dr n. med. Sławomir Stępniewski

dr n. med. Sławomir Stępniewski

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Jugosławiańska 75, Poznań, Wielkopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
dr n. med. Sławomir Stępniewski
dr n. med. Sławomir Stępniewski
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 2000 wizyt na profilu

Doktor Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.

W 2002 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2010 roku. Staż specjalizacyjny odbywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy, a także w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie gdzie również uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej.

Studia doktoranckie pod opieką prof. dr hab. n. med. Julii Kruk-Jeromin rozpoczął w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w roku 2009. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał po obronie rozprawy doktorskiej pt."Częstość występowania rozszczepu wargi, wyrostka zębodołowego i/lub podniebienia oraz ocena wielospecjalistycznej opieki medycznej nad dziećmi z wadą rozszczepową urodzonych w województwie wielkopolskim w latach 2002-2008". Uczestniczył w licznych szkoleniach, konferencjach naukowych i praktykach z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, leczenia oparzeń, chirurgii onkologicznej, dziecięcej, chirurgii ręki oraz mikrochirurgii w kraju i za granicami. Od roku 1996 szkolił się u doktora Jana Stępniewskiego - konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii plastycznej. W latach 90-tych odbywał praktyki studenckie i pracował pod okiem ojca w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju i w gabinecie prywatnym. Wspólnie z dr. Janem Stępniewskim wykonywał również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej wad wrodzonych, m. in. korekcje rozszczepu wargi i podniebienia, w Szpitalu Dziecięcym im. Krysiewicza w Poznaniu. W 2015 roku prowadził Poradnię Chirurgii Plastycznej Piersi w Wielkopolskim Centrum Onkologii na Oddziale Chirurgii Onkologicznej II w Poznaniu gdzie wykonywał m.in. operacje jednoczasowe i odroczone rekonstrukcje piersi po amputacji z powodu choroby nowotworowej.

Specjalnością doktora Stępniewskiego jest chirurgia plastyczna i szeroko pojęta medycyna estetyczna. Wykonuje między innymi zabiegi: powiększania piersi, redukcji piersi, plastyki ramion, plastyki ud, korekcji ginekomastii, liftingu twarzy, wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, korekcji bródki, korekcji wad wrodzonych i pourazowych oraz wiele innych.

Doktor Stępniewski jest pełnym empatii perfekcjonistą i estetą. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie i gwarantuje profesjonalizm oraz kompetencję.

Doktor Stępniewski każdego roku uczestniczy w co najmniej kilku ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencjach, warsztatach czy kursach. Stale podnosi swoje kwalifikacje i śledzi jednocześnie najnowsze osiągnięcia i trendy w chirurgi plastycznej.

Doktor Sławomir Stępniewski współpracuje z wieloma klinikami i poradniami, gdzie wykonuje konsultacje i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Swoich pacjentów przyjmuje przede wszytskim w Poznaniu. Na konsultację można umówić się telefonicznie lub mailowo

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
  • Inne:
  • Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
dr n. med. Sławomir Stępniewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

Zdjęcia (1)

dr n. med. Sławomir Stępniewski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!