lek. med. Juliusz Prandecki - Klinika Przeszczepiania Włosów

lek. med. Juliusz Prandecki - Klinika Przeszczepiania Włosów

SILVER BADGE
Ilość postów: 8   Warszawa

lek. med. Juliusz Prandecki - Klinika Przeszczepiania Włosów

+48602 Pokaż +48602714231 zadzwoń +48602714231Kontakt z nami

  Adresy
Adres
Hoża 29/31 lok. 64
Warszawa
Polska

Telefon
+48226 Pokaż +48226287060
zadzwoń +48226287060

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z lek. med. Juliusz Prandecki - Klinika Przeszczepiania Włosów? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.Doświadczenia pacjentów lek. med. Juliusz Prandecki - Klinika Przeszczepiania Włosów

luna060561

,
Warto, Cena ogółem: 7 000 zł   |  
Przeszczep włosów - transplatacja włosów

dziwie sie, ze tak malo tu opinii, chyba ludzie nie wiecie jakie to wazne! Jestem dokladnie 8 dni po zabiegu, trwal 7 godzin!!! Jak oceniam? Wysokiej klasy higiena. Doktor i jego zona bardzo mili. Powiem, ze to ciezka praca tyle godzin dlubac w jakis glowach. Trzeciego dnia opuchlizna byla potwor...

Więcej
Anonymous
Anonymous

,
Warto, Cena ogółem: 3 000 zł   |  
Przeszczep włosów - transplatacja włosów

Byłem na 3 zabiegach mogę polecić!!! tylko brak kasy powstrzymuje mnie od kolejnych wizyt, jakość wysoka profesjonalnie i bez komplkacji POLECAM Piotr

Więcej

ProfilZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE

Klinika istnieje od 1991 roku. Operacje przeszczepiania włosów wykonuje się na świecie od 1939 roku. Dr Juliusz Prandecki szkolił się w tej dziedzinie w ośrodku prowadzonym od 1967 roku przez dr Ryszarda Shiella w Melbourne w Australii.

Pod terminem przeszczepianie włosów rozumie się pobieranie z tyłu głowy pacjenta zdrowych cebulek włosowych i przenoszenie ich na miejsca łysiejące. Każdy fragment skóry, tzw. mikrograft, nie przekracza powierzchni 1 mm kwadratowego i zawiera 1 - 3 cebulki włosowe. Ilość mikrograftów zależy od wielkości łysiny i jest określana przy pierwszej wizycie.

Każdy włos ma swoją własną, uwarunkowaną genetycznie charakterystykę, której przeszczepianie nie zmienia. Do przeszczepu pobiera się włosy, które będą rosły do końca życia.

Operacje są całkowicie bezbolesne, wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Zabieg trwa 2 - 5 godzin. Bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent jedzie do domu. Opatrunek z głowy zdejmuje się po 24 godzinach. W ciągu 1 - 3 dni przeszczepione cebulki na dobre zakorzenią się w nowym miejscu. Nowe włosy zaczynają rosnąć po około 3 miesiącach od operacji. Po roku od operacji przeszczepione włosy powinny osiągnąć długość 9 cm, gdyż średni przyrost włosa to 1 cm miesięcznie.

Operacja jest zupełnie bezpieczna, wszystkie narzędzia są jednorazowego użycia, bądź sterylizowane tak, jak w praktyce szpitalnej.

Zabieg stosuje się w łysieniu kobiet i mężczyzn. Włosy przeszczepia się także w przypadkach szczególnych na blizny pooparzeniowe i powypadkowe oraz na miejsca po naświetlaniach.


Nasze zdjęcia

ZabiegiCeny w walucie
Realizowane zabiegi Chirurgia Plastyczna Info Ceny od* Ceny do*
Przeszczep włosów - transplatacja włosów Cena operacji uzależniona... 2 000 zł 9 000 zł

Uwaga

  • Ceny są tylko orientacyjne
  • W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji popatrzcie na opis konkretnego lekarza.

Przed/po