lek. med. Juliusz Prandecki - Klinika Przeszczepiania Włosów

 • 14 odpowiedzi

lek. med. Juliusz Prandecki - Klinika Przeszczepiania Włosów

 • 83% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi

Kontakt z nami

Rekomendacje (3)

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z lek. med. Juliusz Prandecki - Klinika Przeszczepiania Włosów? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Doświadczenia pacjentów lek. med. Juliusz Prandecki - Klinika Przeszczepiania Włosów

Polecam dr Prandeckiego!

 |  Przeszczep włosów - transplatacja włosów
Zarejestrowany użytkownik  |  27.02.2017
  Warto

Polecam :)

Przeszczep wlosow

 |  Przeszczep włosów - transplatacja włosów
luna060561  |  18.12.2013
  Warto , Cena ogółem: 7 000 zł

dziwie sie, ze tak malo tu opinii, chyba ludzie nie wiecie jakie to wazne! Jestem dokladnie 8 dni po zabiegu, trwal 7 godzin!!! Jak oceniam? Wysokiej klasy higiena. Doktor i jego zona bardzo mili. Powiem, ze to ciezka praca tyle godzin dlubac w jakis glowach. Trzeciego dnia opuchlizna byla potwor... Więcej 

 16 Komentarzy
Anonymous

3 zabiegi mam za sobą

Przeszczep włosów - transplatacja włosów
Anonymous
Anonymous  |  29.10.2012
  Warto , Cena ogółem: 3 000 zł

Byłem na 3 zabiegach mogę polecić!!! tylko brak kasy powstrzymuje mnie od kolejnych wizyt, jakość wysoka profesjonalnie i bez komplkacji POLECAM Piotr

 6 Komentarzy

Profil

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Klinika istnieje od 1991 roku. Operacje przeszczepiania włosów wykonuje się na świecie od 1939 roku. Dr Juliusz Prandecki szkolił się w tej dziedzinie w ośrodku prowadzonym od 1967 roku przez dr Ryszarda Shiella w Melbourne w Australii.

Pod terminem przeszczepianie włosów rozumie się pobieranie z tyłu głowy pacjenta zdrowych cebulek włosowych i przenoszenie ich na miejsca łysiejące. Każdy fragment skóry, tzw. mikrograft, nie przekracza powierzchni 1 mm kwadratowego i zawiera 1 - 3 cebulki włosowe. Ilość mikrograftów zależy od wielkości łysiny i jest określana przy pierwszej wizycie.

Każdy włos ma swoją własną, uwarunkowaną genetycznie charakterystykę, której przeszczepianie nie zmienia. Do przeszczepu pobiera się włosy, które będą rosły do końca życia.

Operacje są całkowicie bezbolesne, wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Zabieg trwa 2 - 5 godzin. Bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent jedzie do domu. Opatrunek z głowy zdejmuje się po 24 godzinach. W ciągu 1 - 3 dni przeszczepione cebulki na dobre zakorzenią się w nowym miejscu. Nowe włosy zaczynają rosnąć po około 3 miesiącach od operacji. Po roku od operacji przeszczepione włosy powinny osiągnąć długość 9 cm, gdyż średni przyrost włosa to 1 cm miesięcznie.

Operacja jest zupełnie bezpieczna, wszystkie narzędzia są jednorazowego użycia, bądź sterylizowane tak, jak w praktyce szpitalnej.

Zabieg stosuje się w łysieniu kobiet i mężczyzn. Włosy przeszczepia się także w przypadkach szczególnych na blizny pooparzeniowe i powypadkowe oraz na miejsca po naświetlaniach.

Nasze zdjęcia

Pokaż więcej nowości Pokaż mniej

Zabiegi

Info Ceny od* Ceny do*
Przeszczep włosów - transplatacja włosów Cena operacji uzależniona... Z 2 000 zł Do 9 000 zł

Pokaż więcej nowości Pokaż mniej

Uwaga

 • Podane ceny są orientacyjne.
 • Skontaktuj się z lekarzem by uzyskać więcej informacji.

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Hoża 29/31 lok. 64
Warszawa
Polska

 • 83% < 1 dnia
 • odpowiedzianych pytań czas
  odpowiedzi