Przeszczep STRIP zamiast FUE - brak efektu + źle zszyta skóra

Przeszczep STRIP zamiast FUE - brak efektu + źle zszyta skóra

kurier

Nie polecam. przez telefon dr P. obiecywał wysokiej jakości zabieg a tu okazuję się po 9 miesiącach,że mam żle zszytą skórę przez co rana dłużej goi się a tworząca się blizna nie jest taka mała jak obiecywał. Ilość włosów 700 sztuk miała wystarczyć na pokrycie łysiny.Okazuję się,że powinienem mieć przeszczepione przynajmniej w ilości 1200 sztuk włosów lub większej.Nawet proponowałem bo nie byłem całkowicie łysy i dziś żałuję i nie polecam ponieważ jak było poprzednio tak jest i dzisiaj jedynie włosy rosną równiej.
Gabinet nazywa kliniką a zabieg operacją. kasa z góry i podpisz zgodę na operację.Nie ma czasu trzeba działać... :) a potem budzę się w trakcie po narkozie,która przestała działać i słyszę : budzi się.. to kończ...jeszcze 200 bo jest 500 :) Cacy doktorku !!!
Tylko kasa... kosztem pacjenta. Miałem mieć wykonywany przeszczep metodą FUE a okazało się,że STRIP.
Do szczegółowych zeznań namawiam wszystkich oszukanych pacjentów i proszę się ze mną kontaktować : 797 378 960

Pokazać komentarze5 Skryć komentarze5
Zuza

Witaj kurier,
bardzo mi przykro, że tak Cię rozczarował zabieg transplantacji włosów. Bardzo mnie jednak ciekawi, jak mógł lekarz bez wiedzy i zgody pacjenta, zmienić decyzję o wyborze metody???!!! Czy zakres zabiegu i metoda nie były przedmiotem podpisanej zgody? Może masz jakieś zdjęcia?
Pozdrawiam, Zuza

Mario bal

Witam.miałem. w 100%identyczną sytuacje z tym pseudo lekarzem.wszystko tak samo blizna mega wielka.źle się goła. ślad ogromny po pobraniu. Ja swój zabieg miałem robiony ze 6lat temu.jakiś cas temu natrafiłem w internecie na str której autor prubowal odnaleźć ofiary tego paratcza i wytoczy proces.pisałem. na meila ale bez żadnego odezwu

Zobacz odpowiedzi 3
Zuza

Hej Mario bal,
wyślij zdjęcia przed-po. Czy próbowałeś się skontaktować z osobą, która czuła się być ofiarą zabiegu, czy z lekarzem? Kurier też w ogóle nie odpowiedział na moje pyytanie, więc zaczynam się zastanawiać, czy taki pacjent w ogóle istnieje. Zgłosiłeś lekarzowi swoje niezadowolenie? Jak zareagował? Jak wygląda Twoja blizna dzisiaj? Możesz wysłać zdjęcie obecnego stanu blizny?

Odpowiedź na: Zuza
Mario bal

Oczywiście tako jest efekt

Odpowiedź na: Mario bal
Mario bal

Taki jest efekt

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu

Więcej opinii na ten temat

Joang 03.06.2019
Warto

Na zabieg jechalam z Polski i jestem z niego bardzo zadowolona, jak i rowniez z opieki w klinice, przemiły personel, w klinice bardzo czysto, lekarze to profesjonalisci. Goraco polecam!

Marian 04.10.2011
Warto

Parę lat temu zacząłem łysieć na czubku głowy. Pozostałe włosy mam bardzo gęste, dlatego zdecydowałem się na przeszczep. Dr Ibrahima znalazłem po prostu w internecie, ale ostateczna decyzja zapadła po pierwszej wizycie. ... Więcej 

Specjaliści w Twojej okolicy