BonaReVita

BonaReVita

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Słowackiego 198 (I piętro), Radom, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
BonaReVita
BonaReVita
Brak opinii

Informacje

  • 494 wizyty na profilu

BonaReVita to prywatny ośrodek medyczny znajdujący się w Radomiu, oferujący zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii i chirurgii plastycznej. Misją kliniki jest zapewnienie pacjentom wysokiej jakości usług, bezpieczeństwa i komfortu, co możliwe jest dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze i dostępnie do nowoczesnych urządzeń. Kliniką kieruje doświadczony lekarz, specjalista medycyny ratunkowej i chirurgii ogólnej Piotr Roczniak, który praktykuje od 25 lat.

Specjalizacje

Oferta BonaReVita jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno metody chirurgiczne, jak i nieinwazyjne, dzięki czemu możliwe jest dobranie metody do potrzeb i oczekiwań pacjenta. W klinice wykonacie zabiegi na twarz i na ciało.

W ramach medycyny estetycznej BonaReVita oferuje dobrze znane pacjentom zabiegi anti-aging i pielęgnacyjne, takie jak mikrodermabrazja, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, karboksyterapia czy mezoterapia igłowa. Ponadto znajdziecie także innowacyjne techniki, na przykład lifting laserowy, nieoperacyjna plastyka powiek, lipofilling, lipoliza iniekcyjna itp. Klinika dysponuje także różnego rodzaju urządzeniami laserowymi i zaprasza na zabiegi z ich wykorzystaniem, a wśród nich możemy wymienić usuwanie tatuażu, epilacja laserowa lub zabiegi laserem frakcyjnym.

W BonaReVita wykonacie także zabiegi chirurgiczne, m.in. na twarz (plastyka uszu, blefaroplastyka), okolic intymnych (obrzezanie) czy stóp. Klinika posiada również nowoczesny sprzęt do liposukcji metodą N.I.L., która jest najnowocześniejszą techniką liposukcji wibracyjnej. Liposukcja N.I.L. pozwala na osiągnięcie doskonałych efektów przy mniejszym ryzyku powikłań i krótszej rekonwalescencji.

Warto również wspomnieć, że klinika oferuje zabiegi flebologiczne, a konkretnie skleroterapię. Możecie się również do niej udać na masaż – drenaż limfatyczny, masaż klasyczny, kamieniami i inne.

Lokalizacja

BonaReVita znajduje się w Radomiu. Kontakt z kliniką jest możliwy za pośrednictwem formularza na tym portalu, pod podanym numerem telefonu lub za pośrednictwem e-maila.

Usługi

Liposukcja

W naszej Klinice oferujemy liposukcję infradźwiękową N.I.L wykonywaną nowoczesnym urządzeniem do rozbijania tkanki tłuszczowej. System N.I.L jest rekomendowany jako najbardziej bezpieczna i precyzyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej.
BonaReVita udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!