Dr. Agnieszka Sura

Dr. Agnieszka Sura

Brak opinii
Dodaj opinię
Na Uboczu 28 lok C 6, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Dr. Agnieszka Sura
Dr. Agnieszka Sura
Brak opinii

Informacje

  • 3083 wizyty na profilu

Lek.med. Agnieszka Sura jest specjalistą w zakresie dermatologii i lekarzem medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: American Society of Laser Medicine & Surgery (ASLMS) oraz International Fellowship in Advanced Aesthetic Science. Zawodowo związana od wielu lat z prowadzoną przez siebie kliniką medycyny estetycznej Boston Clinic.

Ekspertka w zakresie nieinwazyjnych i małoinwazyjnych zabiegów odmładzających. W swojej klinice stosuje zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego oraz fal radiowych. Spełnia też marzenia swoich pacjentów o młodym wyglądzie, sięgając po metody iniekcyjne, w tym mezoterapię, botoks, terapię osoczem bogatopłytkowym czy kwasem hialuronowym. W terapii antystarzeniowej sięga po nici liftingujące.

Tym, co motywuje ją do pracy i nieustannego zgłębiania wiedzy jest zadowolenie jej pacjentów. Uważa, że chociaż nikt z nas nie ma wpływu na geny, istnieje szereg bezpiecznych i skutecznych metod, które pozwalają poprawić wygląd i stawić czoła procesom starzenia się organizmu. Doskonale rozumie i wspiera pokolenie czterdziesto- i pięćdziesięciolatków, które chce cieszyć się życiem i nie oglądać wstecz. Dobierając metody terapii, zawsze kieruje się zdrowiem i oczekiwaniami pacjenta.

W działającej od 2003 roku Boston Clinic pracują wykwalifikowani lekarze oraz kosmetolodzy, którzy nieustannie zgłębiają wiedzę z zakresu najnowszych osiągnięć medycyny estetycznej i szkolą się na międzynarodowych kursach i sympozjach. Placówka dysponuje sprzętem światowej klasy, zapewniającym skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów, a podczas terapii są stosowane wyłącznie certyfikowane preparaty. Dzięki temu klinika spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W gabinecie zawsze panuje przyjazna atmosfera, pozwalająca rozładować stres. Lekarze skrupulatnie odpowiadają na pytania pacjentów i indywidualnie dopasowują metody leczenia.

Oprócz terapii odmładzających z użyciem wypełniaczy, lasera czy nici PDO, klinika świadczy szereg usług kosmetologicznych, w tym przedłużanie i zagęszczanie rzęs, oczyszczanie twarzy za pomocą peelingów kwasami oraz zabiegów mikrodermabrazji korundowej. W Boston Clinic zadbasz także o piękną sylwetkę, poddając się antycellulitowym masażom bańką chińską czy modelowaniu sylwetki z wykorzystaniem technologii ThermaClinic i Thermolipo.

Lek.med. Agnieszka Sura jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Jej pierwszą specjalizacją jest dermatologia. Zainteresowanie problemem starzenia się skóry zmotywowało ją do podjęcia podyplomowych studiów z medycyny estetycznej. Jednocześnie podnosiła swoje kompetencje, biorąc udział w licznych szkoleniach oraz sympozjach naukowych odbywających się w Polsce i poza jej granicami – głównie w Stanach Zjednoczonych. W 2002 roku założyła własną klinikę medycyny estetycznej Boston Clinic, z którą jest zawodowo związana do chwili obecnej.

Członkostwo:

  • Inne:
  • American Society for Laser Medicine and Surgery ASLMS
  • Inne:
  • American Society for Laser Medicine and Surgery ASLMS

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Dr. Agnieszka Sura udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!