lek. med. Patrycja Tokarzewska Centrum Medyczne Tulipan

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 800 zł
Dr n. med. Patrycja Tokarzewska to wysoce wykwalifikowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej i medycyny rodzinnej. Zawodowo związana z Lublinem.Specjalizuje się w wykonywaniu rozmaitych zabiegów medycyny estetycznej. Oferowane przez nią usługi są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wymienić tu przede wszystkim należy botoks, mezoterapię bezigłową oraz igłową, modelowanie ust, wszelkiego rodzaju peelingi medyczne, wypełnianie... (Stylage Lublin)

Maks Med - lek. med. Aleksandra Maksymiuk

Brak rekomendacji
Łęczna
Dr n. med. Aleksandra Maksymiuk jest stomatologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Pracuje na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala nr 1 w Lublinie. Zawodowo jest także związana z lubelskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie prowadzi działalność dydaktyczno-naukową. Pacjentów przyjmuje we własnym gabinecie Maks Med w Łęcznej.Ceniona specjalistka... (Juvederm Lublin)

lek.med. Magdalena Kotlińska-Torończyk

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 600 zł
Lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk to wysoce wykwalifikowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej oraz otolaryngologii. Z powodzeniem prowadzi swoją własną klinikę medycyny estetycznej w Lublinie.Niezwykle doświadczona w rozmaitych zabiegach medycyny estetycznej. Oferuje usługi dotyczące twarzy jak i całego ciała. Wygładzi zmarszczki na czole, zadba o zdrową i gładką cerę, sprawi, że usta odzyskają pełny kształt, rozświetli okolice... (Saypha Lublin)

dr n.med. Ewa Dybiec - MED-EST

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 800 zł
W centrum Medycyny Estetycznej MEDEST pracują lekarze medycyny estetycznej Dr n. med. Magdalena Kotarska i Dr n. med. Ewa Dybiec. W związku z rozpoczęciem działalności Centrum Medycyny Estetycznej MEDEST do końca września obowiązuje promocja w postaci 5% zniżki na WSZYSTKIE zabiegi. Dr Magdalena Kotarska ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 2000 roku. Pracuje jako asystent w Zakładzie Patomorfologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego... (Restylane Lublin)

dr n. med. Ewa Szpringer

Brak rekomendacji
Lublin
Dr n. med. Ewa Szpringer jest specjalistą w zakresie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w laseroterapii oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz. Pracuje we własnym Centrum Dermatologii i Laseroterapii Laser-Medic w Lublinie. Zawodowo jest także związana z lubelskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie pełni funkcję kierownika Pracowni Kosmetologii i Medycyny Estetycznej.Doświadczona i ceniona... (Restylane Lublin)

Dr Ewa Kuliniec

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 700 zł
Lek. med. Ewa Kuliniec jest specjalistką z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL), a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz przynależy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (UIME). Swoich pacjentów przyjmuje w Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Estemedical w Lublinie.Lek. med. Ewa Kuliniec specjalizuje się w zabiegach... (Juvederm Lublin)

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

(5) 100% poleca
Lublin
PRZYJAŹNIE – BEZPIECZNIE – PROFESJONALNIE jest dewizą naszej firmy od początku jej istnienia Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego powstał w 2004 r. w Nałęczowie. Obecnie zabiegi medyczne wykonujemy w Lublinie i Rzeszowie Rzeszów – to doskonale położony gabinet konsultacyjny i ambulatorium, umożliwiające nam kontakt z pacjentami i wykonywanie zabiegów ambulatoryjnych. Lublin – to oprócz gabinetów i ambulatorium, także pełnowymiarowy... (Saypha Lublin)

lek.med. Wiktor Wezgraj

(2) 100% poleca
Lublin
Cena od: 700 zł
Lek. med. Wiktor Wezgraj jest specjalistą medycyny estetycznej i neurologii. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), Polskiego Towarzystwa Neurologicznego (PTN) oraz European Federation of Neurological Societies (EFNS, Europejskiej Federacji Towarzystw neurologicznych). Swoich pacjentów przyjmuje w New Estetic w Lublinie.Lek. med. Wiktor Wezgraj proponuje swoim pacjentom szeroki wachlarz zabiegów medycyny... (Juvederm Lublin)

dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz ESTETICA

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 500 zł do 1.000 zł
Dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz jest chirurgiem ogólnym oraz specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się przede wszystkim małoinwazyjnymi kuracjami odmładzającymi na twarz i nieinwazyjnymi zabiegami modelowania sylwetki. Pracuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej ESTETICA w Lublinie.Znakomita ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych na twarz. W swojej pracy stosuje mezoterapię igłową oraz... (Restylane Lublin)

Medical Hair&Esthetic

(4) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 1.000 zł do 1.200 zł
Medical Esthetic to sieć nowoczesnych klinik chirurgii plastycznej, znajdujących się w Warszawie i Lublinie. Swoim pacjentom zapewniają profesjonalną opiekę medyczną, optymalne warunki pobytu i leczenia oraz całkowite bezpieczeństwo. Lekarze kliniki Medical Esthetic specjalizują się w chirurgii plastycznej. Oferta centrum obejmuje między innymi lifting twarzy, powiększanie bądź redukcję piersi czy korektę uszu i nosa. Pacjenci kliniki mogą także... (Stylage Lublin)

ESTETICENTER - Medycyna Estetyczna Laseroterapia

(2) 100% poleca
Lublin
Cena od: 800 zł
ESTETICENTER jest kliniką medycyny estetycznej oraz laseroterapii znajdującą się w Lublinie. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz korygowaniu niedoskonałości skóry za pomocą lasera. W jej ofercie znajdziecie także zaawansowane pielęgnacyjne zabiegi kosmetologiczne.Gabinet medycyny estetycznej i laseroterapii ESTETICENTER to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zadbać o piękny, młody wygląd. Wykwalifikowana... (Juvederm Lublin)

AOB Medycyna Estetyczna lek. Alicja Ożóg Brzozowiec

Brak rekomendacji
Lublin
Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec jest chirurgiem głowy i szyi, laryngologiem oraz specjalistką z zakresu medycyny estetycznej. Na co dzień współpracuje z dwiema klinikami AOB — w Lublinie oraz w Chełmie. Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec ma 15 lat doświadczenia w zawodzie, miała okazję uczyć się od najbardziej cenionych specjalistów z Europy. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Anti-Aging bierze czynny udział w licznych szkoleniach... (Juvederm Lublin)

dr n. med. Alicja Babik

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 700 zł
Lek. med. Alicja Babik jest lekarzem rodzinnym, pediatrą oraz specjalistą w zakresie medycyny estetycznej. Lekarka prowadzi własny gabinet w Lublinie, gdzie oferuje pacjentom wiele możliwości w zakresie poprawy ich wyglądu i samopoczucia. Personel zatrudniony w gabinecie dba o to, aby poziom świadczonych usług był wysoki, a zabiegi przeprowadzano w bezpieczny sposób. W placówce panuje kameralna atmosfera, co jest jedną z wielu zalet tego... (Restylane Lublin)

dr Lechosław Budzyński

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 850 zł
Lek. med. Lechosław Budzyński jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i małoinwazyjnej, a także specjalistą medycyny estetycznej. Stał się ekspertem szczególnie w dziedzinie kriochirurgii. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza. Przyjmuje pacjentów w ośrodkach medycznych w Lublinie i Nałęczowie.Lek. med. Lechosław Budzyński oferuje swoim pacjentom szereg zabiegów odmładzających. Wśród nich na uwagę zasługują między innymi... (Restylane Lublin)

lek. med. Michał Tarkiewicz

(3) 100% poleca
Lublin
Cena od: 800 zł
Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała. Jednym... (Restylane Lublin)

lek. med. Maciej Kuczyński

(2) 100% poleca
Lublin
 Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (Saypha Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Dz. Dobry kilka dni temu miałam podana przez lekarza mezoterpie produktem neauvia .. w okolicy prawego oka - tam gdzie kurze łapki zrobił mi się krwiak i rozlał , dziś już jest prawie ok .. tyle za widzę ,ze na tym oku delikatnie opada powieka :( ...to od tego ???.. ratunku ! Dodam ,ze 4 mies temu miałam podany botoks pod oczy i nie było żadnych powklan . Bede ogromie wdzięczna za rady

Przestrzegam wszystkich przez "kliniką" B.C. Bielsko-Biała. (Ewentualnie-jeśli już nie działa-przed osobami z nią związanymi.) Zasady działania tej "kliniki" kwalifikują się do cywilnego postępowania sądowego oraz Izby Lekarskiej. Osoba rejestrująca na zabiegi medycyny estetycznej/kosmetyczne używa określenia "ona"- na określenie osoby wykonującej zabieg, aby wprowadzić w błąd pacjenta/klienta i zabezpieczyć się przed ew. roszczeniami. Zabiegi przeprowadza osoba nieprzedstawiająca się z nazwiska i funkcji, bez identyfikatora, symulująca, że jest lekarzem, nie zaprzecza ona, kiedy tytułuje się ją "Pani doktor". W przypadku powikłań klient/pacjent jest "konsultowany" przez anonimowego "lekarza", nie ma żadnej dokumentacji poza zgodą na zabieg kosmetyczny. Nie rozmawiają z pacjentem w towarzystwie świadków: kiedy przyjechałam w towarzystwie siostry, nie chciały rozmawiać z nami dwiema, tylko pojedynczo z każdą z nas. Opłata za zabiegi pobierana jest z góry. W czasie mojego rocznego korzystania z usług tej "kliniki" wyłudzono tam ode mnie kilka tysięcy złotych za "leczenie" nićmi i wypełniaczem neurologicznie spowodowanego PORAŻENIA CZĘŚCI TWARZY (vide: zdjęcia, które zamieszczałam na tym forum). Deformację twarzy uzasadniano faktem, że "śpię na prawym boku". Pogłebiające się kłopoty neurologiczne i bardzo zły efekt estetyczny uzasadniano "skłonnościami do obrzęków" lub "możliwą alergią". Przy konsultacjach kilkakrotnie obecna była "Pani Doktor" w kitlu bez identyfikatora i w kapciach (sic!) nie przedstawiająca się z nazwiska. Na konsultację kosmetyczka Ewelina zaprosiła również anonimowego "Pana Doktora", zapewne własnego chłopaka. W ciągu roku osoby te konsekwentnie wyciągały ode mnie pieniądze, pytając za każdą wizytą "Co teraz robimy?"- żeby uniknąć odpowiedzialności medycznej i stworzyć wrażenie, że jestem uzależniona od medycyny estetycznej. "Leczyły" mnie również "gratisowym" antybiotykiem wyciągniętym "spod stołu" (sic) oraz poradami, żebym kupowała sobie środki silnie odwadniające. Otrzymałam również od tych osób zwolnienie z pracy bez numeru choroby i z błędem w moim nazwisku i w dacie zwolnienia -podpisane przez jakiegoś internistę, którego nigdy nie widziałam (sic!). Kiedy zdenerwowana przyszłam do "kliniki" odebrać ostatnią ratę za nieudany zabieg, byłam bliska stanu przedzawałowego wskutek zdenerowania, niepotrzebnego zażycia antybiotyku i środków odwadniających. Osoby te odmówiły udzielenia pomocy medycznej, odmówiły wydania zwolnienia lekarskiego pod pretekstem "braku druczków" (poprzednio otrzymałam zwolnienie z powodu dużego siniaka po zabiegu-sic!). Nie udzieliły mi nawet pierwszej pomocy, do czego były zobowiązane. Zasugerowały mnie i towarzyszącej mi siostrze, że powinnam się leczyć psychiatrycznie. Anonimowa "pani doktor" poparła swoją sugestię odręczną notatką bez podpisu i pieczątki (sic!). Przestrzegam WSZYSTKICH potencjalnych "klientów"/"pacjentów". Do zobaczenia w sądzie.