Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Wrocław

Leczenie warto
Zgłoszone przez epmanix. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Opinia użytkownika epmanix na temat Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska
Plastyka powiek w klinice Aesthete - opinia
Witam wszystkie osoby niezdecydowane. Chciałabym gorąco polecić Panią dr Janinę Grabowską oraz cały personel kliniki Aesthete z Bytomia. Pani Janina to rewelacyjny fachowiec. Już na konsultacji przekonała mnie w 100% że miałam rację wybierając klinikę Aesthete. Doskonała specjalistka, perfekcjonistka i bardzo konkretna osoba, to tylko kilka słów które pasują do Pani Doktor. Klinika na wysokim poziomie,opieka przed i po doskonała. Czuje się tutaj duży nacisk na dobro i zadowolenie pacjenta. Jestem przeszczęśliwa i super zadowolona z efektu. Dziękuję serdecznie Pani Doktor!!! Pozdrawiam również cały personel. Super zadowolona pacjentka.
Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!


Właśnie zaczynam drugi ranek po operacji (całkowitej korecie nosa) ..na stole okazało się, że już wcześniej miałam nos złamany w dwóch miejscach chrzęstnej części przegrody. Obrzęk lekki pod prawym okiem, pod lewym minimalny w dolinie łez..tak...
Czytaj więcej
Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy