lek. med. Natalia Romanowska

lek. med. Natalia Romanowska

Brak opinii
Dodaj opinię
Sybiraków, Białystok, Podlaskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Natalia Romanowska
lek. med. Natalia Romanowska
Brak opinii

Informacje

  • 972 wizyty na profilu

Lek. med. Natallia Romanowska to specjalistka medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), czyli jednej z najbardziej prestiżowej organizacji w branży medycyny estetycznej w Polsce. Od 10 lat praktykuje w Polsce; zawodowo związana z Białymstokiem.

Lek. med. Natalia Romanowska specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych, anti-aging i odmładzających. Jej domeną są techniki nieinwazyjne. W swoim gabinecie medycyny estetycznej w Białymstoku oferuje zabiegi z wykorzystaniem botoksu, którym stosuje nie tylko w celu usuwania zmarszczek mimicznych, ale także do leczenia nadpotliwości. Oferuje także popularne zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, w tym powiększanie ust. Wśród innych zabiegów na twarz, o których warto wspomnieć możemy wymienić różne rodzaje peelingu, mezoterapii i zabiegi wykorzystujące osocze bogatopłytkowe.

Ponadto specjalistka oferuje innowacyjny zabieg nieinwazyjnego liftingu przy pomocy nici liftingujących, a także nowoczesną technikę korekty powiek bez skalpela przy pomocy urządzenia Plexr. W swojej pracy stosuje innowacyjne produkty takie jak kolagen Linerase czy produkt stymulujący regenerację tkanek Ellansé. Wykonuje także zabiegi lipolizy iniekcyjnej, czyli nieinwazyjnej redukcji miejscowej otyłości.

Jej szerokie wykształcenie sprawia, że przyglądając się twarzy pacjenta nie tylko widzi oznaki starzenia, ale też anatomiczne struktury, co pozwala jej dobrać najlepsze rozwiązanie i przewidzieć, co stanie się z twarzą pacjenta w przeciągu najbliższych lat.

Jako lekarz medycyny wykorzystuje swoje doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej, którą łączy z wiedzą na temat chirurgii oraz łączy techniki medycyny Europy Wschodniej i Zachodniej.

W Białymstoku specjalistka prowadzi gabinet medycyny estetycznej sygnowaną jej imieniem i nazwiskiem, gdzie oferuje pacjentom szeroką gamę zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii, w tym zabiegi odmładzające, anti-aging i nieinwazyjnego modelowania sylwetki. Zespół kliniki składa się z doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Wystrój gabinetu utrzymany jest w stylu angielskim, nie brakuje także dekoracji kwiatowych i dzieł sztuki, których pasjonatką jest właścicielka. Jednak elegancja nie jest jedynym, co ma do zaoferowania Gabinet Medycyny Estetycznej Natallii Romanowskiej: spełnia on najwyższe standardy bezpieczeństwa i jest wyposażony w dobrej jakości nowoczesne sprzęty.

Specjalista zaznacza, by pacjenci przychodzący do jej gabinetu mogli poczuć się wyjątkowo.

Studiowała na Uniwersytecie Medycznym w Mińsku (specjalizacja z chirurgii) i posiada dyplom lekarza z Akademii Medycznej w Białymstoku. Jest absolwentką Trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim (PTL). Posiada tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach – szkoliła się między innymi w Liposuction London Institute w Wielkiej Brytanii – oraz w krajowych i międzynarodowych kongresach, na którym niejednokrotnie występuje jako prelegentka.

Uczestniczy w programach związanych z sektorem beauty i medycyną estetyczną: jako ekspert wzięła udział w projekcie „Rewolucje na obcasach” Augustów w latach 2014-2015 i „Metamorfozy” Ełk w roku 2015. Sama organizowała edycje projektu „Metamorfozy” Ełk trzy lata z rzędu: lata 2016, 2017, 2918.

Rejestracja prowadzona jest telefonicznie. Z gabinetem można się także skonsultować przez pocztę e-mail.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2015

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Anti Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Anti Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Zdjęcia (3)

lek. med. Natalia Romanowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!