dr Krzysztof Miracki

dr Krzysztof Miracki

(5 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Aleja Wilanowska 67, Warszawa, Mazowieckie
dr Krzysztof Miracki
dr Krzysztof Miracki
(5 Opinii)·100% poleca

Informacje

Dr Krzysztof Miracki jest ekspertem z zakresu otolaryngologii. Jego drugą specjalizacją i ogromną pasją jest medycyna estetyczna. Posiada tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz prestiżowego amerykańskiego stowarzyszenia American Society for Laser Medicine & Surgery. Prowadzi własną klinikę medycyny estetycznej Klinika Miracki w Warszawie.

Dr Krzysztof Miracki jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej, którą ukończył w 1987 roku. Cztery lata później uzyskał specjalizację I stopnia z otolaryngologii. W zakresie jego zainteresowań pozostawała jednocześnie medycyna estetyczna. Chcąc rozwijać swoją pasję, ukończył pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej. Zdobyta wiedza i umiejętności obudziły w nim jeszcze większy głód zgłębiania tematu, motywując do uczestniczenia w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach z medycyny estetycznej, organizowanych na całym świecie. Swoje doświadczenie szlifował pod okiem największych autorytetów z tej dziedziny. Do dziś bierze udział w spotkaniach naukowych, przybliżających temat najnowocześniejszych metod stosowanych w laseroterapii i innych gałęziach medycyny estetycznej.

Specjalizacje

Ekspert w zakresie zaawansowanych technik odmładzania skóry. Ceniony w Polsce i na świecie specjalista w zabiegach z wykorzystaniem lasera. Wykonuje zabiegi laserowego usuwania blizn, znamion i tatuaży. Wykorzystuje laseroterapię także w leczeniu chorób naczyniowych (żylaków). Od lat przeprowadza łączone zabiegi liposukcji i lipotransferu (przeszczepu tłuszczu). Ponadto, wykonuje zabiegi modelujące ciała z wykorzystaniem nici liftingujących nowej generacji.

Dr Krzysztof Miracki jest zwolennikiem kompleksowego podejścia do pacjenta. Podczas wizyt w jego gabinecie każdy może poczuć panującą w nim miłą i przyjazną atmosferę. Specjalista poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem i cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Dobierając zabiegi, zwraca uwagę nie tylko na ich rezultat estetyczny, ale i bezpieczeństwo oraz wpływ zastosowanej terapii na zdrowie pacjenta. Podwalinami jego lekarskiej filozofii jest szacunek do pacjenta oraz najwyższe zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Klinika

Klinika Miracki to nowoczesna placówka specjalizująca się w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej oraz kosmetologii hi-tech. Zatrudnieni w niej specjaliści wykonują zabiegi z użyciem lasera, pozwalające usuwać lub redukować zmiany i niedoskonałości skórne. Z pomocą lasera leczą także chrapanie. Prowadzą również terapie modelowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej, a dodatkowo zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Placówka oferuje ponadto małoinwazyjne zabiegi anti-aging z użyciem wypełniaczy oraz nici liftingujących.

W klinice są też zatrudnieni doświadczeni kosmetolodzy sięgający w swojej pracy po najnowsze, zaawansowane technologicznie metody pozwalające przywrócić blask i jędrność skóry.

Klinika Miracki to miejsce, w którym pacjent już od przestąpienia progu czuje się komfortowo. Nieustannie podwyższane standardy oraz nowoczesny sprzęt pozwalają na skuteczne i bezpieczne wykonywanie szeregu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Terapie są dobierane indywidualnie do każdego pacjenta przez cenionych i doświadczonych ekspertów. Poprzedza je skrupulatny wywiad mający na celu ocenę stanu zdrowia oraz oczekiwań pacjenta.

Lokalizacja

Dr Krzysztof Miracki przyjmuje w prowadzonej przez siebie Klinice Miracki w Warszawie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia korekcyjna
  • Korektivní dermatologie

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 300

Opinie (5)

4.8
5 Opinii · 100% poleca
Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Stretchcare
Odpowiedź specjalisty · 5 wrz 2012

Witam, Osiągnięcie maksymalnych efektów możliwe będzie poprzez połączenie kilku technik zabiegowych. Preparat rzeczywiście wpłynie na efekt wzmocnienia tkanek skórnych jak również poprawę jakości skóry. Zawarte w preparacie: kwas hialuronowy,...

Czytaj więcej
Hirsutyzm a laserowa depilacja
Odpowiedź specjalisty · 29 sie 2012

Witam serdecznie, Witam,

Laserowa epilacja wspomoze usunięcie włosów natomiast w przypadku hirsutyzmu genetycznego walka jest niezmiernie ciężka. Hirsutyzm najczściej leczy się poprzez stosowanie leków hormonalnych . W przypadku leczenia...

Czytaj więcej
Blizna po usuniętym znamieniu
Odpowiedź specjalisty · 29 sie 2012

Witam serdecznie,

Najlepszym sposobem korekcji blizny jest wykonanie zabiegu laserem

Laser pozwala na osiągnięcie maksymalnych efektów przy minimalnej penetracji wiązki. Umożliwia on wykonanie szybkiej ablacji, czyli odparowania naskórka...

Czytaj więcej
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.