dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(12 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Dębowa 3, Szczecin, Zachodniopomorskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej
dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej
(12 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 2426 wizyt na profilu

Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, gdzie zdobył specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej. W 2007 roku otrzymał tytuł dr. n. med. na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Dr n. med. Maciej Pastucha specjalizuje się w szeregu zabiegów estetycznych i operacji plastycznych. Wykonuje liftingi twarzy, kończyn i tułowia. Likwiduje zmarszczki przy użyciu botoksu i kwasu hialuronowego. Dokonuje korekt oraz plastyki poszczególnych partii twarzy. Podejmuje się operacji zmniejszenia, podniesienia czy powiększenia piersi. Kolejnymi zabiegami, w których specjalizuje się dr n. med. Maciej Pastucha, są liposukcja tkanki tłuszczowej i plastyka brzucha.

Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha to przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta, doradztwo oraz holistyczne ujęcie piękna wewnątrz i na zewnątrz osoby. Tutaj, na najwyższej jakości, profesjonalnym i innowacyjnym sprzęcie, pracują wysokiej klasy specjaliści. Klinika oferuje pełną gamę usług z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów udoskonalających oraz poprawiających wygląd twarzy i ciała. Indywidualne podejście do każdego pacjenta pozwala sprostać jego potrzebom i oczekiwaniom.

Dr n. med. Macieja Pastucha łączy praktyczne doświadczenie w chirurgii estetycznej z rzetelną wiedzą teoretyczną zdobytą w czasie licznych kursów medycznych odbywanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Umiejętności, które nabył w trakcie staży i kursów w polskich oraz zagranicznych klinikach, umożliwiają mu wykonywanie operacji na najwyższym światowym poziomie. Pacjentom daje to pewność bezpieczeństwa i satysfakcję z przeprowadzanych zabiegów. Dr n. med. Maciej Pastucha jest członkiem wielu towarzystw, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery i European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. Nieustannie poszerza kwalifikacje zawodowe, o czym świadczą dziesiątki certyfikatów oraz uczestnictwo w wielu sympozjach i kongresach naukowych.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Medycyna estetyczna

Dermatologia

Opinie (12)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Powiększeniu biustu Szczecin świetny efekt

Historia ukończona (Powiększanie biustu):

U Doktora poprawiałam nos i piersi. Z obu zabiegów, a właściwie ich efektów jestem niezmiernie zadowolona. Doktor jest najwyższej klasy specjalistą. W klinice cały personel i opieka świetna. Z czystym sumieniem każdemu polecam! Jest mi jedynie trochę...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (7)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (5)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!