Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

5 sie 2016 · Zaktualizowano: 6 paź 2023

Nadzieja dla owalu twarzy

Warto
Średnia cena: 1.800 zł

Mam, a właściwie miałam chomiki, trochę za dużo podbródka i tłuszczu w dolnej części twarzy i ogólnie napięcie skory nie to co kiedyś. Robiłam wypełnienie kwasem w kości policzkowe - trochę poprawiło owal twarzy, mezoterapia i laser frakcyjny - za bardzo napiąć skory nie chciało. Nici nie chciałam, zresztą nie słyszałam zbyt dobrych opini. Zdecydowałam sie na Ultraformer. Pani dr Dobosz wyjaśniła czego mogę oczekiwać, ze efekty nie szybciej niż po 3 miesiącach. Zabieg do najprzyjemniejszych nie należał ale czego sie nie robi.. Miałam robiony dół policzkow, ok żuchwy i podbrodek. Dzisiaj jestem 6 tygodni po zabiegu i.. Zaczynam widzieć efekty. Podbrodek trochę sie wciągnął, dół twarzy jakby szczupleszy, lepiej wykonturowany. Czekam dalej. Pewnie w dalszej kolejności zdecyduje sie tez na powieki dolne. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.

1

Komentarz (1)

Cześć Żyrafka. Chce się wybrać na Ultraformer i mam ten sam problem co Ty. Napisz tutaj proszę czy jesteś zadowolona. Chce się wybrać do tej samej kliniki co Ty i chce być pewna ze nie wyrzucę pieniędzy w błoto. Pozdrawiam.
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Polecam zdecydowanie profesjonalne

Do Pani doktor trafiłam dzięki poleceniu swojego męża. Na początku wizyty powiedziałam jasno jakie są moje oczekiwania. Pani Katarzyna zaproponowała mi ogólne modelowanie rysów twarzy , w szczególności w okolicach policzków i wypełnianie zmarszczek...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.