Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Powiększenie piersi - dr Janicka-Grabowska

Po zabiegu Warto
sstachurka745872
Utworzono: 20 wrz 2018 · Zaktualizowano: 20 wrz 2018

Witam Wszystkie Kobiety poszukujące najlepszego chirurga plastycznego. Jestem 7 miesięcy po powiększeniu piersi u doktor Janickiej-Grabowskiej. Dużo czytałam różnych opinii i recenzji na ten temat. Zdecydowałam się na klinikę Aesthete w Bytomiu i to była najlepsza dezyzja jaką mogłam podjąć. Pani doktor Janicka jest przede wszystkim doskonałym fachowcem. Idealnie dobrała rozmiar implantów, rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania i zarówno przed jak i po zabiegu była ze mną w kontakcie. Zawsze mogłam liczyć na konsultację choćby telefoniczną. Klinika na wysokim poziomie, panie pielęgniarki niesamowicie pomocne i wyrozumiałe, opiekowały się pacjentami 24h na dobę. Zawsze do dyspozycji, co jest niesamowicie ważne w pierwszych dobach po zabiegu. Mimo bólu i chwil zwątpienia z czystym sumieniem polecam tą klinikę. Gdybym miała się zdecydować jeszcze raz, na pewno wybrałabym to samo miejsce. Teraz mogę się cieszyć pięknymi piersiami, bez żadnych komplikacji. Blizny jeszcze widoczne, ale na to potrzeba trochę więcej czasu. Dziękuje serdecznie całemu Zespołowi, zasługują na najlepsze recenzje.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

samuela

·

· 20 wrz 2018

Hej a czy możesz przesłać zdjecia przed i po proszę

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

Dr n.med. Janina Janicka-Grabowska

2 ośrodków w Śląskie...

Ocena:

Powiększenie piersi - dr Janicka-Grabowska

sstachurka745872
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.