Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Leczenie warto
Zgłoszone przez Anonymous50395. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Opinia użytkownika Anonymous50395 na temat Dr n. med. Andrzej Sankowski
Korketa powieki po wypadku
Dr Sankowski 11 lat temu robił mi plastykę oka po wypadku samochodowym. (Oko było w kiepskim stanie, powieka nie domykała się w nocy co groziło wyschnięciem gałki ocznej. Szycie szpitalne było grube na okrętkę powyżej brwi). Obecnie mało kto zauważa różnicę między jednym okiem a drugim. Dr dobra robote wykonała, za co bardzo dziękuję. Anna K
Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Po koniec sierpnia poddałam się w klinice Dr Sankowskiego zabiegowi powiększania piersi. Na zabieg zdecydowałam się głównie ze względu na mojego partnera. Nie namawiał, nie naciskał, ale wiedziałam, że jest to cześć ciała kobiecego, na który...
Czytaj więcejOperacje powiekszenia piersi miałam przeprowadzona 5 tygodni temu. Na konsultacji dr Aldona Stachura zasugerowala rozmiar i rodzaj implantu oraz...
Czytaj więcej


Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy