dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

(9 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
al. Piastów 30, Szczecin, Zachodniopomorskie
dr Ilona Osadowska
dr Ilona Osadowska
(9 Opinii)·100% poleca

Informacje

Lek. med. Ilona Osadowska jest chirurgiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w niechirurgicznych zabiegach odmładzających oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Jest założycielem i członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Prowadzi sieć klinik Dr Osadowska, znajdujących się w Poznaniu oraz Szczecinie.

Medycyną estetyczną lek. med. Ilona Osadowska interesowała się już w czasie studiów. Specjalizacja z zakresu chirurgii ogólnej stworzyła solidne podwaliny dla zgłębiania wiedzy z dziedziny, która stała się jej pasją i zdominowała życie zawodowe. Od 2004 roku prowadzi własną klinikę, w której wykonuje zabiegi medycyny estetycznej. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń we francuskich, włoskich, niemieckich czy hiszpańskich klinikach. Może pochwalić się certyfikatami w zakresie stosowania większości zabiegów medycyny estetycznej. Wykonała tysiące zabiegów, spełniając marzenia swoich pacjentów o pięknym, młodym wyglądzie. Nieustannie zgłębia swoją wiedzę i umiejętności co pozwala jej sięgać po najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej. Szkoli także lekarzy w zakresie nieoperacyjnego liftingu twarzy

Specjalizacje

Ekspertka w dziedzinie małoinwazyjnych metod odmładzania i rewitalizacji twarzy. Stosuje metody biostymulacji oraz radiofrekwencję mikroigłową. W swojej pracy często sięga po nici liftingujące. Jest specjalistką w zakresie mezoterapii oraz odmładzających terapii fotodynamicznych. Wykonuje zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i modelujące sylwetkę, w tym lipolizę iniekcyjną, kriolipolizę czy przeszczep własnej tkanki tłuszczowej (lipotransfer).

W pracy liczy się dla niej przede wszystkim zdrowie pacjenta oraz uzyskanie naturalnych efektów. Twierdzi, że czasem jest lepiej, jeśli terapia potrwa dłużej, jeśli dzięki temu osiągnie się dyskretne, nieprzerysowane efekty. Stosując zabiegi odmładzające, stara się przede wszystkim wydobyć naturalne piękno oraz blask kobiety.

Lek. med. Osadowskiej oferuje szeroki zakres małoinwazyjnych zabiegów odmładzających na twarz. Ogromną popularnością cieszą się zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego czy osocza bogatopłytkowego, a także z użyciem nici liftingujących. Wśród usług rewitalizujących skórę twarzy na prowadzenie wysuwają się mezoterapia, zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oraz fotoodmładzanie.

Klinika

W gabinetach sygnowanych nazwiskiem dr Osadowskiej można poddać się zabiegom pozwalającym wymodelować ciało. Lipoliza iniekcyjna, liposukcja oraz zabiegi modelowania ciała własną tkanką tłuszczową to tylko niektóre zabiegi z bogatej oferty Kliniki dr Osadowskiej. Poza tym kadra wykwalifikowanych specjalistów wykonuje zabiegi usuwania blizn, przebarwień oraz niedoskonałości skóry.

W klinice przeprowadza się też plastykę powiek oraz zabiegi, dzięki którym pozbędziecie się żylaków. Ponadto, w ofercie dla kobiet znajdują się zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, w tym labioplastyka oraz zabiegi estetyczne z wykorzystaniem lasera czy kwasu hialuronowego.

Za skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów odpowiadają doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, mający do dyspozycji nowoczesny sprzęt światowej klasy. Pacjenci już od progu mogą poczuć przyjazną atmosferę panującą w klinice. W gabinecie mogą dowiedzieć się wszystkiego na temat przebiegu planowanego leczenia, które jest indywidualnie dopasowane do warunków zdrowotnych i oczekiwań każdego pacjenta.

Lokalizacja

Lek. med. Ilona Osadowska przyjmuje pacjentów w gabinetach sygnowanych swoim nazwiskiem w Poznaniu oraz w Szczecinie. Na konsultacje można umówić się telefonicznie lub mailowo.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Opinie (9)

4.9
9 Opinii · 100% poleca
Laser frakcyjny

Laser frakcyjny CO2. Efekty rewelacyjne.

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (6)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Specjaliści z tej kliniki

Dr Osadowska Clinic

Dr Osadowska Clinic

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.