegi korekcyjne w obrębie twarzy (takie jak korekcja powiek, korekcja nosa) i sylwetki (takie jak liposukcja, abdominoplastyka, operacje piersi) oraz operacje korekcji wad wrodzonych u dzieci (korekcja rozszczepu podniebienia i wargi). Oprócz tego zajmuje się również wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Lokalizacja

Doktor Zofia Bochen przyjmuje swoich pacjentów w warszawskiej Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt. Pacjenci mogą umawiać się na konsultacje korzystając z formularza kontaktowego lub też telefonicznie kontaktując się z recepcją kliniki.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zdjęcia (3)

Filmy (5)

dr Zofia Bochen udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (2)

Przeziębienie a operacja
Odpowiedź specjalisty · 23 lis 2019

Szanowna Pani, decyzja należy do lekarza który będzie Panią operował i anestezjologa, który będzie znieczulał. Jeżeli uda się Pani uniknąć rozwoju infekcji i do dnia operacji będzie Pani w dobrej formie, to nie powinno być problemu. Zwykle...

Czytaj więcej

Miejsca pracy

dr Zofia Bochen udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!