DER-MED Kraków

DER-MED Kraków Premium

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Krzywa 8 lok.1, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 9 godzin
Godziny pracy: Poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00, sobota: 8:00 - 15:00
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000208390
DER-MED Kraków Premium
(3 Opinie)·100% poleca

Informacje

DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Centrum DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Krakowie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, dermatologii i chirurgii estetycznej sprawia, że każdy może tutaj znaleźć zabieg zgodny z własnymi preferencjami.

Specjalizacje

Klinika DER-MED specjalizuje się w najnowocześniejszych zabiegach w zakresie medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o światowe standardy i z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i certyfikowanych preparatów.

Zabiegi laserowe obejmują nie tylko kilka rodzajów depilacji, ale także fotoodmładzanie czy usuwanie niedoskonałości skóry, a także leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. W ofercie centrum znajdziecie też liposukcję, powiększanie piersi i pośladków, jak również lifting i korektę poszczególnych części ciała. Dzięki zabiegom medycyny estetycznej można z powodzeniem usunąć zmarszczki, odmłodzić skórę czy poddać się mezoterapii.

Klinika oferuje także szybkie i małoinwazyjne przeprowadzenie zabiegu transplantacji włosów, gwarantujące bezpieczeństwo i znacząco skracające czas zabiegu.

Zespół

W centrum DER-MED czeka wykwalifikowany i doświadczony personel – lekarze, pielęgniarki, kosmetolodzy, kosmetyczki, fizjoterapeuci i masażyści. Zespół tworzy ponad 30 specjalistów. Ich wiedza, osiągnięcia na polu zawodowym oraz współpraca to gwarancja jakości oferowanych usług. Lekarze kliniki, zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, pracują wyłącznie na najnowocześniejszych urządzeniach i korzystają z najlepszych preparatów medycznych. Od początku działalności kliniki jej priorytetem był rozwój i udostępnianie przełomowych technologii. 

Lokalizacja

Klinika DER-MED znajduje się w Krakowie. Klienci cenią pobyt w niej za poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższą skuteczność zabiegów bez konieczności uciekania się do inwazyjnych metod. Zabiegi przeprowadzane są z użyciem nowatorskich urządzeń do laseroterapii czy liposukcji.

Wyróżnienia:

 • Nominacja do tytułu “Symbol 2016 Medycyny Estetycznej”, srebrny certyfikat Medycyna Estetyczna 2015 w “Ogólnopolskim Konkursie Zdrowie, Medycyna i Farmacja 2015”, nagroda “Medycyna Estetczna 2014” – otrzymana w ramach programu “Zdrowie i farmacja roku 2014” przyznawana przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, tytuł Najlepszy Salon Kosmetyczny w Polsce “Super Salon 2012”, tytuł Najlepsze Day Spa (III miejsce) – nagroda w ogólnopolskim konkursie SPA PRESTIGE AWARDS 201, wyróżnieni “Supersalon” i “Salon Beauty” przyznawane najlepszym salonom kosmetycznym w kraju

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Rok założenia:

 • 1999

Doświadczenie:

 • >10 lat

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00, sobota: 8:00 - 15:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 200 zł

Metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Zabiegi kosmetologiczne

Flebologia

Umów wizytę

Opinie (3)

4.7
średnia ocen
100% poleca

warto

Historia ukończona (Anti-aging):

jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, jakie oferują. Wszystkie, które miałam wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Do tego świetna kadra, pełen profesjonalizm i bardzo życzliwi. Wielkim plusem jest to, że wychodzą na przeciw wymaganiom pacjen...Czytaj więcej

DER-MED Kraków udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (5)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (9)

Filmy (4)

DER-MED Kraków udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (9)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Specjaliści z tej kliniki

lek. med. Małgorzata Ozaist

Lek. Med. Małgorzata Ozaist

Dr n. med. Katarzyna Podolec

Dr n. med. Katarzyna Podolec

DER-MED Kraków udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!