Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

9 maj 2019 · Zaktualizowano: 5 paź 2023

Liposukcja wzgórka łonowego po zrzuceniu kilogramów

Warto

Świetny lekarz, a zarazem bardzo sympatyczny człowiek! Od pierwszej wizyty wiedziałam, że dobrze trafiłam. Czułam, że moge z doktorem porozmawiać o najbardziej trapiących mnie kwestiach w tym o ogólnym wyglądzie moich miejsc intymnych. Jestem osobą, która poradziła sobie z solidną nadwagą, ale zostały miejsca problematyczne. Jednym z takich miejsc jest wzgórek łonowy. Dr Kałamacki wykonał liposukcję, która kompletnie nie bolała, trwała bardzo krótko, a przyniosł pożądany efekt.

1

Komentarz (1)

Witam!
Jaka jest Cana liposukcji wzgórka łonowego?
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Operacja pochwy po dwóch porodach
Witam jestem po dwóch porodach i moja pochwa nie wygląda tak jak kiedyś rozważam poddać się zabiegu waginoplastyki gdyż źle sie czuje ze swoimi ciałem. Ale boję sie ze lekarz nie spełni moich oczekiwań. .

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.