SCM Clinic

SCM Clinic

(34 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
ul. Grzegórzecka 67c/U6, Kraków, Małopolskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
SCM Clinic
SCM Clinic
(34 Opinie)·100% poleca
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

SCM Clinic to nowoczesna placówka medyczna w Krakowie, która oferuje swoim pacjentom szeroki wachlarz usług medycznych, w tym konsultacje ze specjalistami, zabiegi chirurgiczne czy terapie komórkami macierzystymi. Klinika oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z różnych dziedzin medycyny, w tym neurologii, endokrynologii czy onkologii. Przygotowano także szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, flebologii czy dermatologii. SCM Clinic powstało z myślą o najbardziej wymagających pacjentach. Kieruje się zasadą, że zawsze najważniejsza jest osoba, która przychodzi do kliniki po pomoc. Dlatego przykłada ogromna wagę do każdej chwili, spędzonej przez pacjenta w placówce. Klinika powstała w Krakowie w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, co jest możliwe dzięki najbardziej innowacyjnym urządzeniom, jakie się tutaj znajdują. Skomputeryzowane, nowoczesne gabinety zabiegowe i konsultacyjne pozwalają na dokładną diagnozę, a także precyzyjne i bezpieczne wykonanie każdego zabiegu czy operacji. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przygotowano je w estetyczny, miły dla oka sposób, dzięki czemu placówka nabrała luksusowego charakteru.

Zespół

SCM Clinic od pierwszego dnia swojej działalności stawia na jakość, co przekłada się na regularne szkolenia przeprowadzane wśród pracowników i rosnącą liczbę wdzięcznych pacjentów. Wśród słynnych lekarzy tej kliniki można wymienić na przykład specjalistów chirurgii plastycznej: lek. med. Annę Aseńko i dr n. med. Rafała Pabaińczyka.

Specjalizacje

Wśród zabiegów medycyny estetycznej SCM Clinic znajdziemy przede wszystkim zabiegi odmładzające, jak na przykład lifting twarzy czy wypełnianie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Pracujący w SCM Clinic dermatolodzy i lekarze medycyny estetycznej zajmują się między innymi usuwaniem drobnych zmian skórnych, takich jak przebarwienia, brodawki i włókniaki. Z kolei dzięki specjalistom flebologii możliwe jest usuwanie żylaków.

Jedną z najważniejszych dziedzin w klinice jest chirurgia plastyczna. Specjaliści, którzy się nią zajmują, oferują pacjentom możliwość skorygowania niemal każdego defektu ich wyglądu. Wśród dostępnych zabiegów można wymienić modelowanie twarzy poprzez korekcję uszu, nosa, czy powiek. Ważnymi zabiegami są też te, które pozwalają na modelowanie sylwetki, w tym liposukcja czy operacje zmniejszania albo powiększania piersi. Specjalnie dla kobiet przygotowano propozycje z zakresu ginekologii estetycznej. Na uwagę zasługują na przykład operacje plastyczne pochwy, czy operacje naprawcze krocza. Możliwe jest też powiększanie punktu G czy plastyka warg sromowych.

Lokalizacja

SCM Clinic to placówka położona w Krakowie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 130

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Opinie (34)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Z SCM clinic polecam doktor Mariolę Cieślę-Dul. Leczyłam u niej żylaki kończyn dolnych za pomocą pary wodnej. Z efektów leczenia jestem bardzo zadowolona, udało mi się zażegnać problem. Dodatkowo Pani doktor jest bardzo sympatyczna, wizyty odbywały s...Czytaj więcej

U Pani doktor robiłam w SCM clinic korektę nosa. Co mi się bardzo spodobało to, że przed zabiegiem przeszłyśmy długie konsultacje, w trakcie których Pani doktor wysłuchała moje oczekiwania i trochę "przemyła mi oczy" tzn. przesadziłam z oczekiwaniami...Czytaj więcej

U doktora robiłam korekcję nosa w SCM clinc. Super robota, pozbyłam się mojego znienawidzonego garbka. Teraz twarz wygląda dużo lepiej - mały, zgrabny nosek dużo bardziej do mnie pasuje. Dziękuję Panie doktorze.

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania

Specjaliści z tej kliniki

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Dr n. med. Rafał Pabiańczyk

lek. med. Anna Aseńko

Lek. Med. Anna Aseńko

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.