Dr n. med. Jakub Kratochwil
Dr n. med. Jakub Kratochwil

Dr n. med. Jakub Kratochwil Premium

(22 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 7004078
Dr n. med. Jakub Kratochwil
Dr n. med. Jakub Kratochwil Premium
(22 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i od wielu lat poprawiam naturę – osobiście wykonuję operacje oraz prowadzę opiekę pooperacyjną – powiększam, zmniejszam, koryguję, odmładzam. Przywracam urodę, by pomóc swoim pacjentom pozbyć się kompleksów, dodać piękna i pomóc odnaleźć radość życia. Jak powiedział kiedyś projektant Giorgio Armani, kobieta nie musi szokować, ma wyglądać tak, by ją zapamiętano, ja mogę jeszcze dodać – ma wyglądać tak, by wyglądała i czuła się piękna.

Doktor Jakub Kratochwil jest od najwcześniejszych lat powiązany z Wrocławiem – tutaj się urodził, tutaj rozpoczął naukę, a w latach późniejszych również karierę zawodową. Od roku 1980 do roku 1986 odbywał studia na Wydziale Lekarskim wrocławskiej Akademii Medycznej. Pierwsze doświadczenia w zakresie chirurgii zdobywał w latach 1986–1991 w Klinice Chirurgii Urazowej Akademii Medycznej na stanowisku asystenta. W 1991 roku zdał egzamin I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej. Od roku 1991 do roku 2006 pracował na Oddziale Chirurgii Plastycznej wrocławskiego Okręgowego Szpitala Kolejowego gdzie poszerzał swoją zręczność i zdobywał doświadczenie w zakresie technik operacyjnych. Chirurgia plastyczna była jego świadomym wyborem oraz pasją, dlatego doskonalił stale swoje umiejętności w tej dziedzinie. W roku 1995 zdał egzamin II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej, a jesienią 2000 roku otrzymał tytuł Doktora Nauk Medycznych (za obronę dysertacji doktorskiej zatutyłowanej: Badania doświadczalne materiałów do homeostazy miejscowej).

Niemal od początku swojej kariery doktor Jakub Kratochwil pracuje wraz ze swoim ojcem doktorem Zygmuntem Kratochwilem, który jest jednym z pionierów polskiej chirurgii plastycznej. Początkowo asystował mu przy zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej, by następnie wspólnie zaczęli prowadzić Gabinet Chirurgii Kosmetycznej. Ich współpraca nadal trwa – od roku 1999 pracują w gabinecie przy ulicy Kutrzeby. W swojej karierze zawodowej zajmował się całym spektrum chirurgii plastycznej, również dziedziną mikrochirurgii. Jednym z głównych jego zainteresowań był problem rekonstrukcji piersi z wykorzystaniem wolnego i uszypułowanego płata TRAM. Ciągle podnosi swoje umiejętności i gromadzi wiedzę, by służyć fachową pomocą swoim pacjentom. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Aktywnie uczestniczy w kursach i zjazdach organizowanych dla specjalistów chirurgii plastycznej na terenie całej Polski oraz poza granicami. Wiele lat pełnił funkcję konsultanta do spraw chirurgii plastycznej w czasopismach Men's Heath i Forma oraz recenzował polską prasę medyczną dla prestiżowego czasopisma poświęconego chirurgii plastycznej – Plastic Reconstructive Surgery.

Doktor Jakub Kratochwil swoich pacjentów przyjmuje na konsultacje w prywatnym gabinecie we Wrocławiu przy ulicy Kutrzeby. Termin wizyty można zarezerwować wysyłając zapytanie poprzez formularz kontaktowy (należy poczekac na potwierdzenie) lub też telefonicznie.

Data uzyskania uprawnień:

  • 1995

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • Konsultacja chirurgiczna 150 zł

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (22)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Pan doktor usunął mi garbek na nosie w znieczuleniu miejscowym. Zabieg był przeprowadzony na najwyższym poziomie w wspaniałej atmosferze. Nos jest śliczny, naturalny. Pan doktor jest człowiekiem z talentem i ma duże doświadczenie. Cieszę się, że traf...Czytaj więcej

8 tygodni po powiększeniu biustu, polecam Klinikę dr Kratochwila. Konkretny i rzeczowy chirurg z cudownymi ludźmi wokół siebie. Biust idealnie dopasowany do sylwetki, wygląda jak naturalny.

Konsultację w sprawie korekty grzbietu nosa ocieniam dobrze. Cena za operację bardzo dobra. Pan doktor zrobił wizualizację nosa. Teraz czekam na operację.

Jestem 7 tygodni po powiększaniu piersi u Pana doktora. Piersi wyglądają fantastycznie, idealnie dopasowane do mojej budowy ciała, blizny niewielkie i bardzo szybko się goją. Z całego serca każdemu polecam. Dr Kratochwil to naprawdę świetny lekarz.

Zobacz więcej opinii
Dr n. med. Jakub Kratochwil udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (10)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (75)

Dr n. med. Jakub Kratochwil udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (42)

Korekcja nosa - pacjent z zagranicy
Odpowiedź specjalisty · 6 sie 2019

Witam Przed zabiegiem konieczna jest osobista konsultacja podczas której wykonam symulacje wyglądu nosa po zabiegu. Możemy to wszystko wykonać podczas jednego pobytu ale między konsultacja a zabiegiem musi minąć 2-3 dni tak aby miała Pani...

Czytaj więcej
Nos pourazowy, krzywa przegroda + ckn
Odpowiedź specjalisty · 6 cze 2019
Witam Zapraszam do Szpitala Medicus we Wrocławiu, gdzie operuję tego typu przypadki jednoczasowo razem z laryngologiem. Przed zabiegiem konieczna osobista konsultacja z laryngologiemi chirurgiem plastykiem pozdrawiam J.Kratochwil
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Dr n. med. Jakub Kratochwil udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!