Wodzisławskie Centrum Medyczne

Wodzisławskie Centrum Medyczne

Brak opinii
Dodaj opinię
26 Marca 53a, Wodzisław Śląski, Śląskie
Nr wpisu do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą 000000214880
Wodzisławskie Centrum Medyczne
Wodzisławskie Centrum Medyczne
Brak opinii

Informacje

Wodzisławskie Centrum Medyczne (WCM) to nowoczesna placówka oferująca zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej oraz chirurgii naczyniowej. W Centrum wykonywane są operacje plastyczne twarzy: korekcja uszu, powiek, nosa i ust (lip lift), a także lifting twarzy. Chirurdzy przeprowadzają również operacje plastyczne piersi: augmentacje (powiększanie), mastopeksję (lifting) oraz redukcję (zmniejszenie).

Specjalizacje

W WCM można poddać się zabiegom liposukcji w obrębie różnych partii ciała (ud, pośladków, brzucha, talii), ale także w okolicach szyi i podbródka. Dostępne są także inne zabiegi chirurgiczne mające na celu poprawę wyglądu sylwetki: plastyka brzucha, ramion czy powiększanie pośladków implantami. W ofercie skierowanej do mężczyzn można znaleźć zabiegi korekty ginekomastii. W przypadku problematycznych blizn, na przykład po cesarskim cięciu, w WCM można poddać się zabiegowi ich chirurgicznego usuwania. Wodzisławskie Centrum Medyczne wykonuje ponadto zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym labioplastykę.

Zespół

Zespół WCM zajmuje się również leczeniem niewydolności żylnej i usuwaniem żylaków. W ramach usług diagnostycznych i leczniczych z dziedziny flebologii oferuje zabiegi chirurgiczne oraz endowaskularne: bypassy żylne, operacje tętniaków i tętnic, angioplastykę, stentowanie tętnic i wiele inych.

Kadrę WCM tworzą doświadczeni lekarze: chirurg plastyk dr n. med. Bernard Prudel oraz chirurdzy naczyniowi i specjaliści flebologii: lek. med. Mariusz Góral, lek. med. Krzysztof Pietrzak oraz dr n. med. Ireneusz Warzocha.

Dr n. med. Bernard Prudel jest absolwentem wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizację z chirurgii plastycznej odbył w prestiżowym ośrodku w Polanicy Zdroju. Studia doktoranckie ukończył we wrocławskiej Klinice Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego. ‍Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest autorem i współautorem prac naukowych z dziedziny chirurgii plastycznej.

Wodzisławskie Centrum Medyczne dysponuje 15-łóżkowym nowoczesnym oddziałem, gdzie hospitalizowani pacjenci korzystają z 1 i 2-osobowych pokoi z własną łazienką. Posiada ponadto 2 VIP pokoje o podwyższonym standardzie.

Lokalizacja

Wodzisławskie Centrum Medyczne znajduje się we Wodzisławiu Śląskim. Rejestracja pacjentów odbywa się telefonicznie oraz mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Konsultacje w języku:

  • Čeština
  • English
  • Polski

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Akeceptowane metody płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza lub kredytowa

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Flebologia

Medycyna estetyczna

Połącz się z nami w mediach społecznościowych

Social pack

Zdjęcia (79)

Filmy (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.