Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

10 wrz 2021 · Zaktualizowano: 9 paź 2023

Korekta nosa w znieczuleniu miejscowym (Dr Jakub Krotochwil)

Warto
Średnia cena: 9.000 zł
2 ośrodki w Dolnośląskie

Ocena Gnieszka:

Konsultację w sprawie korekty grzbietu nosa ocieniam dobrze. Cena za operację bardzo dobra. Pan doktor zrobił wizualizację nosa. Teraz czekam na operację.

Przyjechałam na operację usunięcia garbka na nosie z drugiego końca Polski przede wszystkim dlatego, że pan doktor wykonuje zabiegi również w znieczuleniu miejscowym, a na tym mi szczególnie zależało. Zarezerwowalam sobie tydzień w hotelu i przyjechałam na umówiona operację. W dniu zabiegu byłam trochę zestresowana, ale uspakajało mnie swiadomość, że pan doktor dużo lat wykonuje zawód chirurga, ma dobre opinie i robi ładne naturalne noski pasujące do twarzy.

Kiedy przyszłam na operację zostalam przez wszytkich dobrze przyjęta i zaopiekowana. Kiedy byłam operowana pan doktor z synem mieli świetne podejście i rozmawiając, odstresowywali mnie. W czasie operacji mogłam z nimi rozmawiać i zadawać pytania. Zabieg trwał ok. 1 godziny.

Po zabiegu nie miałam krwawienia, tylko lekką opuchlizne, która pojawila się w drugiej i trzeciej dobie. Zaraz po zabiegu mogłam normalnie funkcjonować, wstać i wrócić do hotelu. Dziś dokladnie po czwartej dobie miałam ściągnięty opatrunek, pomimo że nosek jest jeszcze spuchniety jestem już zadowolona, ponieważ nos z profilu jest śliczny i prosty. Panie doktorze, bardzo dziękuję panu, że usunął pan mój kompleks.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Efekt jest taki jakiego chciałam

Miałam u Pani Raczkowskiej zabieg skracania i zwężania nosa. Operacja przebiegła bezproblemowo a efekt jest taki jakiego chciałam. Operacja była na chrzęstnej częsci nosa, zero bólu, bardzo szybki czas rekonwalescencji, lekka opuchlizna do 2...

Czytaj więcej
Krzywy nos

Mam krzywy nos widoczne jest to w lustrzanym odbiciu oraz na fotografiach. Przeszkadza mi to, ponieważ mam kompleksy i wstydzę się rozmawiać z ludźmi, z którymi rozmawiam twarzą w twarz. Krzywizna nosa zaczyna się od góry aż po czubek nosa....

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.