Dr Serafin wykonywał u mnie operację plastyczną pochwy po 3 porodach siłami natury. Nie potrafiłam sobie już z tym poradzić. Powietrze w środku w trakcie współżycia, woda w trakcie kąpieli wlewająca się do środka, Nogi musiałam mocno zaciskać, by ogóle poczuć męża w trakcie stosunku. Nie ukrywam, że byłam bardzo niepewna tego zabiegu wspominając gojenie w tym miejscu po porodach. Moja operacja była wykonana w znieczuleniu miejscowym, cały zabieg przebiegł szybko i o dziwo nawet znieczulenie szczególnie nie bolało. Dziękuję Pani Marcie za wspaniałą opiekę, jest Pani cudowną położną. Teraz kiedy jestem już kilka miesięcy po operacji śmiało mogę powiedzieć, że było warto. Dr Serafin zmienił mnie i moje życie nie do poznania. Komfort w trakcie chodzenia, ćwiczenia czy samego zbliżenia jest nie do opisania. Dr Serafin jest najlepszy z najlepszych, dokładnie wie, czego kobieta oczekuje po takiej operacji, gdy czasem nawet brak słów by to opisać. Tak było w moim przypadku na konsultacji kwalifikacyjnej :) Dziewczyny nie patrzcie na odległość: ja jechałam do Gliwic spod Warszawy, tę operację robimy dla siebie i to raz w życiu. Panie Doktorze bardzo dziękuję i życzę Panu samych sukcesów. Jest Pan wspaniałym człowiekiem, ciepłym, wielce empatycznym. Ma Pan olbrzymi talent, dziękuję za to, co Pan robi dla nas kobiet.

mawidka

Jestem mamą czwórki dzieci, po takiej licznie porodów okazało się, że jeden z moich narządów bardzo się rozciągnął. Nie muszę chyba mówić, że odbycie przyjemności ze stosunku płciowego w takich warunkach jest praktycznie niemożliwe? Bałam się, że mój mąż nie powie mi wprost, że mu to przeszkadza. Udałam się do Intima Clinic do pana doktora Kałamackiego, który prowadził moją ostatnią ciąże i dobrze wiedział co jest grane. Dzięki jego profesjonalizmowi nie bałam się podjąć leczenia. Po kilku seriach zabiegów laserem wszystko wróciło „na swoje miejsce”.

gosia776860

Doktor Tomasz Basta pomógł mi pozbyć się bardzo trudnej dolegliwości. Cierpiałam na pochwicę. Nikt kto tego nie przeżył nie wie co to znaczy nie móc kochać się z własnym mężem. Co to za katusze dla niego i ile wylanych moich łez. Byłam u wielu specjalistów. Tylko doktor Tomasz Basta potrafił mi pomóc. To było niesamowite, bo już zaczęłam wątpić w to, że kiedykolwiek uda mi się to przełamać. Dziś nie tylko mogę uprawiać seks, ale też będę mamą :) Takie terapie tylko u doktora Basty.

ewelina696624

Kochane, nie ma co zastanawiać się - warto robić! Po urodzeniu dwójki dzieci sprawy tam na dole zwyczajnie się luzują i nic nie jest już takie jak kiedyś. Dlatego właśnie poszłam na zabieg do doktora Basty i niczego nie żałuję. Czuję się lepiej - czuję się znowu kobietą i w oczach mojego męża widzę, że stałam się znowu bardziej kobieca ze względu na to, że jestem bardziej pewna siebie gdy wiem, że sprawy tam na dole mają się dobrze.

justakarpinska828797

Do Pani dr Katarzyny Wójtowicz trafiłam wykonując standardowe, coroczne badania cytologiczne. W wywiadzie lekarskim poskarżyłam się, że po drugim porodzie czuję rozluźnienie pochwy i mimo różnych ćwiczeń uczucie to nie zmienia się. Pani dr zaproponowała laserowe rozwiązanie mojego problemu! Laser Monalisa Touch jest urządzeniem, który w sposób niezwykle delikatny poprawia napięcie tkanek wewnątrz pochwy i obkurcza ją. Działa całkiem nieinwazyjnie i bezboleśnie! Zdecydowałam się i już po 2 tygodniach poczułam ogromną różnicę! Dziękuję Pani doktor za skuteczną diagnozę mojego problemu i szybkie leczenie! POLECAM!!!

rozapak1978

Doktor Tomasz Basta przywrócił mi pewność siebie i wiarę we własną atrakcyjność. Po porodzie niestety nie czułam się najlepiej fizycznie i psychicznie. Mimo, że po porodzie zszyto mi krocze, skóra była bardzo uszkodzona i była niepoprawnie wygojona… Utrudniało mi to codzienne czynności, bałam się zbliżeń… Doktor wykonał perineoplastykę. Ten zabieg sprawił, że odżyłam. Już nie bolało, a moje strefy intymne wyglądały dużo lepiej. Dziękuję!

joaska545988

U doktora Tomasza Basty w Intima Clinic przeszłam zabieg obkurczania pochwy za pomocą HIFU. Zabieg trwał ok. 20 minut, był bezbolesny, bezkrwawy i nie wymagał praktycznie żadnej rekonwalescencji. Doktor tłumaczył, że to metoda, która nie podrażnia śluzówki z zewnątrz, natomiast bardzo mocno działa wewnątrz tkanki. I rzeczywiście już po zabiegu czuć było wyraźną różnicę, a z czasem efekty były tylko coraz lepsze. Dwa lata temu miałam gdzieindziej wykonywany zabieg laserem frakcyjnym, ale teraz efekty są znacznie lepsze i sam komfort zabiegu zupełnie inny.

bolpaulina3

Mam już swoje lata i przebyłam 2 porody siłami natury. Niestety wiek dał o sobie znać i miałam problem z tzw. wypadaniem pochwy. W związku z tym wykonałam u Doktora Tomasza Basty plastykę ściany pochwy. Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza i samego zabiegu. Wszystko ładnie się zagoiło, bez problemów przeszłam sam zabieg. Byłam w pełni doinformowana przez doktora o rekonwalescencji itp.

ewadygiel79719106

U mnie padło na obkurczanie pochwy. Bardzo dobry zabieg. Zwiększa komfort współżycia i sprawia, że dużo bardziej akceptuje się swoje ciało. Z wiekiem i porodami, jakie z nim się wiążą myślę, że na prawdę warto. Mocne 10/10.

domi77

Dr Tomasz Basta przeprowadził u mnie zabieg plastyki krocza. Wykonał go perfekcyjnie. Jestem po dwóch trudnych porodach siłami natury i mój stan tamtych okolic był opłakany. Nie myślałam, że można to tak ładnie poskładać do kupy, ale udało się. Zabieg nie był dla mnie ciężki, doktor wszystko wcześniej wytłumaczył, potem byłam na wizycie kontrolne. W trakcie gojenia mogłam zadzwonić do kliniki i zapytać o co tylko chciałam doktora. Bardzo sprawnie i bezpiecznie dla mnie wszystko poszło. Dziękuję.

celina

Pani doktor to bardzo dobra i nowoczesna specjalistka. Zrobiła mi świetne połączenie dwóch zabiegów – obkurczających i rewitalizujących śluzówkę pochwy oraz fibryną bogatopytkową na uwrażliwienie i uwpuklenie punktów erogennych. Jak po porodach straciłam satysfakcję seksualną tak po tych zabiegach wróciła. Jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc.

kasiawylik

Długo wahałam się zanim zdecydowałam się na zabieg. Byłam już wiele lat po porodzie a moja pochwa nie przypominała już ani trochę tej sprzed lat. Gdy kochałam się z mężem, mało co odczuwałam co dzieje się tam na dole. Do Pana Basty trafiłam na laserowe odmładzanie pochwy. Jestem 4 miesiące po zabiegu i moje życie intymne z męzem zupełnie się zmieniło. bardzo dziękuję

kamilka20108

Witam chodząc od ginekologa do ginekologa i słysząc" Niech Pani próbuje z męzem może akurat sie uda przerwac błonę",ale i tak nic nie wychodziło tylko miałam straszny ból,niestety tak sie urodziłam ze zrosniętą błoną.Zaczęłam szukać na włsaną ręke lekarza ,ktory mi pomoże i natrafiłam na Panią doktor Dianę Kupczyńską,która wysłuchała mnie obejrzała i zobaczyła,ze jest jakiś problemi po może mi go rozwiązać.Dzisiaj już mineło ponad 2 tygodnie od zabiegu i jestem szczęsliwa i mogę sie starac o potomstwo.Chcialabym podziekować całemu zespolowi ,ktory sie mną zajął .

karola77

doktor Jankowski to osoba, której naprawdę zależy na dobrym samopoczuciu pacjentek i na profesjonalnym do nich podejściu. Nikt nigdy wcześniej nie traktował mnie w taki sposób, na pewno zostanę z nim na dłużej :)))