Lek. med. Mateusz Kamiński

Lek. med. Mateusz Kamiński

Brak opinii
Dodaj opinię
Ul. Tuwima 15 lok. U2/U2A, Łódź, Łódzkie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 1 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2861675
Lek. med. Mateusz Kamiński
Lek. med. Mateusz Kamiński
Brak opinii

Informacje

  • 82 wizyty na profilu

Lek. Mateusz Kamiński to lekarz zajmujący się urologią i urologią estetyczną. Współpracuje z Kliniką Intima Art&Este w Łodzi. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU). Jest specjalistą w dziedzinie urologii Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (FEBU).

Lek. Mateusz Kamiński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z urologii. Ponadto, pracuje jako młodszy asystent na Oddziale Urologii i Transplantacji Nerek Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Pirogowa w Łodzi, gdzie wykonuje zabiegi z dziedziny urologii (w tym urologii onkologicznej), takie jak leczenie operacyjne nowotworów moczowodów i nerek oraz guzów pęcherza, leczenie chirurgiczne kamicy nerkowej i wodniaka jądra, wycinanie gruczolaków prostaty itp. Stale podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nowe umiejętności poprzez udział w kursach i zjazdach poświęconych urologii, urologii estetycznej i onkologicznej oraz transplantologii. Brał również udział w kursach Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii.

W Klinice Intima Art&Este udziela konsultacji w zakresie urologii, zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną układu moczowego oraz przeprowadza zabiegi z dziedziny urologii estetycznej. Chętnie wykorzystuje innowacyjne techniki zabiegowe. Wśród wykonywanych przez niego zabiegów urologii estetycznej wymienić możemy między innymi: powiększanie penisa różnymi technikami (w tym również popularną techniką przeszczepu tłuszczu oraz kwasem hialuronowym), obrzezanie (chirurgiczne i laserowe), plastykę wędzidełka prącia (frenuloplastyka), powiększenie żołędzi prącia czy też plastykę napletka. Wykonuje także USG jąder, układu moczowego i gruczołu krokowego, zabiegi wazektomii, usuwanie kłykcin kończystych okolic intymnych laserem CO2, usuwanie zmian skórnych i inne urologiczne zabiegi oraz procedury diagnostyczne.

Lek. Mateusz Kamiński przyjmuje pacjentów w Łodzi, Warszawie, Radomsku i Częstochowie. Udziela konsultacji oraz wykonuje zabiegi zarówno w ośrodkach prywatnych (m.in. w Klinice Intima Art&Este), jak i państwowych.

Usługi

Lek. med. Mateusz Kamiński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (2)

Miejsca pracy

Lek. med. Mateusz Kamiński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!