Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekta nosa w znieczuleniu miejscowym (Dr Jakub Krotochwil)

Po zabiegu Warto
Gnieszka
Wrocław · Utworzono: 10 wrz 2021
Historia

Przyjechałam na operację usunięcia garbka na nosie z drugiego końca Polski przede wszystkim dlatego, że pan doktor wykonuje zabiegi również w znieczuleniu miejscowym, a na tym mi szczególnie zależało. Zarezerwowalam sobie tydzień w hotelu i przyjechałam na umówiona operację. W dniu zabiegu byłam trochę zestresowana, ale uspakajało mnie swiadomość, że pan doktor dużo lat wykonuje zawód chirurga, ma dobre opinie i robi ładne naturalne noski pasujące do twarzy.

Kiedy przyszłam na operację zostalam przez wszytkich dobrze przyjęta i zaopiekowana. Kiedy byłam operowana pan doktor z synem mieli świetne podejście i rozmawiając, odstresowywali mnie. W czasie operacji mogłam z nimi rozmawiać i zadawać pytania. Zabieg trwał ok. 1 godziny.

Po zabiegu nie miałam krwawienia, tylko lekką opuchlizne, która pojawila się w drugiej i trzeciej dobie. Zaraz po zabiegu mogłam normalnie funkcjonować, wstać i wrócić do hotelu. Dziś dokladnie po czwartej dobie miałam ściągnięty opatrunek, pomimo że nosek jest jeszcze spuchniety jestem już zadowolona, ponieważ nos z profilu jest śliczny i prosty. Panie doktorze, bardzo dziękuję panu, że usunął pan mój kompleks.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.