Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

28 lis 2014 · Zaktualizowano: 3 paź 2023

Korekta powiek (dr Brocki)

Warto
3 ośrodki w Łódzkie, Podkarpackie, Świętokrzyskie...

Ocena woga:

Korekta powiek

Od kilku lat bardzo przeszkadzały mi w moim wyglądzie opadające powieki.W Medical margaret spa gdzie chodzę systematycznie na zabiegi wyszczuplajace dowiedziałam się , że tam również wykonuje się zabiegi plastyki powiek.I to był strzał w dziesiątkę.Dzisiaj mijają dwa tygodnie od zabiegu, który wykonał mi dr Maciej Brocki.Mam juz zdjęte szwy i nie mogę się powstrzymać , żeby ciągle nie zerkać w lusterko, bo jakoś ubyło mi parę lat.Z czystym sumieniem rekomenduję dr Brockiego ,jestem bardzo zadowolona ,a i w kieszeni zostało parę groszy.Polecam Monika Sanda

2

Komentarze (2)

Witam Pani Moniko.Chciałam się spytać czy następne dni po operacji nia czuła Pani bólu? Czy miała Pani jakiej maści do smarowania powiek przed zdjęciem szwów? Proszę odpisać bo też mam zamiar poddać się temu zabiegowi na opadające powieki.Pozdrawiam Madzia.
Odpowiedz
Witam. Jestem dwa lata po zabiegu ,efekt jest znakomity,polecam Pani dr.Lembasa Szpital Lux Med Puławska Warszawa zachęcam do strony int. www.lembas.pl tam są szczegółowe inf. na temat tego zabiegu a doktor jest równie znakomitym specjalistą
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Mam 60 lat
Mam 60 lat.Moim problemem są opadajace powieki-.zachodzą na żrenice co powoduje pogorszenie widzenia.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.