AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(43) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od: 12.000 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art Medical... (lifting ramion Szczecin)

Dr n. med. Artur Śliwiński

(14) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 9.000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center to... (lifting ramion Szczecin)

Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(6) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 10.000 zł do 12.000 zł
Baeuty Group to szczecińska klinika chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów zarówno z Polski jak i z zagranicy, personel kliniki biegle włada językami: polskim, niemieckim oraz angielskim. Szczeciński ośrodek Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, lifting twarzy... (lifting ramion Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(7) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 8.800 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (brachioplastyka Szczecin)

Aesthetic Med

(18) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 11.000 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (brachioplastyka Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(17) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 8.500 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (lifting ramion Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(12) 100 % poleca
Szczecin
Cena od: 8.000 zł
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (brachioplastyka Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(2) 100 % poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark.Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor Ostrowskiej-Clark... (lifting ramion Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

antoska

Chciałam wyrazić swoją opinię na temat Kliniki Malia i pracy doktora Łukasza Ulatowskiego. Mam 55 lat i od pewnego czasu trapił mnie problem związany z obwisłymi i mało estetycznymi ramionami. Zazwyczaj kobiety w moim wieku, nie mają aż takiego problemy z tą częścią ciała, ale ja parę lat temu schudłam a skóra na rękach już nie była na tyle elastyczna, żeby wrócić do odpowiedniego rozmiaru. Nie mogłam nosić żadnych bluzek z krótkim rękawem, co szczególnie latem było bardzo niekomfortowe. Przyjaciółka, która wiedziała o moim problemie poleciła mi Klinikę Malia, bo tam przeszła zabieg korekcji powiek. Z zabiegu była bardzo zadowolona. Także udałam się do tej Kliniki, gdzie trafiłam do dr Łukasza Ulatowskiego. Na początku trochę niepokoju wzbudził we mnie dosyć młody wiek lekarza (zawsze wolałam starszych, z większym doświadczeniem), ale okazało się, że moje obawy są bezpodstawne. Dr Ulatowski ma duże doświadczenie a wiedzę zdobywał pod okiem najlepszych w tej dziedzinie. Najpierw pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, potem obejrzał moje ramiona, opowiedział jak ta operacja będzie wyglądać i jakie blizny po niej pozostaną. Operację przeszłam korzystając z możliwości narkozy, ponieważ wolałam przespać ten czas. Po operacji dochodziłam do siebie niecałe dwa tygodnie. Dzisiaj mam wspaniałe ramiona, nie muszę się już wstydzić „skrzydełek”, które zwisały z moich rąk. Mam co prawda blizny, bo inaczej się nie da, ale są mało widoczne. Bardzo chciałam pochwalić doktora Ulatowskiego, jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam z całego serca.