martyna71

W kwietniu 2017 roku przeszłam u dr. Jaworowskiego operację zmiany płci (m/k). Z efektów jestem bardzo zadowolona Wytworzona pochwa jest w pełni funkcjonalna, a krocze wygląda bardzo dobrze i naturalnie. Pan doktor jest przemiłym człowiekiem i świetnym fachowcem, podobnie jak cały personel kliniki, gdzie miałam zapewnioną bardzo dobrą, profesjonalną opiekę, zarówno tuż po operacji jak i podczas późniejszych wizyt kontrolnych. Polecam pana doktora jak i klinikę.

Dopiero Pan dr Kruk zrozumiał mój problem i przez cały okres leczenia był dla mnie kimś naprawdę bardzo pomocny, cierpliwy i wyrozumiały. Delikatnie zmieniał opatrunki,Początkowo nie wiedziałem, dokąd mam się udać. Błądziłem.W Łodzi operacji zmiany płci już się nie wykonuje. Chciałem zaznaczyć, że ja jestem transeksualistą K/M, czyli zmieniam się na mężczyznę. W Łodzi dowiedziałam się, że takie operacje wykonuje dr Bielecki w Klinice Solumed w Poznaniu. . Pan doktor był akurat na urlopie i w ten sposób trafiłam na Pana Doktora Kruka. Już do tej pory odczuwałem drobne uśmieszki i kpiny ze strony pielęgniarek, a paru lekarzy mi odmówiło wykonania zabiegu. Pan Doktor to jak prawdziwy przyjaciel,ujął mnie w ramiona i powiedział, że wszystto będzie dobrze i mogę na niego liczyć o każdej porzI,,,111111111111e dnia i nocy

Witam, mam taki problem, nie potrafię żyć jako kobieta. Chcę zostać chłopakiem, mam nadzieję, że mi pomożecie w tym. Nie potrafię już patrzeć na swoje ciało, wręcz brzydzę się go. Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.