lek. med. Patrycja Tokarzewska Centrum Medyczne Tulipan

lek. med. Patrycja Tokarzewska Centrum Medyczne Tulipan

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Kawaleryjska 10 lok. 2, Lublin, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Patrycja Tokarzewska Centrum Medyczne Tulipan
lek. med. Patrycja Tokarzewska Centrum Medyczne Tulipan
Brak opinii

Informacje

  • 500 wizyt na profilu

Dr n. med. Patrycja Tokarzewska to wysoce wykwalifikowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej i medycyny rodzinnej. Zawodowo związana z Lublinem.

Specjalizuje się w wykonywaniu rozmaitych zabiegów medycyny estetycznej. Oferowane przez nią usługi są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wymienić tu przede wszystkim należy botoks, mezoterapię bezigłową oraz igłową, modelowanie ust, wszelkiego rodzaju peelingi medyczne, wypełnianie zmarszczek (głównie kwasem hialuronowym), zamykanie naczyń, czy też mikrodermabrazję. Ponadto przeprowadza szeroki wachlarz zabiegów z wykorzystaniem technik laserowych: depilacja, ale także zabiegi laserem frakcyjnym.

W swojej pracy doskonale zdaje sobie sprawę, że bycie kobietą to sztuka wymagająca dużego wysiłku. Dlatego też dokłada wszelkich starań, aby jej podopieczne były w stanie połączyć codzienne obowiązki z poczuciem piękna i umiejętnością dbania o siebie. Wychodzi z założenia, że każda kobieta utożsamia zmysłowość i urodę – należy tylko jej pokazać jak w naturalny sposób je wydobyć.

Zabiegi wykonuje w Centrum Medycznym „Tulipan” w Lublinie. Klinika ta nastawiona jest głównie na pacjentki płci żeńskiej. Wysoce wykwalifikowany personel to załoga złożona ze specjalistów, dla których zdrowie i dobro kobiet stoi na pierwszym miejscu. Na owo zdrowie składa się zarówno wygląd fizyczny, jak i doskonałe samopoczucie. Każda pacjentka znajdzie w klinice coś dla siebie, czując się komfortowo i bezpiecznie.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizację z medycyny rodzinnej oraz dyplom w tej dziedzinie uzyskała w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. Orłowskiego w Warszawie. Ma za sobą lata praktyk jako lekarz rodzinny (zarówno dzieci jak i dorosłych). Dodatkowo, ukończyła studia podyplomowe „Kosmetologia w Medycynie” w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Doświadczenie w medycynie estetycznej zdobywała pracując w różnych gabinetach w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje, biorąc udział w kongresach, kursach i szkoleniach z medycyny estetycznej i anti-aging.

Pacjentów przyjmuje w Centrum Medycznym "Tulipan" w Lublinie.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

lek. med. Patrycja Tokarzewska Centrum Medyczne Tulipan udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!