Onkogin

Onkogin

Brak opinii
Dodaj opinię
Krzycka 92 B/C/D lok. 12, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Onkogin
Onkogin
Brak opinii

Informacje

  • 297 wizyt na profilu

Onkogin to nowoczesna prywatna przychodnia ginekologiczna o profilu głównie onkologicznym, znajdująca się we Wrocławiu, a konkretnie w okolicach dzielnicy Krzyki. Ośrodek świadczy pełen zakres usług ginekologicznych, w tym zarówno diagnostykę jak i leczenie, a także zabiegi ginekologii estetycznej. Przychodnię prowadzi dr n. med. Barbara Rossochacka-Rostalska – specjalista ginekologii i położnictwa, a także kierownik Oddziału Ginekologii Onkologicznej Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu.

Zespół

Zespół Onkogin tworzą doświadczeni specjaliści ginekolodzy, zatrudnieni na oddziałach ginekologii wrocławskich placówek i szpitali. Przychodnia specjalizuje się głównie w diagnostyce i leczeniu nowotworów ginekologicznych, a także innych schorzeń kobiecych. Szerokie doświadczenie kadry jest jednym z największych atutów placówki. Każda pacjentka traktowana jest indywidualnie. Kadrę tworzą następujący specjaliści: dr n. med. Barbara Rossochacka-Rostalska, dr Michał Maciejewski, dr Andrzej Czekański, dr Zaleska-Gajek i dr n. med. Marcin Jędryka.

Specjalizacje

Przychodnia dysponuje nowoczesnym sprzętem, w tym na uwagę zasługują innowacyjne sprzęty laserowe, takie jak laser frakcyjny czy laser węglowy CO2 Aphrodite. Ten drugi jest wykorzystywany do zabiegów ginekologii estetycznej. Przy pomocy tego urządzenia w centrum wykonuje się rewitalizację (odmładzanie błony śluzowej pochwy) w przypadku rozluźnienia pochwy, w przypadku atrofii pochwy i u pacjentek z objawami suchości pochwy. Laser jest także stosowany do leczenie początkowych stadiów wysiłkowego nietrzymania moczu. Ponadto centrum oferuje redukcję blizn i rozstępów oraz poprawę kolorytu okolic intymnych. Zabiegi z wykorzystaniem lasera CO2 Aphrodite są małoinwazyjne i nie wymagają hospitalizacji.

Lokalizacja

Ośrodek działa we Wrocławiu. Aby umówić się na wizytę skontaktuj się z centrum poprzez formularz rejestracyjny na naszym portalu. Możliwa jest także rejestracja telefoniczna (pod numerem telefonu) i internetowa (za pośrednictwem strony placówki). Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku.

Onkogin udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!