Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

(5.0) 100% poleca
Lublin
PRZYJAŹNIE – BEZPIECZNIE – PROFESJONALNIE jest dewizą naszej firmy od początku jej istnienia Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego powstał w 2004 r. w Nałęczowie. Obecnie zabiegi medyczne wykonujemy w Lublinie i Rzeszowie Rzeszów – to doskonale położony gabinet konsultacyjny i ambulatorium, umożliwiające nam kontakt z pacjentami i wykonywanie zabiegów ambulatoryjnych. Lublin – to oprócz gabinetów i ambulatorium, także pełnowymiarowy... (Saypha Lublin)

lek. med. Maciej Kuczyński

(5.0) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 ośrodki w rejonie Lubelskie
Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (Saypha Lublin)

lek. med. Wiktor Wezgraj

(5.0) 100% poleca
Lublin
Cena od 700 zł
Lek. med. Wiktor Wezgraj jest specjalistą medycyny estetycznej i neurologii. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), Polskiego Towarzystwa Neurologicznego (PTN) oraz European Federation of Neurological Societies (EFNS, Europejskiej Federacji Towarzystw neurologicznych). Swoich pacjentów przyjmuje w New Estetic w Lublinie. Lek. med. Wiktor Wezgraj proponuje swoim pacjentom szeroki wachlarz zabiegów medycyny... (Restylane Lublin)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Meksyk
  • Niemcy
  • Francja

Dr Ewa Kuliniec

Brak opinii
Lublin
Cena od 700 zł
Lek. med. Ewa Kuliniec jest specjalistką z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego (PTL), a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz przynależy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (UIME). Swoich pacjentów przyjmuje w Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej Estemedical w Lublinie. Lek. med. Ewa Kuliniec specjalizuje się w zabiegach... (Stylage Lublin)

dr n. med. Ewa Szpringer

Brak opinii
Lublin
Dr n. med. Ewa Szpringer jest specjalistą w zakresie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w laseroterapii oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz. Pracuje we własnym Centrum Dermatologii i Laseroterapii Laser-Medic w Lublinie. Zawodowo jest także związana z lubelskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie pełni funkcję kierownika Pracowni Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. Doświadczona i ceniona... (Juvederm Lublin)

lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk

Brak opinii
Lublin
Cena od 600 zł
Lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk to wysoce wykwalifikowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej oraz otolaryngologii. Z powodzeniem prowadzi swoją własną klinikę medycyny estetycznej w Lublinie. Niezwykle doświadczona w rozmaitych zabiegach medycyny estetycznej. Oferuje usługi dotyczące twarzy jak i całego ciała. Wygładzi zmarszczki na czole, zadba o zdrową i gładką cerę, sprawi, że usta odzyskają pełny kształt, rozświetli okolice... (Saypha Lublin)

dr Lechosław Budzyński

Brak opinii
Lublin
Cena od 850 zł
Lek. med. Lechosław Budzyński jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i małoinwazyjnej, a także specjalistą medycyny estetycznej. Stał się ekspertem szczególnie w dziedzinie kriochirurgii. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza. Przyjmuje pacjentów w ośrodkach medycznych w Lublinie i Nałęczowie. Lek. med. Lechosław Budzyński oferuje swoim pacjentom szereg zabiegów odmładzających. Wśród nich na uwagę zasługują między innymi... (Saypha Lublin)

dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz ESTETICA

Brak opinii
Lublin
Cena od 500 zł do 1.000 zł
Dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz jest chirurgiem ogólnym oraz specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się przede wszystkim małoinwazyjnymi kuracjami odmładzającymi na twarz i nieinwazyjnymi zabiegami modelowania sylwetki. Pracuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej ESTETICA w Lublinie. Znakomita ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych na twarz. W swojej pracy stosuje mezoterapię igłową oraz... (Saypha Lublin)

Maks Med - lek. med. Aleksandra Maksymiuk

Brak opinii
Lublin
Dr n. med. Aleksandra Maksymiuk jest stomatologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Pracuje na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Szpitala nr 1 w Lublinie. Zawodowo jest także związana z lubelskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie prowadzi działalność dydaktyczno-naukową. Pacjentów przyjmuje we własnym gabinecie Maks Med w Łęcznej. Ceniona specjalistka... (Stylage Lublin)

lek. med. Patrycja Tokarzewska Centrum Medyczne Tulipan

Brak opinii
Lublin
Cena od 800 zł
Dr n. med. Patrycja Tokarzewska to wysoce wykwalifikowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej i medycyny rodzinnej. Zawodowo związana z Lublinem.Specjalizuje się w wykonywaniu rozmaitych zabiegów medycyny estetycznej. Oferowane przez nią usługi są przeznaczone zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wymienić tu przede wszystkim należy botoks, mezoterapię bezigłową oraz igłową, modelowanie ust, wszelkiego rodzaju peelingi medyczne, wypełnianie... (Restylane Lublin)

lek. med. Michał Tarkiewicz

(5.0) 100% poleca
Lublin
Cena od 800 zł
Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie.  Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała. Jednym... (Restylane Lublin)

dr n.med. Ewa Dybiec - MED-EST

Brak opinii
Lublin
Cena od 800 zł
W centrum Medycyny Estetycznej MEDEST pracują lekarze medycyny estetycznej Dr n. med. Magdalena Kotarska i Dr n. med. Ewa Dybiec. W związku z rozpoczęciem działalności Centrum Medycyny Estetycznej MEDEST do końca września obowiązuje promocja w postaci 5% zniżki na WSZYSTKIE zabiegi. Dr Magdalena Kotarska ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 2000 roku. Pracuje jako asystent w Zakładzie Patomorfologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego... (Restylane Lublin)

AOB Medycyna Estetyczna lek. Alicja Ożóg Brzozowiec

Brak opinii
Chełm
Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec jest chirurgiem głowy i szyi, laryngologiem oraz specjalistką z zakresu medycyny estetycznej. Na co dzień współpracuje z dwiema klinikami AOB — w Lublinie oraz w Chełmie. Lek. Alicja Ożóg-Brzozowiec ma 15 lat doświadczenia w zawodzie, miała okazję uczyć się od najbardziej cenionych specjalistów z Europy. Jako członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej oraz Anti-Aging bierze czynny udział w licznych szkoleniach... (Juvederm Lublin)

ESTETICENTER - Medycyna Estetyczna Laseroterapia

(5.0) 100% poleca
Lublin
Cena od 800 zł
ESTETICENTER jest kliniką medycyny estetycznej oraz laseroterapii znajdującą się w Lublinie. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz korygowaniu niedoskonałości skóry za pomocą lasera. W jej ofercie znajdziecie także zaawansowane pielęgnacyjne zabiegi kosmetologiczne. Gabinet medycyny estetycznej i laseroterapii ESTETICENTER to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zadbać o piękny, młody wygląd. Wykwalifikowana... (Juvederm Lublin)

dr n. med. Alicja Babik

Brak opinii
Lublin
Cena od 700 zł
Lek. med. Alicja Babik jest lekarzem rodzinnym, pediatrą oraz specjalistą w zakresie medycyny estetycznej. Lekarka prowadzi własny gabinet w Lublinie, gdzie oferuje pacjentom wiele możliwości w zakresie poprawy ich wyglądu i samopoczucia. Personel zatrudniony w gabinecie dba o to, aby poziom świadczonych usług był wysoki, a zabiegi przeprowadzano w bezpieczny sposób. W placówce panuje kameralna atmosfera, co jest jedną z wielu zalet tego... (Juvederm Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Zawsze miałam dość małe usta, nieproporcjonalne do reszty twarzy. W końcu podjęłam decyzję o wstrzyknięciu kwasu. Przed umówieniem się na zabieg, dużo o nim czytałam, także o przeciwwskazaniach do niego i o zaleceniach przed i po zabiegowych. Oczywiście czytałam również opinie o klinikach i lekarzach, preparatach, na jakich pracują, orientacyjnych cenach. W końcu poszłam na zabieg. Pani doktor była przemiła I wszystko mi doskonale wyjaśniła, co jest w stanie zrobić, a czego nie uda się osiągnąć, czego powinnam się spodziewać po zabiegu, kiedy będzie ostateczny efekt, przekazała mi także zalecenia pozabiegowe. Przed wstrzyknięciem kwasu znieczuliła mi usta, nacierając je jakimś płynem. Cały zabieg trwał relatywnie krótko i moim zdaniem nie był w ogóle bolesny, może za wyjątkiem "czubków" ust, gdzie faktycznie było to dość nieprzyjemne, ale absolutnie do wytrzymania. Na koniec dała mi lustro, powtórzyła zalecenia po zabiegu i dała ulotkę preparatu, którym miałam powiększane usta. Do trzech dni, moje usta były bardzo nabrzmiałe i ogromne (podobało mi się to) i bardzo chciało mi się pić. Po niecałym tygodniu usta były już mniejsze, ale większe niż moje naturalne i, co ważne, łuk Kupidyna jest teraz ładniejszy i bardziej kobiecy. Z pewnością zdecyduję się na dostrzyknięcie kolejnej ampułki i sądzę, że będę ten zabieg powtarzać w celu utrzymania efektu powiększonych, ładnych ust.

anonymous372416
Macrolane
anonymous372416

Chciałabym sie dowiedzieć jaki jest dokładny koszt takiego zabiegu oraz ile dni potrzebuje na prelrowadzenie zabiegu. Przyjadę z UK dlatego chciałabym aby wszystko było zorganizowane w jak najkrótszym czasie. Za wszelkie informacje będę wdzięczna