DER-MED Kraków

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Krzywa 8 lok.1, Kraków, Małopolskie
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000208390
Opcje płatności w ratach
DER-MED Kraków
(3 Opinie)·100% poleca

Informacje

DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Centrum DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Krakowie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii estetycznej sprawia, że każdy może tutaj znaleźć zabieg zgodny z własnymi preferencjami.

Specjalizacje

Klinika DER-MED specjalizuje się w najnowocześniejszych zabiegach w zakresie medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o światowe standardy i z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i certyfikowanych preparatów.

Zabiegi laserowe obejmują nie tylko kilka rodzajów depilacji, ale także fotoodmładzanie czy usuwanie niedoskonałości skóry, a także leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. W ofercie centrum znajdziecie też liposukcję, powiększanie piersi i pośladków, jak również lifting i korektę poszczególnych części ciała. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej można z powodzeniem usunąć zmarszczki, odmłodzić skórę czy poddać się mezoterapii.

Klinika oferuje także szybkie i małoinwazyjne przeprowadzenie zabiegu transplantacji włosów, gwarantujące bezpieczeństwo i znacząco skracające czas zabiegu.

Zespół

W centrum DER-MED czeka wykwalifikowany i doświadczony personel – lekarze, pielęgniarki, kosmetolodzy, kosmetyczki, fizjoterapeuci i masażyści. Zespół tworzy ponad 30 specjalistów. Ich wiedza, osiągnięcia na polu zawodowym oraz współpraca to gwarancja jakości oferowanych usług. Lekarze kliniki, zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, pracują wyłącznie na najnowocześniejszych urządzeniach i korzystają z najlepszych preparatów medycznych. Od początku działalności kliniki jej priorytetem był rozwój i udostępnianie przełomowych technologii. 

Lokalizacja

Klinika DER-MED znajduje się w Krakowie. Klienci cenią pobyt w niej za poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższą skuteczność zabiegów bez konieczności uciekania się do inwazyjnych metod. Zabiegi przeprowadzane są z użyciem nowatorskich urządzeń do laseroterapii czy liposukcji.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Doświadczenie:

  • 25 lata

Konsultacje w języku:

  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa
  • Przelew

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Flebologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (3)

4.7
3 Opinie · 100% poleca

warto

Historia ukończona (Anti-aging):

jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, jakie oferują. Wszystkie, które miałam wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Do tego świetna kadra, pełen profesjonalizm i bardzo życzliwi. Wielkim plusem jest to, że wychodzą na przeciw wymaganiom pacjen...Czytaj więcej

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (5)

Polecam

świetne miejsce, jakość usług na wysokim poziomie, niezależnie, czy to prosty zabieg, czy bardziej zaawansowany. Ja byłam u nich na depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona. Wszystko bardzo dokładnie wykonane, bez bólu. Na wielki plus...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (9)

Filmy (4)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (9)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.