Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Powiększenie piersi u dr Kuźlan (Poznań)

Po zabiegu Warto
kicia877950
Kicia877950
Użytkownik wyróżniony
Poznań · Utworzono: 3 lip 2021 · Zaktualizowano: 10 sie 2021
Historia

Witam. Jestem 9 dni po powiększeniu piersi u dr Kuźlan. Efekt wspaniały. Piersi co prawda są jeszcze nieco opuchnięte i twarde ale w staniku układają się cudownie o wyglądają bardzo naturalnie i o taki efekt mi właśnie chodziło. Dr Kuźlan dokładnie wszystko mierzyła na konsultacji jak i jeszcze przed samą operacją, zaproponowała dwie opcje implantów i sugerowała anatomiczne i to był strzał w dziesiątkę. Startowałam z małego A. Teraz jest zdecydowane D . Na razie czeka mnie jeszcze długi czas noszenia pooperacyjnych biustonoszy ale myślę że warto dla takiego efektu. Pani dr jest bardzo troskliwa, w razie potrzeby jest dla mnie pod telefonem, dzięki czemu czuję się bezpieczna i zaopiekowana. Opieka w klinice bardzo dobra. Pielęgniarki co chwilę przychodziły pytać jak się czuję i podawały na przemian różne środki przeciwbólowe.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

gonia022

· Legnica

· 10 sie 2021

Hej, a implant miałaś pod mięsień czy gruczoł?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.