Beauty Group - Klinika Chirurgii Plastycznej

(4.8) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od 10.500 zł
Klinika Beauty Group (dawniej Artplastica) specjalizuje się w chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej oraz medycynie estetycznej. Pacjenci mogą się poddać takim zabiegom jak korekta nosa, korekta nosa PIEZO, lifting twarzy, podniesienie piersi, powiększenie piersi, labioplastyka, plastyka brzucha, liposukcja, korekta powiek (górnych i dolnych) korekcja uszu, leczenie żylaków, operacyjne leczenie przepukliny brzusznej, pachwinowej, pępkowej, niechirurgiczny... (brachioplastyka Szczecin)

Dr n. med. Artur Śliwiński

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 9.000 zł
Dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielu towarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS, EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC Art Medical Center. AMC Art Medical Center... (lifting ramion Szczecin)

Katarzyna Ostrowska-Clark

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 8.800 zł
Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark jest specjalistą chirurgii ogólnej, jej specjalnością są zabiegi chirurgii estetycznej. Prowadzi w Szczecinie prywatną praktykę chirurgiczną MEDIMEL.Doktor Katarzyna Ostrowska-Clark specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą wykonać u niej zabiegi takie jak powiększanie piersi implantami (doktor stosuje implanty Motiva oraz lekkie implanty B-lite), plastyka brzucha, odsysanie tłuszczu... (brachioplastyka Szczecin)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Francja

AMC Art Medical Center dr n. med. Artur Śliwiński

(5.0) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Szczecin
Cena od 12.000 zł
AMC Art Medical Center Dr n. med.  ArturŚliwiński, specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznejoraz chirurgii ogólnej z ponad 25 letnim doświadczeniem, członek wielutowarzystw medycznych, zarówno polskich i zagranicznych, między innymi: ISAPS,EACS, IPRAS, Europejskiej Akademii Estetycznej, Polskiego Towarzystwa ChirurgiiPlastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, właściciel AMC zaprasza do AMC ArtMedical Center. AMC Art... (brachioplastyka Szczecin)

Aesthetic Med

(4.8) 100% poleca
Szczecin
Cena od 11.000 zł
Aestetic-med to najstarsza klinika chirurgii plastycznej w północno-zachodnim regionie Polsce. Powstała w 1991 roku z inicjatywy dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka - specjalisty chirurgii plastycznej, który jest jej właścicielem i ordynatorem. Klinika posiada w pełni wyposażony blok operacyjny oraz część hotelową dla pacjentów. Dwukrotnie zwyciężyła w rankingu na najlepszą klinikę chirurgii plastycznej, zajęła również drugie miejsce w plebiscycie... (brachioplastyka Szczecin)

Medimel - Prywatna Praktyka Chirurgiczna

(4.5) 100% poleca
Szczecin
MEDIMEL to szczeciński gabinet, prywatna praktyka chirurgiczna doktor Katarzyny Ostrowskiej-Clark. Główną specjalizacją szczecińskiego gabinetu MEDIMEL jest chirurgia estetyczna. Pacjenci mogą skorzystać z zabiegów takich jak powiększanie piersi implantami, korekcja powiek, liposukcja, ginekomastia, plastyka brzucha, labioplastyka czy korekcja uszu. Dla pacjentów zainteresowanych zabiegami z zakresu medycyny estetycznej w ofercie gabinetu doktor... (brachioplastyka Szczecin)

dr n. med. Andrzej Dmytrzak

(4.8) 100% poleca
Szczecin
Cena od 8.000 zł
Dr n. med. Andrzej Dmytrzak jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, właścicielem Aesthetic Med, najstarszej kliniki chirurgii plastycznej na Pomorzu Zachodnim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Francuskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów plastyków - ISAPS, IPRAS oraz European Esthetic Academy, European School of Oncology... (lifting ramion Szczecin)

dr Maciej Pastucha Klinika Chirurgii Plastycznej

(4.9) 100% poleca
Szczecin
Cena od 8.500 zł
Dr n. med. Maciej Pastucha to doświadczony chirurg plastyk mieszkający i prowadzący swoją praktykę w miejscowości Dobra nieopodal Szczecina. To nie tylko doświadczony profesjonalista, ale wielki pasjonat wykonywanego zawodu. Od 2001 roku zajmuje się wyłącznie chirurgią estetyczną (plastyczną). W swojej karierze wykonał przeszło 4000 operacji estetycznych, w tym około 1400 operacji powiększania i rekonstrukcji piersi. Jest absolwentem Śląskiego... (lifting ramion Szczecin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

antoska

Chciałam wyrazić swoją opinię na temat Kliniki Malia i pracy doktora Łukasza Ulatowskiego. Mam 55 lat i od pewnego czasu trapił mnie problem związany z obwisłymi i mało estetycznymi ramionami. Zazwyczaj kobiety w moim wieku, nie mają aż takiego problemy z tą częścią ciała, ale ja parę lat temu schudłam a skóra na rękach już nie była na tyle elastyczna, żeby wrócić do odpowiedniego rozmiaru. Nie mogłam nosić żadnych bluzek z krótkim rękawem, co szczególnie latem było bardzo niekomfortowe. Przyjaciółka, która wiedziała o moim problemie poleciła mi Klinikę Malia, bo tam przeszła zabieg korekcji powiek. Z zabiegu była bardzo zadowolona. Także udałam się do tej Kliniki, gdzie trafiłam do dr Łukasza Ulatowskiego. Na początku trochę niepokoju wzbudził we mnie dosyć młody wiek lekarza (zawsze wolałam starszych, z większym doświadczeniem), ale okazało się, że moje obawy są bezpodstawne. Dr Ulatowski ma duże doświadczenie a wiedzę zdobywał pod okiem najlepszych w tej dziedzinie. Najpierw pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, potem obejrzał moje ramiona, opowiedział jak ta operacja będzie wyglądać i jakie blizny po niej pozostaną. Operację przeszłam korzystając z możliwości narkozy, ponieważ wolałam przespać ten czas. Po operacji dochodziłam do siebie niecałe dwa tygodnie. Dzisiaj mam wspaniałe ramiona, nie muszę się już wstydzić „skrzydełek”, które zwisały z moich rąk. Mam co prawda blizny, bo inaczej się nie da, ale są mało widoczne. Bardzo chciałam pochwalić doktora Ulatowskiego, jest bardzo dobrym lekarzem. Polecam z całego serca.