Klinika LASERMED

Klinika LASERMED

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Krzywa 17, Nowy Targ, Małopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Godziny pracy: Pn. - Pt.: 08:00 - 20:00
Klinika LASERMED
Klinika LASERMED
Brak opinii

Informacje

  • 537 wizyt na profilu

Klinika LASERMED znajduje się w Nowym Targu i świadczy kompleksowe usługi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, ginekologii ogólnej i estetycznej, stomatologii zachowawczej i estetycznej, a także innowacyjnych technik laserowych.

Specjalizacje

LASERMED w Nowym Targu to placówka, która posiada wyjątkowo szeroki zakres usług. W klinice dostępne są konsultacje i zabiegi dermatologiczne, takie jak między innymi diagnostyka i usuwanie zmian skórnych i znamion.

Klinika przygotowała bogatą ofertę laseroterapii, w ramach której można poddać się odmładzaniu, czy wyleczyć pojawiające się choroby, takie jak trądzik. Również z pomocą laserów usuwane są wspomniane zmiany skórne, blizny i rozstępy, a także stare tatuaże czy nadmierne owłosienie.

W placówce dostępne są także operacje plastyczne, takie jak korekcja powiek i okolicy oczu.

W dziedzinie ginekologii estetycznej przygotowano specjalną ofertę zabiegów poprawiających wygląd okolic intymnych, ale także komfort kobiet oraz ich zadowolenie z życia seksualnego. Pomiędzy nimi wyróżnić można laserowe odmładzanie pochwy czy plastykę warg sromowych.

Specjaliści z zakresu stomatologii estetycznej pomagają z kolei pacjentom odzyskać piękny, zdrowy uśmiech, w tym celu proponują jedno z następujących rozwiązań: wybielanie zębów lub nakładanie licówek i koron.

Zespół

Doświadczona każda, która wykonuje zabiegi i udziela konsultacji, bezustannie podnosi swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i zjazdach naukowych. Jak deklaruje, wiedzę zdobywa także na sobie, wypróbowując nowe metody terapii we własnym gronie, by dopiero później wykonywać je dla pacjentów.

Klinika LASERMED jest nowoczesną placówką medyczną, w której konsultacji udziela szereg specjalistów, w tym ekspertów medycyny estetycznej. To miejsce, które łączy najwyższej klasy sprzęt, wybitnych profesjonalistów oraz miłą atmosferę, umożliwiając w ten sposób wykonanie nawet skomplikowanych zabiegów i operacji.

Klinika LASERMED kładzie największy nacisk na indywidualne, podmiotowe i pełne szacunku traktowanie pacjenta. Jest on tutaj otoczony wyjątkową, troskliwą opieką, a personel dba, aby poczuł się jak w domu. Przyjaźń i komfort to tutaj podstawa poczucia bezpieczeństwa. Empatia kadry oraz możliwość skorzystania z takich udogodnień, jak choćby świeżo parzona kawa sprawia, że każdy pacjent czuje się wyjątkowo i niemal jak w domu.

Lokalizacja

Klinika LASERMED jest wyjątkowym miejscem nie tylko w Nowym Targu, ale na całym Podhalu. Powstała w 2014 roku, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jest pierwszą placówką w regionie, która zajmowała się laseroterapią.

Rok założenia:

  • 2000

Miejsce prowadzenia działalności:

  • Klinika

Godziny pracy:

  • Pn. - Pt.: 08:00 - 20:00

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Sposoby płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Stomatologia

Zdjęcia (13)

Klinika LASERMED udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!