dr Katarzyna Mudel
dr Katarzyna Mudel

dr Katarzyna Mudel Premium

(45 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
Niemcewicza 26 lok. 28 , Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: środa 10:00 - 20:00 czwartek 11:00 - 20:00 piątek 10:00 - 20:00 sobota 10:00 - 16:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 1893075
Gabinet online: wideokonsultacje
dr Katarzyna Mudel
dr Katarzyna Mudel Premium
(45 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Lek. med. Katarzyna Mudel jest doświadczonym lekarzem specjalistą medycyny rodzinnej oraz medycyny estetycznej. Jest właścicielką i główną specjalistką w warszawskim gabinecie medycyny estetycznej, sygnowanym jej nazwiskiem.

W swoim gabinecie lek. med. Katarzyna Mudel pomaga pacjentom z problemami między innymi bruksizmu, zmarszczek, cieni pod oczami czy wszelkich niedoskonałości estetycznych twarzy. Oferuje zabiegi stymulujące skórę z zastosowaniem różnego rodzaju mezoterapii, w tym peelingów chemicznych oraz osocza bogatopłytkowego. Do modelowania owalu twarzy stosuje wypełniacze w postaci preparatów kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia (Radiesse). Chętnie sięga po preparaty toksyny botulinowej (Botox i Azzalure). Poza tym zajmuje się lipolizą tkanki tłuszczowej.

Dr Mudel to luksusowy gabinet medycyny estetycznej prowadzony przez eksperta w tej dziedzinie, lek. med. Katarzynę Mudel. Ośrodek znajduje się w samym centrum stołecznej Ochoty. Przestronne wnętrza, dostęp do ogrodu, a przede wszystkim ciepła, pełna zrozumienia atmosfera stwarzają komfortowe warunki, w których specjalistka wsłuchuje się w potrzeby pacjentów i doradza odpowiednie zabiegi estetyczne w celu uzyskania optymalnego, najbardziej naturalnego rezultatu.

Lek. med. Katarzyna Mudel jest absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej – w 1993 roku uzyskała dyplom lekarza. Ukończyła również Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Uczestniczyła w wielu kursach, międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej i anti-aging oraz szkoleniach w kraju i za granicą. Posiada dziesiątki certyfikatów szkoleniowych z zakresu zaawansowanych technik podawania produktów wypełniających i toksyny botulinowej. Jest cenionym w Polsce i Europie ekspertem medycyny estetycznej oraz członkiem prestiżowego stowarzyszenia naukowego – Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Lek. med. Katarzyna Mudel przyjmuje pacjentów w prywatnym, sygnowanym jej nazwiskiem gabinecie medycyny estetycznej w Warszawie.

Członkostwo:

  • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Czy to prywatna klinika/gabinet?

  • Tak

Zabiegi:

  • Oferuję zabiegi dotyczące rewitalizacji i odmładzania skóry pobudzające jej naturalne procesy regeneracyjne: mezoterapie, mikronakłuwanie Dermapen, peelingi chemiczne, osocze bogatopłytkowego, czy RF mikroigłowy Secret Kwas hialuronowy, hydroxyapatyt wapnia i botox, Plexr, HiFu

Najbardziej innowacyjne zabiegi:

  • Do najnowszych technologii należy RF mikroigłowy Secret, Plexr używany do sublimacji/odparowania nadmiaru skóry (w tym do likwidacji zmarszczek) czy włókniaków oraz HiFu Finesse liftingujący skórę twarzy, szyi, dekolu ale i brzucha czy ud.

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

  • Specjalizuję się w zabiegach dotyczących korekty ust - poprawa asymetrii, przywracanie konturu i objętości ust, powiększanie wąskich ust, unoszenie kącików ust

Pacjenta przyjmuje:

  • Specjalista

Godziny pracy:

  • środa 10:00 - 20:00 czwartek 11:00 - 20:00 piątek 10:00 - 20:00 sobota 10:00 - 16:00

Możliwość konsultacji wideo:

  • Tak

Usługi

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Dermatologia

Wolumetria

Z upływem czasu stopniowo zanika podskórna tkanka tłuszczowa, w szczególności w okolicach kości policzkowych i jarzmowych, a także skroni i wokół ust. Resorpcji ulega również tkanka kostna a skóra staje się bardziej wiotka i obwisła. Możemy wykonać zabieg przywracający świeży i pogodniejszy wygląd przy użyciu kwasu hialuronowego lub hydroxyapatytu wapnia. Zabieg wykonywany jest po znieczuleniu igłą lub kaniulą. W zależności od problemu wykorzystuje się 1-4 ampułek preparatu podczas jednej sesji. Mogą wystąpić czasem siniaczki.
Od: 1.100 zł do 1.300 zł

Blefaroplastyka

Zabieg blefaroplastyki nieoperacyjnej wykonuję za pomocą PLEXR(plazma) w znieczuleniu miejscowym (około 30 minut) , jest bezpieczny i nie pozostawia blizn. Procedura jest krótka, trwa około 10 -15 minut i polega na sublimacji inaczej odparowaniu nadmiaru skóry z powiek. Po zabiegu widoczne są drobne strupki, które odpadają do 7-10 dni po zabiegu. Przez kilka pierwszych dni najlepiej pozostać w domu. Po odpadnięciu strupków skóra powiek początkowo różowa po 3 miesiącach wraca do pierwotnej barwy.

HIFU

HIFU to nowoczesna technologia dostarczająca falę ultradźwiękową do głębokich warstw skóry. Silne skupienie wiązki ultradźwiękowej pozwala osiągnąć temperaturę około 60-70 stC w obszarze powięzi mięśniowej wywołując kontrolowane mikrouszkodzenia termiczną koagulacją. Następstwem tego jest rozpoczęcie procesu regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych, czyli neokolagenezy aby w efekcie nastąpiło ujędrnienie i poprawa napięcia skóry - twarzy, szyi, podbródka, dekoltu ale i ciała.
Od: 600 zł

Botoks

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej to jedna z najpopularniejszych metod wygładzania zmarszczek mimicznych. Botox powoduje zahamowanie przekazywania impulsów nerwowych do mięśni, które ulegają rozluźnieniu, a zmarszczki wygładzają się. Efekty zaczyna być widoczny po kilku dniach od podania toksyny i utrzymuje się 3-6 miesięcy. Zakończenia nerwowe mięśni z czasem regenerują się. Zabieg uznaje się za praktycznie bezbolesny i bezpieczny. Wykonywany bez znieczulenia.
Od: 490 zł do 1.200 zł

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg (PRP), zwany także wampirzym liftingiem lub mezoterapią krwią, to naturalny sposób na biostymulację organizmu. Zabieg uznawany jest za bardzo skuteczny, co zależy od technologii separowania składników krwi pozyskiwanych z krwi pacjenta. Koncentrat płytek zawiera szereg czynników pobudzających procesy naprawy tkanek, które pobudzają fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, aktywują komróki macierzyste oraz wspomagają proces powstawania nowych naczyń krwionośnych. Efekt - wygładzenie zmarszczek i bruzd, napięta i rozświetlona skóra.
Od: 500 zł do 900 zł

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmie człowieka w postaci soli sodowej która pełni rolę naturalnego spoiwa międzykomórkowego. Wraz z włóknami elastyny i kolagenu – decyduje o sprężystości, elastyczności i gładkości skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek. Ten stosowany do wypełnienia zmarszczek, jest substancją syntetyczną, nie zawiera białek zwierzęcych, które mogą wywoływać alergię. Stymuluje tkanki do produkcji kolagenu.
Od: 800 zł do 1.300 zł

Lifting podbródka

Z wiekiem dochodzi do wiotkości skóry widocznej także w okolicy podbródka. Możemy temu zaradzić stosując zabiegi profilaktyczne typu mezoterapie, osocze bogatopłytkowe, dermapenem, peelingi, rf mikroigłowy. W pewnym momencie widzimy, że to nie wystarcza a nie chcemy podać się zabiegom chirurgicznym. Z pomocą przychodzi HIFU. Zabieg wykorzystujący ultradźwięki docierające do głębokiej warstwy skóry, gdzie punktowo jest podgrzewana tkanka następuje obkurczenie włókien kolagenowych i napięcie skóry.

Wypełnianie zmarszczek

W procesie starzenia obserwujemy kilka rodzajów zmarszczek - mimiczne –na czole - poprzeczne, pionowa i wokół oczu; grawitacyjne, statyczne – stałe, są to bruzdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust, marionetki; strukturalne (posłoneczne) – powstają na skutek ekspozycji słonecznej; senne – powstają na skutek układania twarzy na poduszce. Wszystkie zmarszczki można łagodzić, spłycać, rewitalizować. Do wypełniana zmarszczek używamy kwasu hialuronowego o różnej gęstości (o wyborze decyduje lekarz).
Od: 800 zł do 1.100 zł

Radiofrekwencja mikroigłowa

SecrtetRF to medyczne urządzenie RF łączące dwie znane w medycynie estetycznej procedury: mikronakłuwania i radiofrekwncji (RF). Jest to rodzaj niechirurgicznego liftingu, polegającego na wprowadzeniu do skóry mikroigieł na głębokość od 0,5 mm do 3,5 mm i jednoczesnym emitowaniu fali radiowej, która nagrzewa tkankę wokół igieł. Nie ma ryzyka przegrzania i oparzeń. W wyniku działania energii w tkankach powstają punkty koagulacji, które zapoczątkowują regenerację nowych włókien kolagenowych.

Korekta nosa kwasem hialuronowym

Nos jest niebezpiecznym miejscem zabiegowym podobnie jak okolica u jego nasady tzw„lwia zmarszczka”. Przebiegają tam tętnice, które można uszkodzić albo zatkać. Dlatego zabiegi w tej okolicy powinny być wykonywane przez bardzo doświadczonych lekarzy, z dużą dozą ostrożności. Dzięki interwencji uzyskamy pożądany kształt nosa, unikając skalpela i sali operacyjnej. Korekta nosa kwasem hialuronowym pozwala usunąć garb, nierówności i podnieść czubek nosa.
Od: 1.000 zł do 1.200 zł

Usuwanie rozstępów

Rozstępy to wrzecionowate pasma, które pojawiają się na brzuchu, biuście, udach czy pośladkach. Sposoby leczenia i ich redukcji zależą od ich rozległości i zaawansowania. Najlepsze efekty dają zabiegi stosowane na świeże, różowe rozstępy. Możemy redukować również stare, białe rozstępy. Stosujemy peelingi, dermapen, osocze bogatopłytkowe, radiofrekwencję mikroigłową czy plexr. Widoczne pręgi mogą zupełnie nie zniknąć, ale staną się mniej widoczne, a kondycja skóry ulegnie poprawie.
Od: 200 zł do 1.500 zł

Leczenie trądziku

O skórę trądzikową należy dbać w szczególny sposób W zależności od aktualnej kondycji skóry, zmian chorobowych oraz przyjętego planu leczenia, sosujemy leczenie miejscowe. Zabiegi łagodzą objawy i poprawiają ogólny stan skóry. Dermapen, peelingi chemiczne (złuszczanie komórek naskórka za pomocą kwasów np. TCA, PRX T33), leczenie laserem CO2 , czy RF mikroigłowy SECRET. Bardzo dobre efekty daje mezoterapia osocze bogatopłytkowego. Najlepsze efekty dają metody łączone.

Peeling chemiczny

Peeling chemiczny to zabieg polegający na aplikacji jednej lub kilku substancji chemicznych powodujących odnowę komórkowej. Jego działanie jest natychmiastowe i polega na (płytkim lub głębokim) złuszczeniu naskórka. Długoterminowo prowadzi do regeneracji skóry i produkcji nowego kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje blask i staje się świeższa, a drobne zmarszczki i przebarwienia znikają. Na wieczór przed zabiegiem nie powinno się aplikować kremów z retinolem; po zabiegu nakładać kremy SPF +50.
Od: 350 zł do 1.800 zł

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 12/12 Wtorek 13/12 Środa 14/12 Czwartek 15/12 Piątek 16/12

Opinie (45)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Do Pani doktor przyszłam z myślą o botoksie. Po 30 na moim czole zmarszczki zaczęły się jakby utrwalać i nie podobało mi się to. Na pierwszym spotkaniu dr Mudel uświadomiła mnie, że trzeba najpierw trochę popracować nad skórą, więc najpierw poddałam...Czytaj więcej

dr Katarzyna Mudel
dr Katarzyna Mudel · 20 gru 2020

Bardzo dziękuję Pani Anno za miłą opinię.
Serdecznie pozdrawiam :)

To już kolejna moja wizyta u Pani Doktor i jak zwykle było profesjonalnie i rzeczowo, a przy tym w przemiłej atmosferze. Gorąco polecam Panią Doktor Katarzynę Mudel!!

Serdecznie polecam Panią Doktor Kasię wszystkim. Jest bardzo profesjonalna, zawsze serdeczna, miła. Wykonałam u Pani Kasi kilka zabiegów. Pani Doktór poświęciła mi bardzo dużo czasu. Na konsultacji dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania. P. Ka...Czytaj więcej

Nie tylko profesjonalistka, ale także życzliwy człowiek, nade wszystko przedkładający dobro pacjenta.

Historia ukończona (Radiofrekwencja mikroigłowa):
Radiofrekwencja mikroigłowa Secret
Zobacz więcej opinii
dr Katarzyna Mudel udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Historie (20)

Dermapen i Botox u dr Mudel

Jestem po kolejnej wizycie u Pani Doktor, ostatnio zrobiłyśmy zabieg przy użyciu dermapena oraz botoks na lwią zmarszczkę. Efekt - skóra gładsza, z mniejszymi bliznami potrądzikowymi i mniejszą ilością przebarwień + super natychmiastowy efekt...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (29)

dr Katarzyna Mudel udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników

Odpowiedzi na pytania (360)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

dr Katarzyna Mudel udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
-5% Zniżka tylko dla użytkowników