Dr n. med. Artur Śliwiński

(11) 100 % poleca
Szczecin
Cena od 1.200 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center... (powiększanie ust Szczecin)

AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(37) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od 1.200 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art... (powiększanie ust Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(6) 100 % poleca
Szczecin
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (wypełnienie ust kwasem hialurnowym Szczecin)

dr n. med. Anita Huryń

Brak opinii
Szczecin
Dr n. med. Anita Huryń jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem, obejmującym opieką zarówno dorosłych, jak i dzieci. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Dermatologii Esteticon w Szczecinie. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD, Europejskiego Towarzystwa Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej)... (wypełnienie ust kwasem hialurnowym Szczecin)

lek. med. Anna Kępka

Brak opinii
Szczecin
Cena od 500 zł
Lek. med. Anna Kępka jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz cenionym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej (POLME), nieustannie zgłębia swoją wiedzę oraz zdobywa nowe doświadczenia, mogąc w ten sposób przywracać swoim pacjentom młody wygląd i pewność siebie. Pasja oraz chęć niesienia pomocy innym zmotywowały... (powiększanie ust Szczecin)

Aesthetic Med

(14) 100 % poleca
Szczecin
Cena od 1.200 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (wypełnienie ust kwasem hialurnowym Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(1) 100 % poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark. Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor... (powiększanie ust Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(10) 100 % poleca
Szczecin
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (powiększanie ust Szczecin)

lek. med. Violetta Grącka-Chrzanowska

Brak opinii
Szczecin
Cena od 700 zł do 1.000 zł
Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska jest lekarzem medycyny estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w klinice Medestetic w Szczecinie.  Doktor Violetta Grącka-Chrzanowska w swojej klinice Medestetic oferuje pacjentom zabiegi na twarz oraz ciało, które pomagają niwelować problemy takie jak: pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki, wiotkość skóry, wąskie usta, cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, blizny, rostępy, przebarwienia, nadpotliwość... (wypełnienie ust kwasem hialurnowym Szczecin)

dr Aleksander Żmudziński

(5) 100 % poleca
Szczecin
Cena od 600 zł do 1.000 zł
Lek. med. Aleksander Żmudziński jest cenionym laryngologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz modelujących sylwetkę. Pracuje we własnej klinice Centrum Medyczne Olimedica, znajdującej się w Szczecinie.  Doświadczony specjalista w zakresie leczenia chorób uszu, nosa, zatok przynosowych, gardła, krtani oraz szyi. Entuzjasta stosowania małoinwazyjnych metod zabiegowych, w tym technik... (powiększanie ust Szczecin)

Medi Clinique Zachodniopomorskie Centrum Medycyny

Brak opinii
Szczecin
Profil kliniki Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się prywatną kliniką chirurgiczną istniejącą od 7 lat. Świadczymy usługi medyczne pacjentom z Polski jak również coraz większej ilości pacjentów z Danii, Szwecji, Niemiec, oraz Wielkiej Brytanii. Nasze usługi Dzięki naszej wszechstronności z pomocą wysoko wykwalifikowanych specjalistów, niejednokrotnie z międzynarodowym doświadczeniem, świadczymy kompleksowe usługi w takich dziedzinach jak:... (wypełnienie ust kwasem hialurnowym Szczecin)

DERMESTETIC - Joanna Stosio-Rostecka

(1) 100 % poleca
Szczecin
Dermestetic – Dermatologia Estetyczna i Laseroterapia to nowoczesny gabinet znajdujący się w Szczecinie. Placówka specjalizuje się w nieinwazyjnych oraz małoinwazyjnych zabiegach anti-aging. Możecie w nim także skonsultować się z doświadczonym lekarzem dermatologiem. Klinika Dermestetic powstała po to, aby spełniać marzenia pacjentów o pięknym, młodym wyglądzie. Z tego względu jednym z zakresów jej działań są zabiegi odmładzające na twarz... (wypełnienie ust kwasem hialurnowym Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(12) 100 % poleca
Szczecin
Cena od 1.400 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (wypełnienie ust kwasem hialurnowym Szczecin)

dr Małgorzata Białożyńska Medycyna Estetyczna

(2) 100 % poleca
Chojna
Lek. med. Małgorzata Białożyńska jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Wykonuje przede wszystkim małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Prowadzi w Szczecinie Indywidualną Praktykę Lekarską sygnowaną swoim imieniem i nazwiskiem. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych. W swojej pracy sięga... (powiększanie ust Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

agniekon

Dziewczyny ja chodzę od 3 lat do pani doktor Agnieszki w vesunie w bonarce. Głównie z powodu dużej asymetrii ust niestety genetycznie jak mówię to lewa warga mi się obniża ale nie powiem bo efekt powiększenia co prawda drugorzędnie ważny tez okazał się super :D polecam bo mam pewność ze sprawdzone preparaty a nie u jakichś kosmetyczek z kursami co potem się w ogóle niw trzyma . Bol jest i to duży np w porównaniu do botoxu w czoło to jest bardzo duży bo usta najwrażliwsze ale to kilka ukuc i spokoj na rok mam. Zreszta kto w tych czasach nie chce powiększyć ust:)))

pola788114

Witajcie, 10 dni temu powiększyłam usta kwasem hialuronowym. Celem było wypełnienie górnej wargi. Była znacznie mniejsza niż dolna. W związku z czym Kosmetolog zdecydowała ze damy 1ml .. wystraszyłam się ze na jedna wargę to za dużo, ale zapewniała ze będzie dobrze. Ze znaczna większość preparatu się wchłonie i usta będą wyglądały naturalnie. Mija 10ty dzien a ja nadal mam opuchnięta wargę, rano wyglądam jak przysłowiowy „glonojad” w ciągu dnia troszkę to schodzi, i następnego dnia znów to samo. Porażka jakaś. Nie widzę różnicy od kilku, żeby to się zmniejszało. Jestem załamana ze tak zostanie. Człowiek ma przeczucie ze 1caly ml może być za dużo, a tu „specjalista” zapewnia ze będzie ok, jednak po dłuższym już czasie po zabiegu nie ma oczekiwanych efektów! Co robić? Jak przyspieszyć wchłanianie się kwasu? Czy może jednak to jeszcze opuchlizna która po prostu bardzo długo schodzi ??

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (10)