Timeless Chirurgia Plastyczna

Timeless Chirurgia Plastyczna

Brak opinii
Dodaj opinię
Gen. Romana Abrahama 18/322, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 59 godzin
Timeless Chirurgia Plastyczna
Timeless Chirurgia Plastyczna
Brak opinii

Informacje

  • 786 wizyt na profilu

TIMELESS to warszawska klinika, która oferuje zabiegi obejmujące chirurgię plastyczną, onkologiczną, ogólną oraz medycyny estetycznej. Wykwalifikowani w swojej dziedzinie specjaliści wykonują nie tylko klasyczne zabiegi, ale też bardziej skomplikowane operacje mikrochirurgiczne. Wypracowany wspólnie z pacjentem plan leczenia pozwala osiągnąć optymalny efekt i gwarantuje bezpieczeństwo podczas zabiegów.

Klinika Chirurgii Plastycznej TIMELESS posiada w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej. Największą popularnością cieszą się: powiększanie, redukcja i modelowanie piersi (mastopeksja), lifting twarzy oraz operacje rekonstrukcyjne. Klinika oferuje także zabiegi chirurgii onkologicznej i ogólnej. Z kolei zabiegi dermatologii estetycznej, które profesjonalnie przeprowadzają najlepsi specjaliści z kliniki TIMELESS, obejmują m.in.: wstrzykiwanie wypełniaczy (botoks, kwas hialuronowy), różne rodzaje mezoterapii oraz peelingi.

Głównym założeniem kliniki TIMELESS jest wydobycie piękna z pacjentów poprzez łączenie medycyny ze sztuką, co gwarantuje trwałe efekty. Ważne jest indywidualne podejście do pacjenta oraz wysoka jakość świadczonych usług bez względu na stopień ich zaawansowania. W nawiązaniu do motto kliniki, jej misją jest także sprawienie, aby pacjenci, bez względu na dokonane zmiany, czuli się komfortowo i pozostali wierni sobie.

Klinika Chirurgii Plastycznej TIMELESS pragnie zapewniać swoim pacjentom bezpieczne i efektywne sposoby leczenia. Stąd specjaliści kliniki nie tylko pozostają na bieżąco z nowinkami ze świata medycyny, ale sami prowadzą badania naukowe. Współpracują również z najważniejszymi ośrodkami akademickimi. Wiele projektów autorstwa zespołu TIMELESS uzyskało aprobatę i dofinansowanie instytucji rządowych. Działalność naukowa i stawianie na nieustanny rozwój pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie problemów współczesnej medycyny.

Aby umówić się na konsultację, zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 250

Zdjęcia (9)

Filmy (3)

Miejsca pracy

Timeless Chirurgia Plastyczna udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!