dr n. med. Elżbieta Radzikowska-Büchner

dr n. med. Elżbieta Radzikowska-Büchner

Brak opinii
Dodaj opinię
Domaniewska 34a, Warszawa, Mazowieckie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
dr n. med. Elżbieta Radzikowska-Büchner
dr n. med. Elżbieta Radzikowska-Büchner
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

Dr n. med. Elżbieta Radzikowska-Büchner jest chirurgiem ogólnym i plastycznym. Specjalizuje się w plastyce piersi, brzucha oraz twarzy. Wykonuje też zabiegi liposukcji. Należy do wielu prestiżowych organizacji: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Anatomicznego oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich. Pracuje jako ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Zawodowo jest również związana z własną kliniką chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Radzikowska Clinic.

Dr n. med. Elżbieta Radzikowska-Büchner ukończyła studia medyczne w 1998 roku. Wtedy też podjęła pracę jako asystent w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4 w Lublinie. Specjalizację z zakresu chirurgii plastycznej uzyskała pod kierunkiem prof. Józefa Jethona w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego Szpitala Klinicznego im. Prof. Orłowskiego w Warszawie. Od 2014 roku pracuje na stanowisku Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Pacjentów przyjmuje też we własnej klinice Radzikowska Clinic w Warszawie. Nieustannie doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Jest autorką wielu publikacji naukowych.

Specjalizacje

Znana i ceniona ekspertka w zakresie chirurgii plastycznej. Wykonuje operacje powiększania i redukcji piersi. Specjalizuje się także w abdominoplastyce oraz liposukcji. Zajmuje się chirurgicznymi zabiegami korekcji kształtu nosa, uszu, powiek i liftingu twarzy. Stosuje małoinwazyjne metody, przeprowadzając zabiegi odmładzające na twarz.

Priorytetem zawsze jest dla niej satysfakcja pacjenta. Dba zarówno o jak najlepsze rezultaty estetyczne przeprowadzanych zabiegów, jak i o ich efekty zdrowotne. Skrupulatnie dobiera formy terapii tak, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania swoich podopiecznych.

Klinika

Radzikowska Clinic to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o komforcie i satysfakcji pacjentów. W ofercie kliniki znajdziecie szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. To miejsce, w którym możecie poddać się mastopeksji oraz plastyce brzucha. Wykwalifikowana kadra wykonuje ponadto liposukcję oraz plastykę ramion i ud. Dużą popularnością wśród pacjentów cieszą się operacje modelowania sylwetki metodą przeszczepu własnego tłuszczu i zabiegi chirurgiczne twarzy – lifting, korekcja nosa, uszu oraz powiek.

W klinice możecie także zadbać o swoją urodę bez konieczności sięgania po metody chirurgiczne. Znajdziecie tu szeroką ofertę małoinwazyjnych zabiegów odmładzających na twarz. Zmarszczki skorygujecie, poddając się ostrzykiwaniu twarzy wypełniaczami – kwasem hialuronowym oraz botoksem. Możecie też wykonać lifting twarzy rozpuszczalnymi nićmi albo skorzystać z zabiegu mezoterapii igłowej. W gabinecie przeprowadza się terapię bruksizmu oraz nadpotliwości z wykorzystaniem toksyny botulinowej.

W Radzikowska Clinic możecie też udać się do gabinetu kosmetycznego, gdzie pod okiem doświadczonych specjalistów wykonacie szereg zabiegów na twarz. W klinice możecie poddać się oczyszczaniu cery metodą mikrodermabrazji diamentowej, peelingu chemicznego czy kawitacji. To miejsce, w którym eksperci zadbają o doskonałe nawilżenie i odżywienie Waszej skóry, stosując skuteczne maseczki na twarz. W gabinecie kosmetologicznym wykonuje się makijaż permanentny brwi, powiek oraz ust, a także mikropigmentację skóry głowy.

Lokalizacja

Klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej Radzikowska Clinic znajduje się w centrum Warszawy.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.