Lek. med. Mirosław Strączyński

Lek. med. Mirosław Strączyński

Brak opinii
Dodaj opinię
Fliegera, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Lek. med. Mirosław Strączyński
Lek. med. Mirosław Strączyński
Brak opinii

Informacje

  • 337 wizyt na profilu

Lek. med. Mirosław Strączyński jest chirurgiem onkologiem z 30-letnim doświadczeniem zawodowym. Zajmuje się jednocześnie dermatologią. Pacjentów zaprasza na konsultacje do Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej w Instytucie Onkologii w Gliwicach, z którą związał swoją karierę. Zaprasza także do Ośrodka Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Nowotworów w Katowicach.

Lek. med. Mirosław Strączyński specjalizuje się w nowotworach skóry, w szczególności czerniaku, ale także nowotworach układu pokarmowego, głowy i szyi czy tarczycy. W swojej pracy łączy doświadczenie onkologiczne z chirurgicznym i dermatologicznym, dlatego podejmuje się precyzyjnego usuwania zmian skórnych u swoich pacjentów, w szczególności brodawek, pieprzyków, kaszaków i guzków. Podejmuje się także operacji usunięcia nowotworów, w tym nowotworów skóry, ale również guzków piersi czy zmienionych węzłów chłonnych.

W gabinecie specjalisty usuwanie zmian poprzedzone jest wnikliwą diagnostyką, w tym zaawansowaną dermatoskopią zmian pojawiających się na ciele pacjenta. Każda operacja wykonywana jest wraz z miejscową plastyką, pozwalającą na redukcję blizny pooperacyjnej i ładny wygląd miejsca po usunięciu zmiany.

Lek. med. Mirosław Strączyński oferuje także inne drobne zabiegi chirurgiczne, takie jak zaopatrzenie rany czy leczenie wrastającego paznokcia.

Specjalista posiada holistyczne podejście do pacjenta i podejmowanego leczenia. Uważa, że skuteczna, kompleksowa diagnostyka powinna poprzedzać prowadzenie terapii. Z kolei samo leczenie powinno polegać na umiejętnym połączeniu chirurgii, radioterapii, chemioterapii i immunosupresji. W przypadku zmian nienowotworowych, szczególny nacisk kładzie na chirurgię plastyczną, pozwalającą na usunięcie zmiany z pozostawieniem minimalnej blizny.

Lek. med. Mirosław Strączyński przyjmuje swoich pacjentów w dwóch nowoczesnych ośrodkach: w Katowicach i w Gliwicach. Katowicki Ośrodek Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Nowotworów jest przy tym miejscem szczególnym, wyjątkowo nastawionym na dobro i satysfakcję pacjenta, a także na kompleksową poprawę jego zdrowia. Odznacza się nowoczesnymi salami zabiegowymi i operacyjnymi, a także komfortowymi pokojami wypoczynkowymi dla swoich gości.

Lek. med. Mirosław Strączyński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Specjalizację z zakresu chirurgii onkologicznej uzyskał w 2003 roku w Warszawie. Bezustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w stażach, szkoleniach i kursach organizowanych przez Instytut Onkologii oraz międzynarodowe centra szkoleniowe.

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Lek. med. Mirosław Strączyński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!