ang52

Po porodzie orgazm zanikł, staraliśmy się z mężem na wszystkie sposoby, ale niestety dalej nic. Powiedziałam o tym Panu Doktorowi podczas wizyty kontrolnej a on uspokoił mnie i uświadomił, że nie jestem pierwszą pacjentką, która przychodzi do niego z tym samym problemem. Ratunkiem okazał się bezbolesny zabieg O shot przy użyciu osocza bogatopłytkowego. Różnica w doznaniach jest nieziemska więc serdecznie polecam wszystkim niedowiarkom.

kinga_g717770

Efekty zabiegu przerosły moje najśmielsze oczekiwania, choć Pani doktor nie zapewniała fajerwerków. Sam zabieg bardzo szybki, bezbolesny i w bardzo sympatycznej atmosferze. Doktor jest taką osobą, że nie czuje się skrępowania i widać, że zrobiła tych zabiegów już sporą ilość - pewna ręka i sprawność manualna. A do tego Pani doktor ma fajne poczucie humoru. Pozdrawiam

karolina741461

Gdybym tylko wiedziała wcześniej jakie możliwości daje dziś medycyna to pewnie uniknęłabym wielu rozczarowań :) Do doktor Kupczyńskiej trafiłam po dogłębnym przeanalizowaniu tematu i prześledzeniu for na których doktor była polecana. Borykałam się wiele lat z trudniościami osiągnięcia orgazmu więc byłam gotowa podjąć się każdej metody, która nieco poprawiłaby te moje intymne doznania. Początkowo sceptycznie do tematu podeszłam ale kiedy po jakimś czasie naprawdę zobaczyłam różnicę tak stwierdziłam, że jest to z pewnością jakieś remedium dla podobnych do mnie. Zabieg w moim przypadku się sprawdził i choć wiem że jego działanie nie jest wieczne to na pewno umówię się na drugi raz.

przeglubowacisak

Cieszę się, że trafiłam na panią doktor Anię- bardzo ciepła osoba. Zawsze obawiałam się chodzić do lekarza ginekologa- do mężczyzny. Dodatkowo wiedziałam, że z moim problemem wolalbym pojsc do kobiety, na pewno lepiej mnie zrozumie. Jestem w moim drugim zwiazku i niestety w obydwu mialam ten sam problem, myslalam na poczatku ze to podloże emocjonalne, ale dalej nic- nie bardzo odczuwałam orgazm, a jezeli już to rzadko i do konca nie wiedzialam czy to to. Pani doktor przedstawiła mi zalety zabiegu g-shot, teraz już jestem po zabiegu, liczę że wszystko wroci do normy!

mariolakwar

Po kilkunastu latach współżycia przestałam odczuwać orgazmy. Było to dla mnie trudne doświadczenie, ponieważ, nie ukrywajmy, to bardzo ważna dziedzina mojego życia. Po rekomendacji przyjaciółki udałam się do doktora Tomasza Basty i po konsultacji zdecydowałam się na zastrzyk G-shot. To był strzał w 10! Wykorzystano fibrynę bogatopłytkową. Takiej przyjemności nie odczuwałam nawet 10 lat temu. Jestem zadowolona i z pewnością będę Doktora polecać dalej.

marta_k702720

Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu zabiegu jak i z konsultacji. Pani doktor wytłumaczyła dokładnie "o co chodzi z tym punktem" więc nie obiecywała fajerwerków, tylko jasno przedstawiła plusy i minusy. Na zabieg się zdecydowałam i to był doskonały krok. Może jest w tym jakiś procent autosugestii ale zarówno ja jak i partner widzimy różnicę. Podsumowując: efekt: bardzo dobry, konsultacja: wyczerpująca, atmosfera: swobodna i nastawiona na pacjenta.

ewa758729

Gdy zmieniłam partnera moje zbliżenia nie wyglądały już tak samo bo orgazm przestał się pojawiać mimo wielu starań. Myślałam, że to problem ze mną bo partner robił wszystko jak wcześniej, ale dopiero w Internecie poczytałam o zabiegu o shot i postanowiłam spróbować. Odnalazłam informację, że w Krakowie wykonuje go właśnie doktor Kij więc zgłosiłam się i bardzo się cieszę bo wykonała go profesjonalnie. Polecam

magdalenafras9

Od trzech lat nie byłam w stanie osiągnąć satysfakcji seksualnej. Nie było opcji, by nie wpłynęło to na mój związek, bo nie miałam praktycznie ochoty na seks. Afrodyzjaki, leki na libido mogłam sobie wstawić między bajki. To może zabrzmieć trochę niepoważnie, ale w programie śniadaniowym posłuchałam doktora Tomasza Basty i ucieszyłam się, że jest z Krakowa. Zgłosiłam się do niego i dłuuugo rozmawialiśmy na pierwszej wizycie. Ostatecznie okazało się, że zabieg o-shot to coś dla mnie i poszłam w to. Jak narazie widzę zdecydowaną różnicę. Takie rzeczy trzeba po prostu robić, a nie narzekać i siedzieć z założonymi rękami.

klara758720

Doktora Kałamackiego cenię i polecam wszystkim koleżankom. Ma powołanie i wie jak odpowiednio zająć się pacjentem. Prowadził moją ciążę a teraz stale chodzę do niego na konsultacje.Wykonałam u niego zabieg G-SHOT w związku z problemami, jakie pojawiły się podczas seksu po ciąży. Efekty pojawiły się po kilku dniach.

monigoni

Nice and excellently skilled doctor, nice and friendly nurses and such fantastic results. I am very happy with all the procedure and with all my stay in Berlin. google translate: Ładne i doskonale wykwalifikowany lekarz, ładne i przyjazne dla pielęgniarek i takie fantastyczne wyniki . Jestem bardzo zadowolony z całej procedury oraz z całego pobytu w Berlinie .