Dr n. med. Maciej Koźlik

Dr n. med. Maciej Koźlik

Brak opinii
Dodaj opinię
Ogrodowa 48, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Dr n. med. Maciej Koźlik
Dr n. med. Maciej Koźlik
Brak opinii

Informacje

  • 1100 wizyt na profilu

Dr n. med. Maciej Koźlik specjalista chirurgii plastycznej, zawodowo związany z Warszawą i Wrocławiem. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i kilku międzynarodowych stowarzyszeń skupiających lekarzy jego specjalizacji, w tym European Academy of Facial Plastic Surgery (EAFPS), Rhinoplasty Society of Europe (RSE) i Associazione Italiana di Chirurgia Plastica Estetica (AICPE).

Dr n. med. Maciej Koźlik ukończył studia medyczne z wyróżnieniem na Akademii Medycznej we Wrocławiu w 2010 roku. Uzyskał tytuł doktora nauk medycznych prestiżowym ośrodku h w 2017 roku, broniąc pracę doktorską pt. „Ocena preparatów ksenogennych w rekonstrukcji wyrostka zębodołowego – badania na zwierzęcym modelu rozszczepu”, a specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej ukończył w 2018 roku. Doświadczenie jako chirurg plastyczny zdobywał m.in. na prestiżowym Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego SA w Polanicy Zdroju, gdzie przez wiele lat współpracował z wybitnymi specjalistami i szkolił się pod ich okiem, a także sam wykonał setki zabiegów. 

Praca naukowa stanowi ważną część jego działalności – publikuje artykuły naukowe w cenionych branżowych czasopismach, a także jest autorem kilkunastu wystąpień na zjazdach i sympozjach krajowych i międzynarodowych. Regularnie uczestniczy w kongresach, a także szkoleniach, aby stale podnosić swoje umiejętności i aktualizować wiedzę, co pomaga mu zaoferować pacjentom optymalne rozwiązania.

Specjalizacje

Dr n. med. Maciej Koźlik oferuje pełny zakres procedur z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Jego główne obszary zainteresowań to chirurgia plastyczna twarzy – specjalizuje się w plastyce nosa i korekcji uszu. Ma także doświadczenie w zakresie plastyki piersi. Wykonuje także zabiegi modelowania sylwetki, takie jak liposukcja czy lifting.

Lokalizacja

Dr n. med. Maciej Koźlik oferuje konsultacja i wykonuje zabiegi w dwóch miastach – Warszawie i Wrocławiu. Współpracuje ze Szpitalem Wielospecjalistyczny ORTHOS we Wrocławiu oraz Kliniką Medical Esthetic w Warszawie.

Data uzyskania uprawnień:

  • 2018

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Dr n. med. Maciej Koźlik udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!