CM Vita-Medica

CM Vita-Medica

Brak opinii
Dodaj opinię
Jagiellońska 6, Zielonka, Mazowieckie
CM Vita-Medica
CM Vita-Medica
Brak opinii

Informacje

Centrum Angiologii i Flebologii CM Vita-Medica jest siecią klinik znajdujących się w Warszawie, Sulejówku oraz Zielonce. Klinika specjalizuje się w małoinwazyjnych metodach leczenia żylaków oraz nowoczesnych technikach usuwania obrzęku i bólu nóg.

Zespół

Centrum Angiologii i Flebologii CM Vita-Medica od wielu lat prowadzi zabiegi usuwania żylaków, spełniając oczekiwania pacjentów odnośnie do rezultatów estetycznych i pozwalając im zadbać o zdrowie. Kadrę tworzą wykwalifikowani i świetnie wykształceni specjaliści z zakresu chirurgii naczyniowej. Lekarze pracujący w klinice zdobywali doświadczenie w renomowanych ośrodkach na całym świecie i kształcili się pod okiem najwybitniejszych specjalistów z zakresu flebologii oraz angiologii. Chcąc zapewnić swoim pacjentom najwyższe standardy operacyjne, do dziś chętnie biorą udział w międzynarodowych szkoleniach i sympozjach naukowych, pozwalających im być na bieżąco z najnowszymi trendami w dziedzinie leczenia żylaków.

Specjalizacje

CM Vita-Medica diagnozuje i leczy pacjentów cierpiących na przewlekłą niewydolność żylną. W ofercie placówki znajdziecie przede wszystkim małoinwazyjne metody leczenia żylaków, ograniczające pobyt pacjentów w szpitalu i pozwalające skrócić okres rekonwalescencji po operacji. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają miniflebectomię, pozwalającą pozbyć się niewydolnych żył odpiszczelowych i głównych ich dopływów oraz ablację laserową żylaków. Dużą popularnością cieszą się zabiegi klejenia żylaków z wykorzystaniem kleju tkankowego. Wszystkie terapie prowadzone są w systemie ambulatoryjnym.

W CM Vita-Medica stosuje się ponadto terapie wspomagające leczenie żylaków, które wraz z leczeniem podstawowym pozwalają osiągnąć zamierzony i długotrwały efekt. Specjaliści przeprowadzają echoskleroterapię cewnikową, wykorzystując zaawansowany technologicznie sprzęt. W klinice możecie też poddać się zabiegom usuwania rozszerzonych naczyń krwionośnych (tzw. pajączków). W tym przypadku najbezpieczniejszą metodą jest mikroskleroterapia polegająca na ostrzykiwaniu naczyń zmienionych chorobowo.

W charakterze profilaktyki oraz terapii wspomagającej przewlekłej niewydolności żylnej w klinice stosuje się również kompresjoterapię. Jednym z jej rodzajów dających szybki efekt jest masaż pneumatyczny pozwalający pozbyć się obrzęków oraz bólu nóg.

Zaawansowany technologicznie sprzęt sprawia, że Centrum Angiologii i Flebologii CM Vita-Medica zapewnia pacjentom bezpieczeństwo oraz skuteczność zabiegów. Zatrudnieni w nim lekarze sięgają po najnowsze rozwiązania z zakresu flebologii, redukując dyskomfort pacjentów po operacji i znacząco skracając czas rekonwalescencji. Zastosowanie innowacyjnych technik pozwala przeprowadzać zabiegi w warunkach ambulatoryjnych.

Lokalizacja

Do dyspozycji pacjentów są przestronne i oryginalnie zaaranżowane budynki w Warszawie, Sulejówku oraz Zielonce. O Wasz komfort zadba także wykwalifikowany personel. Miła i przyjazna atmosfera panująca w czasie konsultacji i zabiegów pozwoli ograniczyć stres. Warto też zaznaczyć, że w CM Vita-Medica lekarze poświęcają pacjentom dużo czasu tak, aby móc zyskać kompleksową informację o ich stanie zdrowia i na tej podstawie dopasować optymalny program leczenia.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Ukończone specjalizacje:

  • Stomatologia
  • Stomatologie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.