Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

29 cze 2020 · Zaktualizowano: 11 paź 2023

Radiofrekwencja mikroigłowa Secret

Warto

O lekarzu

dr Katarzyna Mudel
Warszawa
WhatsApp
Ocena:
Nie tylko profesjonalistka, ale także życzliwy człowiek, nade wszystko przedkładający dobro pacjenta.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Do Pani doktor trafiłam z polecenia w zeszłym roku. Zależało mi na szybkim efekcie redukcji cieni pod oczami i spłyceniu zmarszczek, od razu byłam nastawiona na kwas hialuronowy. Po bardzo gruntownym wywiadzie, długiej rozmowie na temat moich potrzeb i oczekiwań, a także po objaśnieniu kilku innych innych zabiegów możliwych do wykonania, finalnie zdecydowałam się zadbać o jakość mojej skóry, a dopiero potem o jej wygląd. Sam zabieg RF nie należy do przyjemnych, ale jest jak najbardziej "do przeżycia". Fantastyczne jest jednak to, że za wyjątkiem dnia wykonania zabiegu, jest on praktycznie niewidoczny dla otoczenia. Już następnego dnia po wieczornym zabiegu można pokazać się w pracy bez obawy o nieprzyjemne pytania :) Moja skóra po RF goiła się szybko, szczególnie, że proces jej gojenia wspierałam odpowiednim kremem poleconym przez Panią doktor. W moim odczuciu RF okazała się bardzo skutecznym zabiegiem, po dwóch razach moja skóra na tyle odzyskała kondycję, że doszłam do wniosku, że jest już gotowa do wstrzyknięcia kwasu hialuronowego. Umówiłam się na wizytę przekonana, że TO się wreszcie wydarzy...I tutaj kolejna niespodzianka - nastąpiło coś czym Pani doktor bardzo mnie ujęła - dowiedziawszy się, że następnego dnia wyjeżdżałam za granicę po prostu odwiodła mnie od wykonania zabiegu ze względu na możliwe powikłania/skutki uboczne. Wolała mieć mnie na miejscu i pod obserwacją... Dla mnie to wspaniałe świadectwo troski nie o swoje korzyści, a dobro pacjenta. Efekt był taki, że w zeszłym roku kwasu w końcu nie zrobiłam, ale w tym roku wróciłam do doktor Mudel na kolejny RF. O dziwo, tym razem efekt był w moim odczuciu lepszy od zeszłorocznego. A może to autosugestia? :D Tak czy inaczej, polecam zarówno zabieg jak i Panią Doktor Mudel.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Exilis w Art Estetica

Jestem bardzo zadowolona z Art Estetica. Czułam się tam bardzo dobrze i wiedziałam, że mogę im zaufać. Zawsze mialam problem z fałdkami na brzuchu i nie tylko. Wszędzie odkładała mi się tkanka tłuszczowa. Dlatego zdecydowałam się na zabieg...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.