lek. dent. Monika Mrozek

lek. dent. Monika Mrozek

Brak opinii
Dodaj opinię
Szafrana 5b, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. dent. Monika Mrozek
lek. dent. Monika Mrozek
Brak opinii

Informacje

  • 360 wizyt na profilu

Lek. dent. Monika Mrozek to stomatolog, protetyk i lekarz medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging (PTMEiAA) oraz World Society of Interdisciplinary of Aesthetic & Anti-Aging Medicine (WOSIAM, czyli Międzynarodowe Towarzystwo Interdyscyplinarnej Medycyny Estetycznej i Anti-Aging). Zawodowo związana z Krakowem.

Lek. dent. Monika Mrozek specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i endodoncji, oferując pacjentom usługi w zakresie leczenia stomatologicznego. Drugim polem jej działalności jest protetyka – spełnia marzenia pacjentów o pięknym uśmiechu przy pomocy pełnoceramicznych koron i licówek.

Specjalistka posiada także wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej. Oferuje zabiegi anti-aging i odmładzające. Pomaga w leczeniu takich defektów urody jak między innymi blizny, w tym potrądzikowe, zmarszczki i bruzdy, dolina łez, przebarwienia, asymetria twarzy czy broda marmurkowa.

Specjalistka pragnie, aby wizyta u dentysty nie kojarzyła się jej pacjentom z nieprzyjemnym doświadczeniem. Z tego względu komfort pacjentów jest dla niej niezwykle ważny.

Uważa, że przyszłości stomatologii estetycznej opiera się na współpracy trzech grup specjalistów: ortodontów, protetyków i lekarzy medycyny estetycznej.

Jest absolwentką stomatologii Uniwersytetu Medycznego im.prof. Skubiszewskiego w Lublinie. Doświadczenie i wiedzę zdobywała na licznych szkoleniach praktycznych z szeroko pojętej dziedziny stomatologii w kraju i w całej Europie.

W 2018 roku wyróżnieniem ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej, zdobywając tym samym drugą specjalizację. W zakresie protetyki szkoliła się między innymi na kursach proadzonych w prestiżowym ośrodku Kois Center w Stanach Zjednoczonych, gdzie opanowała teorię okluzji Koisa, na której bazuje, planując metamorfozy uśmiechu.

Na wizytę do specjalistki można umówić się w Krakowie, gdzie przyjmuje pacjentów w gabinetach stomatologicznych Non Stop Dent, Dentum Clinic i Agmadent, oraz w salonie kosmetycznym Natural Skin Clinic.

Ukończone specjalizacje:

  • Stomatologia
  • Stomatologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

lek. dent. Monika Mrozek udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!